Тема Незабравима (Unutulmaz) 134

  • 21 837
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
UNUTULMAZ-"НЕЗАБРАВИМА"
ЛЮБОВТА СЕ ВЪЗРАЖДА ОТ ПЕПЕЛТА!

 

„Незабравима” с признание за най-истинска любовна история

Още в началото на втория сезон „Незабравима” за втори път получава признанието на зрителите за най-истинска любовна история.
Истинска е любовта между двама млади, срещнати от съдбата.
Истинска е играта на двама без актьорска диплома, надарени от съдбата.
Истинска е борбата с условностите и предразсъдъците на обществото, в което съдбата е решила да ги роди.
Истинска е ревността, истинска е злобата, истинско е отмъщението на хората, които съдбата привлича в играта си с Харун и Еда.
Истинска е лудостта – не само в домовете на Арсланлъ и Гюлер. Истинско е полудяването на феновете пред екрана.
За чест на целия екип историята на Харун и Еда става все по-истинска.
Тяхната любов създаде Ямур и още нероденото им дете беше мостчето, по което двамата винаги достигаха един до друг въпреки всичко и всички. Тогава заедно с тях преживяхме жестоката истина, че най-трудните препятствия са поставени от родителите. Няма по-агресивен нашественик в личното пространство от семейството.
Сега тази бариера е в миналото. След 4 години  Харун и Еда трябва да съборят препятствието в себе си. Това също е една  житейска истина – честолюбието и упорството не са любов.
Колкото и да си играе съдбата с двамата, и тя не може да устои на мига, в който те се докосват.  И няма връщане, когато всеки вдишва въздуха, издишан от другия.
А какво има утре? Има друга житейска истина. Тази, че най-жестокото наказание за родителите е отчуждението на собственото им дете. Харун и Еда са пред заплахата тяхното мостче да се превърне в стена, ако Ямур не приеме любовта им. Ямур е тяхната истина, тяхната страст, тяхната красота, тяхното упорство, тяхното минало, тяхното днес и тяхното утре. Харун и Еда не могат да си позволят повече жертви и най-малко тази. Тяхната любов вече си заслужава победата и тя е в спечелването на Ямур.
Това е много повече от съдба и истина. Останалото е част от пейзажа на живота.

Автор: Росица Сандулова




С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.
     
Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009


 



Музикални теми:

Музикални теми с ПРЕВОД :
Kıraç - Turnalar 

Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Деря Джамбазова и Т.Трайкова

54/1 54/2  54/3    54/4    54/5    54/6    54/7   
56/1    56/2    56/3    56/4    56/5    56/6    56/7
60/1 60/2,3 60/4,6 и 7

 



Назад към темите
тема1     тема2       тема3    тема4      тема5       тема6   тема7     тема8   тема9     тема10   тема11     тема12     тема13    тема14   тема15   тема16   тема17   тема18   тема19   тема20   тема21   тема22   тема23   тема24   тема25 тема26   тема27   тема28   тема29   тема30  тема31   тема32   тема33    тема34   тема35   тема36   тема37   тема38   тема39   тема40   тема41   тема42   тема43    тема44   тема45   тема46   тема47   тема48   тема49   тема50   тема51 тема52   тема53    тема55    тема56     тема57    тема58     тема59    тема60    тема61   тема62   тема63   тема64   тема65   тема66   тема67    тема68   тема69   тема70   тема71    тема72   тема73   тема74   тема75    тема76   тема77   тема78  тема79   тема80   тема81   тема82 тема83   тема84  тема85   тема86  тема87  тема88   тема89   тема90  тема91   тема92    тема93   тема94   тема95   тема96   тема97   тема98   тема99   тема100   тема101   тема102   тема103  тема104  тема105 тема106  тема107 тема108  тема109 тема110  тема111 тема112  тема113 тема114  тема115  тема116  тема117  тема118  тема119  тема120  тема121  тема122  тема123  тема124  тема125  тема126 тема127 тема128 тема129 тема130 тема131 тема132 тема132 


   




# 1
  • Мнения: 80
Kарпатия,
отново ни поднасяш една прекрасно оформена Нова тема!
Благодаря ти !

                     

# 2
  • Мнения: 46
Карпатия,прекрасен райски кът!Благодаря ти!

# 3
  • Мнения: 46
Превод на 61 еп.,благодарение на Рекси!

1 част
Харун като дърпаше Еда за ръката тя постоянно повтаряше какво правиш Харун,четеше се по устните й
Е-Харун,плашеш ме,остави  ме
Х-няма да те оставя,качвай се в колата и ме чакай
Е-а ти какво ще правиш,пак ли ще се върнеш там,хайде да се махаме оттук
Прислужницата-моля те успокой се
А-ти не се меси
Е-Само говорихме с Арас ,няма нищо друго,защо не разбираш,моля те не прави глупости,ние сме само приятели,моля те да си тръгваме оттук,качи се в колата
Х-качвай се в колата и ме чакай тук


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Тоя Арас има ужасна дикция,нищо не му разбирам  ooooh!  ooooh! ooooh! С две думи се препираха с Харун,как Арас отнел всичко,което било на Харун и той щял да си го върне.Арас държи на своето,че нищо никой без негово позволение не можел да му вземе,че Харун нямал право да идва и така да отвежда Еда,не се страхувал от него.Харун-хайде направи го,стреляй,чакам,имаш ли смелост за това.Еда попита Харун какво е станало,има ли му нещо а Арас,а той и отговори повече никога няма да го видиш'

 
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Ямур иска да приготвят романтична вечеря за Едже и баща й,трябвало да е перфектна вечерта  ooooh! ooooh! Нилюфер й каза да тя да избере нещо,а малката се ядоосваше че нямало нищо хубаво и романтично в книгата.
Мелда каза че напуска,а Бату-искам те тук и в живота си,няма никъде да ходиш,аз ще говоря с Арас,моля те остани
Еда-къде отиваме,няма ли да кажеш най-после,отговори ми,какво искаш всъщност,не ме искаш в живота си,а после идваш и ме отвеждаш,погледни ме,говори с мен,какво общо имаш с Арас?Нали ме мразиш,обичаш нея


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Боже,тоя Арас наистина има много странен нрав,как се развика на прислужницата,че не бил дете,не бил нейно дете,махни се оттук,а тя как се грижи за него  ooooh! ooooh! ooooh!
Изкефиха ме много Еда и Харун,как само звъннаха да предупредят че няма да се прибират,Хаят в първия момент се стресна че е станало нещо лошо,но после грейна като разбра че заминава с Хубавелко,каза й събирай си акъла,весело изкараване и после ще ми разправяш,Харун и той изпрати много целувки на Ямур по прислужницата,малката попита кога ще се прибере а тя й отговори не каза кога


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Харун каза на Ямур че тази вечер няма да се прибере,само тази вечер,малката-хайде тате чакам те,а той не се дръж като дете,Я-аз съм си дете,малка съм,Харун-малка си но се държиш като зрял човек,имам голяма изненада за теб,Я-каква изненада,кажи ми,Х-много хубава изненада,лека нощ,бебчето ми

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Х-много ми липсваше,толкова много ми липсваше,всяка секунда,всяка минута..аромата ти,дъха ти...ревнувах те,друг ли те докасваше,обичаше ли те така ,както аз
Е-няма друг и никога няма да има
Х-не вярвал че ще бъдат отново заедно,животът му бил пуст,но ти не дойде при мен,не виждах очите ти,мислех че си щастлива
Е-щастлива ли,как да бъда щастлива,любовта ми си замина,загубих дъщеря си,не знаеш,но толкова много горчиви болки преживях,незнаех къде сте,търсих ви
Х-повече няма да си обръщаме гръб
Е-няма
Х-няма да  видим  друга такава любов,нито ти,нито аз,обичам те
Е-и аз те обичам


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Не разбрах всичко,но долу горе това е сцената на ревност

Е-Едже ли е там?
Х-да
Е-какво прави в къщата ти?
Х-не исках да ти го казвам,но Ямур...
Е-Ямур много  я обича,но аз я мразя, искала е да ме  замести,така ли е
Х-времето ще покаже,малко търпение,бебчето ми,малко търпение
Е- четири години бях достатъчно търпелива
Х-добре,кажи какво искаш да сторим
E-да вземем необходимото решение
Х-Еда,ще кажем на Ямур,но няма да е толкова лесно да приеме   истината за майка си...Еда ще видиш ще се осъществи(ще стане)
Е-Ямур да не знае още за мен,добре,но Едже да не идва повече в къщата ви,да си отива...не я искам на борда(малко смешно звучи,но  е буквален превод  hahaha hahaha hahaha )
Х-Ти ме ревнуваш
Е-Да, ревнувам те , виждам че ти си много доволен от това
Х-Еда,спри..накъде.. добре,какво има сега.Виж колко е красива тази нощ
E-да чуя как й казваш,,Едже трябва да знае за решението ти
Харун-стига
Е-ти си знаеш


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

В хотела

Х-какво правиш
Е-да си вървим сега.Ямур те очаква,най важното е ти да си до нея
Х-явно ревнува
Е-неееее.Аз не искам моята Ямур да бъде нещастна
Х-но нашият план не беше такъв,трябваше заедно да посрещнем ноща,нищо ли няма да кажеш
Е-не искам да разстройвам Ямур,нищо не може да е по-важно от нейното щастие
Х-сигурен съм,че тя иска щастието на майка си и баща си.И аз точно като теб искам да сме щастливи
Е-много впечатляващи доводи,но необходимо е да мислим и за дъщеря ни
Х-знаеш ли,това което искам сега? за няколко секунди да спрем кавгата..да се погрижа за теб... с часове с часове

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Харун и Еда на кея след вечерята

Е-не ме оставяй никога повече
Х-няма да те оставя,нашите сърца ще бият заедно  с повече сила
Е-харесва ми да мечтая в момента,да чувствам твоята топлина,любовта ни е оръжие,така ще е по-лесно
Х- и за мен,едничката ми


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Харун и Еда-разговора по телефона на сутринта

Е-Харун,скъпи обичам цветята,но ти къде си
Х-имам среща с много красиво момиче,казах й да ме чака
Е-много късмет тогава
Х-но знам че истинската й майка  има късмет че съм влюбен в нея
Е-и на мен Ямур много ми липсва,целуни я от мен
Х-добре ще я целуна.Сега закуси и ни чакай с нетърпение
Е-добре
Х-целувам те много любов моя
Е-и аз


Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 04:12 от manpla

# 4
  • Мнения: 186
Още в началото на втория сезон „Незабравима” за втори път получава признанието на зрителите за най-истинска любовна история.
Истинска е любовта между двама млади, срещнати от съдбата.
Истинска е играта на двама без актьорска диплома, надарени от съдбата.
Истинска е борбата с условностите и предразсъдъците на обществото, в което съдбата е решила да ги роди.
Истинска е ревността, истинска е злобата, истинско е отмъщението на хората, които съдбата привлича в играта си с Харун и Еда.
Истинска е лудостта – не само в домовете на Арсланлъ и Гюлер. Истинско е полудяването на феновете пред екрана.
За чест на целия екип историята на Харун и Еда става все по-истинска.
Тяхната любов създаде Ямур и още нероденото им дете беше мостчето, по което двамата винаги достигаха един до друг въпреки всичко и всички. Тогава заедно с тях преживяхме жестоката истина, че най-трудните препятствия са поставени от родителите. Няма по-агресивен нашественик в личното пространство от семейството.
Сега тази бариера е в миналото. След 4 години  Харун и Еда трябва да съборят препятствието в себе си. Това също е една  житейска истина – честолюбието и упорството не са любов.
Колкото и да си играе съдбата с двамата, и тя не може да устои на мига, в който те се докосват.  И няма връщане, когато всеки вдишва въздуха, издишан от другия.
А какво има утре? Има друга житейска истина. Тази, че най-жестокото наказание за родителите е отчуждението на собственото им дете. Харун и Еда са пред заплахата тяхното мостче да се превърне в стена, ако Ямур не приеме любовта им. Ямур е тяхната истина, тяхната страст, тяхната красота, тяхното упорство, тяхното минало, тяхното днес и тяхното утре. Харун и Еда не могат да си позволят повече жертви и най-малко тази. Тяхната любов вече си заслужава победата и тя е в спечелването на Ямур.
Това е много повече от съдба и истина. Останалото е част от пейзажа на живота.


Автор: Росица Сандулова


Росица, прекрасно написано ! Браво, момиче !    bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 0
Карпатия благодаря ти за новият ни прекрасен дом.Истинско райско кътче.
        

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Карпатия, благодаря ти за прекрасната нова тема!  love001  love001  love001



# 7
  • Мнения: 7
Здравейте ! Още ли ги няма серийте с превода?

# 8
  • Мнения: 7
Още ли не са пуснали фрагмент от 62 епизод ?

# 9
  • Мнения: 0

Карпатия,благодаря,за райското кътче! txtloves  love001  love001

# 10
  • Мнения: 0
Kарпатия, за теб и чудесната нова тема  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 24


Karpatiq, благодаря ти за новата тема!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 475
Роси благодаря за красивото местенце , което си ни сътворила  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 13
# 14
  • Мнения: 0
Роси благодаря за новата тема newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт