Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 70

  • 24 032
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 147
Цитат
Става интересно с тези подсказки. Бисена 3-та седмица не се е появявала. Тази подсказка се появи вчера и то  първо на английски. Доста по-късно се появи на турски. Пред час започнаха да я публикуват и във сайтовете, но не във всички. Въздържат се. Дори в единия сайт бяха писали, че в секцията за подсказки ще се пускат само такива на Бисена. Може и да си променят изискването и да пускат

т.е. сигурно ли е, че това, което пише е достоверно и ще се случи, че аз вече вяра нямам  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1
Имаме докосване, драги зрители! Ура! И то на повече от 1 см повърхност Blush

# 17
  • София
  • Мнения: 30 147
хахахахха, ето на кого са ръцете

# 18
  • София
  • Мнения: 51

- и това доживяхме

# 19
  • София
  • Мнения: 1
хахахахха, ето на кого са ръцете
Аз за тези ръце не съм се съмнявала. Пък и феновете бяха направили щателно проучване на материала Simple Smile Ще бъде романтична серията, но накрая  Cry Cry Cry Май Хасрет ще ги сиктердоса и двамата и ще замине с мама newsm78

# 20
  • Мнения: 2 155
Имаме докосване, драги зрители! Ура! И то на повече от 1 см повърхност Blush
По този повод - шампанско

# 21
  • Мнения: 15
Ах какви са хубави, май ще бъде в началото,  а после... ох, на коя умна глава му хрумна тази вечеря, какво ще решават толкова, нещата са ясни.

Ами ръцете разбира се,  че са правилните, невъзможно да ги сбъркаме, едни от най-нежните кадри са именно с тези ръце...

# 22
  • София
  • Мнения: 1
По този повод - шампанско
Колко му трябва на запленения?! Едно нежно докосване, един влюбен поглед, една разходка под дъжда Flutter Малиии! Сега гръмна шанпанското, а като се оженят накрая сигурно ще ни изгърмят компютрите

# 23
  • Мнения: 10 240
Трейлърът на голяяяям екран от Ети:

Gönülçelen 32. Bölüm 2. Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=J3y9h66aUMY


# 24
  • Мнения: 0
Пропуснах специални благодарности на ИРА и целия екип за бързите и прекрасни преводи!

# 25
  • Мнения: 2
Радвам се, че пускат вече фрагмана в нормално време. Simple Smile
Ринка, благодаря ти линка! Hug Hug Hug Hug
Хайде и шампанското от Уси отворихме! Party Party Само дето усещам, че Хасрет ще реши да замине с мама нанякъде. Сякаш накрая казва, че изкарва Мурат и Левент от живота си. #Crazy Левент рече преди това, че е свободна да прави какво иска.

Ети, мерсиии! Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 2 155
Любче, дори и да го направят този годеж в Париж, мисля че ще го пазят в тайна до края на филма. Иначе и на мен ми минават подобни мисли в главата.  newsm78

Цитат
От друга страна Левент и Мурат се срещат, за да решат нещо относно Хасрет. Това решение ще има последици, които нито един от двамата не би могъл да предположи! И нищо няма да бъде същото след разговора, който ще проведе Хасрет с Мурат и Левент...
Това дето няма да бъде същото, може да означава и нещо хубаво. Досега се разминаваха, сега може пък този скандал да ги сдобри окончателно. Така че това, че Хасрет най после надига глава, може да е за добро.  newsm78  

# 27
  • Мнения: 15
Да се радваме днес и утре, все пак много ни отпуснаха с този фрагман и с подсказката,

че знае ли се какво ни спестиха и ще ни го сервират в луксозна обстановка в петък.

# 28
  • Мнения: 2
Това дето няма да бъде същото, може да означава и нещо хубаво. Досега се разминаваха, сега може пък този скандал да ги сдобри окончателно. Така че това, че Хасрет най после надига глава, може да е за добро.  newsm78  
Уси, последните секунди от фрагмана не ни обнадеждават. Доста е ядосана. Whistling
Очевидно Хасрет ще стъпи на краката си, но обидена на Мурат и Левент.

# 29
  • София
  • Мнения: 1
Това дето няма да бъде същото, може да означава и нещо хубаво. Досега се разминаваха, сега може пък този скандал да ги сдобри окончателно. Така че това, че Хасрет най после надига глава, може да е за добро.  newsm78  
И аз не се притеснявам особено от такова нейно решение. Да ги оставят на мира двамата разните там навлеци от мъжки и женски пол, те може и да си се карат и разделят, но бързо ще се съберат Heart EyesА пък и е ред сега на Хасрет да замине някъде Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт