Тема Незабравима (Unutulmaz) 134

  • 21 840
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 2
Розовке, Благодаря много за превода.   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Страхотна си!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Земете с Хюрикейн се уговорете да се превеждат сериите. Ако искате аз ще ви координирам и всяка седмица ще имате преведен епизод.  Peace Peace Peace

Ще бъде страхотно , но аз много от нещата не ги знам .. В тези преводи ако забелязахте повтарят едно нещо по най-малко 10 пъти  hahaha Затова е лесно за превеждане .. Но понякога ми е пълна Индия , страх ме е да не взема да ви объркам с нещо ..
Гледай сега...когато има координация и динамично предаване на текст, дупките могат да се запълнят. Аз ще ти кажа как ще стане и ако има сериозност в действията старата серия ще излиза преди новата. ВЯРВАЙ МИ!!! Peace
Добре .. Нямам нищо против  Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 475
Розовке, Благодаря много за превода.   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Страхотна си!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Земете с Хюрикейн се уговорете да се превеждат сериите. Ако искате аз ще ви координирам и всяка седмица ще имате преведен епизод.  Peace Peace Peace

Ще бъде страхотно , но аз много от нещата не ги знам .. В тези преводи ако забелязахте повтарят едно нещо по най-малко 10 пъти  hahaha Затова е лесно за превеждане .. Но понякога ми е пълна Индия , страх ме е да не взема да ви объркам с нещо ..
Гледай сега...когато има координация и динамично предаване на текст, дупките могат да се запълнят. Аз ще ти кажа как ще стане и ако има сериозност в действията старата серия ще излиза преди новата. ВЯРВАЙ МИ!!! Peace
благодарим момичета , дано успеете в тези начинания и видим превод на филма   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Розовке, Благодаря много за превода.   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Страхотна си!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Земете с Хюрикейн се уговорете да се превеждат сериите. Ако искате аз ще ви координирам и всяка седмица ще имате преведен епизод.  Peace Peace Peace

Ще бъде страхотно , но аз много от нещата не ги знам .. В тези преводи ако забелязахте повтарят едно нещо по най-малко 10 пъти  hahaha Затова е лесно за превеждане .. Но понякога ми е пълна Индия , страх ме е да не взема да ви объркам с нещо ..
Гледай сега...когато има координация и динамично предаване на текст, дупките могат да се запълнят. Аз ще ти кажа как ще стане и ако има сериозност в действията старата серия ще излиза преди новата. ВЯРВАЙ МИ!!! Peace
Добре .. Нямам нищо против  Hug
А така...супер!!! От следващата серия почваме. Ти взимаш 45мин. и Дериа взима остатъка. Където не си разбрала в процес на слагане на субовете ще се запълват дупките.
Ако сме сериозни...ЩЕ УСПЕЕМЕ!!! Peace Peace Peace Peace Peace

# 34
  • Мнения: 2
Розовке, Благодаря много за превода.   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Страхотна си!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Земете с Хюрикейн се уговорете да се превеждат сериите. Ако искате аз ще ви координирам и всяка седмица ще имате преведен епизод.  Peace Peace Peace

Ще бъде страхотно , но аз много от нещата не ги знам .. В тези преводи ако забелязахте повтарят едно нещо по най-малко 10 пъти  hahaha Затова е лесно за превеждане .. Но понякога ми е пълна Индия , страх ме е да не взема да ви объркам с нещо ..
Гледай сега...когато има координация и динамично предаване на текст, дупките могат да се запълнят. Аз ще ти кажа как ще стане и ако има сериозност в действията старата серия ще излиза преди новата. ВЯРВАЙ МИ!!! Peace
Добре .. Нямам нищо против  Hug
А така...супер!!! От следващата серия почваме. Ти взимаш 45мин. и Дериа взима остатъка. Където не си разбрала в процес на слагане на субовете ще се запълват дупките.
Ако сме сериозни...ЩЕ УСПЕЕМЕ!!! Peace Peace Peace Peace Peace

Дано  Party Hug

# 35
  • Мнения: 186
Убии ме тогава .. Във всичко съм с теб !


Ей, страхотни думи на Еда ! Как няма да полудее Харун и да  я  целуне след това.
Всичко си идва на мястото с превода и серията наистина изглежда по друг начин.


Г-жа Броненосец , Розовка, Рекси и на всички момичета , които помагат с преводите - огромно БЛАГОДАРЯ !
newsm51 newsm51 newsm51
Имате огромна заслуга, момичета,  форумът да е това, което е , защото благодарение на вас сме в час със ставащото.

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ще се разбереме на ЛС как ще стане превода. Може Тера да набира текста на скайп (ти диктуваш, тя пише) има много начини, само желание трябва.
НАПЪВАМ, ЗАЩОТО И НА МЕНЕ МИ СТАНА ИНТЕРЕСЕН НОВИЯ СЕЗОН...ИНАЧЕ ДО ОНЯ ДЕН НЕ ГО ОТРАЗЯВАХ... newsm43 newsm43 newsm43

# 37
  • София
  • Мнения: 829
Ще се разбереме на ЛС как ще стане превода. Може Тера да набира текста на скайп (ти диктуваш, тя пише) има много начини, само желание трябва.
НАПЪВАМ, ЗАЩОТО И НА МЕНЕ МИ СТАНА ИНТЕРЕСЕН НОВИЯ СЕЗОН...ИНАЧЕ ДО ОНЯ ДЕН НЕ ГО ОТРАЗЯВАХ... newsm43 newsm43 newsm43

Зизу,що се криеш под стола,няма да те стреляме    hahaha hahaha hahaha

# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ще се разбереме на ЛС как ще стане превода. Може Тера да набира текста на скайп (ти диктуваш, тя пише) има много начини, само желание трябва.
НАПЪВАМ, ЗАЩОТО И НА МЕНЕ МИ СТАНА ИНТЕРЕСЕН НОВИЯ СЕЗОН...ИНАЧЕ ДО ОНЯ ДЕН НЕ ГО ОТРАЗЯВАХ... newsm43 newsm43 newsm43

Зизу,що се криеш под стола,няма да те стреляме    hahaha hahaha hahaha
Знам, ама за всеки случай да съм подготвена... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 0
Зна4и след превода, за мен най-хубавите сцени в епизода са в джипа /заради драматизма и уникалната игра на Серхан/ и разговора в стаята, който ми се стори много 4овешки и интимен! Разговор между съпруг и съпруга! Истинско семейство!
И 4ак след това романти4ната ве4еря!

# 40
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Дами, които разбирате турски, моля ви, какво разбрахте - бременна ли е още Ферда?

Тежките думи, които й каза Тюркян, заради постъпката й ли са или заради предстоящата бременност?

# 41
  • Русе
  • Мнения: 2 232


Още веднъж - прелъстителния и многообещаващ поглед на Харун! За многочасово

обгрижване! Party

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дами, които разбирате турски, моля ви, какво разбрахте - бременна ли е още Ферда?

Тежките думи, които й каза Тюркян, заради постъпката й ли са или заради предстоящата бременност?
Да ти кажа, аз останах с впечетление, че Ферда Непогрешима е още бременна.  Crazy Crazy #Crazy #Crazy Sick Sick

# 43
  • Мнения: 186
Зна4и след превода, за мен най-хубавите сцени в епизода са в джипа /заради драматизма и уникалната игра на Серхан/ и разговора в стаята, който ми се стори много 4овешки и интимен! Разговор между съпруг и съпруга! Истинско семейство!
И 4ак след това романти4ната ве4еря!


Каламитси, абсолютно ! И за мен е така ! Е, аз харесвам много и срещата на моста, /преди розата/ .
Интимната вечеря, имаше нещо изкуствено  и преднамерено в цялата постановка, нито ми хареса, нито ме трогна.

# 44
  • Мнения: 79
Привет и от мен, днес много тръстика и чак сега можах да ви прочета. Благодаря на Рекси, Розовка за преводите и на всички Вас, който правите този форум незабравим,  и е притегателен център за всички нас:



Честит рожден ден, Ради!
Бъди ни жива и здрава за да се радваме на твоето изключително присъствие тук!!!
Вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!
Нека никога  не свършват дръзките мечти!
НАЗДРАВЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт