Тема Незабравима (Unutulmaz) 134

  • 21 838
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 475
Розичке ще ни сложиш ли онези красиви гифтчета   love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 16
  • Мнения: 0
Розичке ще ни сложиш ли онези красиви гифтчета   love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 17
  • Мнения: 0

пепел_от_рози, невероятни  гифтчета !  love001  love001  love001

# 18
  • Варна
  • Мнения: 475
благодаря Розичке

# 19
  • Мнения: 2
Благодаря на Карпатия за новата темичка  bouquet
Пепел от рози, много красиви гифчета!!!

От преводите не разбрах някои неща, ако Рекси и Розовка или някой друг е уловил отговорите на следните въпроси, може ли да отговори:
-Едже, откъде знае, че Харун е бил с Еда;
-Ферда бременна ли е или не;
-Защо беше отишъл Харун в Арас;

# 20
  • София
  • Мнения: 829
Розичке,ще използвам твоето гифче   bouquet

...
Жената -
рисувана на свещи от художник ,
събужда възхищение в очите му,
възпявана от мъжкото перо
...се ражда по-невинна от сълзите.
Жената -
порив, страст, ухание
на нежност и на доброта,
но и на сила, и на упование,
на мъдрост, и на светлина.
Жената -
майчина прегръдка,
утеха, грижа, топлина
или целувка на любима,
оазис - свят на любовта.
Жената -
тайна съкровена,
копнеж за мъжките сърца,
за нежност и любов творена,
благословена е да е Жена.


Яна Вълчева

# 21
  • Мнения: 0
Оххххххх!Днес интернетът ми е отврат!
Браво на моми4етата,които превеждат! Вси4ко си идва на мястото!И серията си е направо супер!
Репликите на героите показват какви ще са бъдещите интриги,а не само да си фантазираме!
Дами, имам опасения, 4е ще си останем без фрагмент!За мен това  е преднамерено! Явно екипът изпитва трудност какво  интригуващо да поднесе на  публиката  във фрагмента!Ямур си е жива и здрава, Ниса няма да се хвърли от скалата, изстреляха си патроните с горещите сцени и целувките! А това е нещото, което интересува публиката! Затова липсата на фрагмент в момента е на4ина да се поддържа любопитството на аудиторията! Защо, аджеба сега няма фрагмент!
Много добро решение за тези неизбежни дупки, които съпътствуват излъ4ването на всеки продължителен сериал! Просто една необходима пауза за провокация към публиката!
Но може и да не съм права!Бръмбари!

# 22
  • Мнения: 2
Еда:Харун плашиш ме!Каква ти е целта?Нараняваш ме!Харун остави ме!На къде , казвай?!На къде питам , говори!
Харун:Остави въпросите , влизай в колата и ме чакай тук!
Еда:Какво ще правиш?Вероятно няма да влезеш вътре отново ?!Добре хайде където ще ме водиш , води ме да тръгваме от тук!Харун отговори ми!От първия път когато ни видя с Арас си мислиш ,че между нас има нещо , но наистина няма нищо!Повярвай ми, само се опитваше да ми помогне.. Харун , недей да правиш някоя глупост!Арас беше до мен в най-трудните ми моменти като приятел.. Когато ни видя състоянието не беше друго.Хайде да тръгваме от тук Харун.Моля те, качвай се в колата!
Харун:Качвай се в колата и ме чакай тук !
Еда:Харун!!
След като излиза от дома на Арас
Еда:Какво направи?Застреля ли го?
Харун:Качвай се в колата тръгваме..
Еда:Застреля ли го , питам , Харун!
Харун:Качвай се в колата Еда!!
Еда:Какъв беше този звук на пистолет?Нищо не направи нали?Не застреля Арас , нали?Харун отговори ми на въпросите! Не стана нищо лошо нали?!
харун:Няма да се виждаш повече с този мъж!
По пътя ..
Еда:Няма ли да ми кажеш вече къде отиваме?Харун отговори ми , защо мълчиш?Кажи нещо..Какво искаш от мен?Хем искаш да стоя надалеч , после се появяваш пред мен и без да кажеш нищо ме отвеждаш на незнайно място..Защо правиш всичко това?Беше ме изтрил от живота си , защо се държиш така , какво още се опитваш да постигнеш ? Харун отговори ми ! .. Искаш да страдам ли?Ето страдам!Какво още искаш да направя?Играеш ли си с мен?Когато страдам много ли ти харесва?Харун погледни ме в лицето!Говори с мен.. Питай защо съм била в дома на Арас..Защо не питаш?Мразиш ли ме?Отговори ми .. Опитвам се да те разбера !Или правиш всичко това защото много ме обичаш?Говори!Толкова ме мразиш , че да ме убиеш ли?Убии ме тогава .. Във всичко съм с теб !Убии ме!Ще умра..

# 23
  • Мнения: 9
Роси, благодаря ти мило! Безценна си, ти си знаеш защо!

# 24
  • Мнения: 33 409
Еда:Харун плашиш ме!Каква ти е целта?Нараняваш ме!Харун остави ме!На къде , казвай?!На къде питам , говори!
Харун:Остави въпросите , влизай в колата и ме чакай тук!
Еда:Какво ще правиш?Вероятно няма да влезеш вътре отново ?!Добре хайде където ще ме водиш , води ме да тръгваме от тук!Харун отговори ми!От първия път когато ни видя с Арас си мислиш ,че между нас има нещо , но наистина няма нищо!Повярвай ми, само се опитваше да ми помогне.. Харун , недей да правиш някоя глупост!Арас беше до мен в най-трудните ми моменти като приятел.. Когато ни видя състоянието не беше друго.Хайде да тръгваме от тук Харун.Моля те, качвай се в колата!
Харун:Качвай се в колата и ме чакай тук !
Еда:Харун!!
След като излиза от дома на Арас
Еда:Какво направи?Застреля ли го?
Харун:Качвай се в колата тръгваме..
Еда:Застреля ли го , питам , Харун!
Харун:Качвай се в колата Еда!!
Еда:Какъв беше този звук на пистолет?Нищо не направи нали?Не застреля Арас , нали?Харун отговори ми на въпросите! Не стана нищо лошо нали?!
харун:Няма да се виждаш повече с този мъж!
По пътя ..
Еда:Няма ли да ми кажеш вече къде отиваме?Харун отговори ми , защо мълчиш?Кажи нещо..Какво искаш от мен?Хем искаш да стоя надалеч , после се появяваш пред мен и без да кажеш нищо ме отвеждаш на незнайно място..Защо правиш всичко това?Беше ме изтрил от живота си , защо се държиш така , какво още се опитваш да постигнеш ? Харун отговори ми ! .. Искаш да страдам ли?Ето страдам!Какво още искаш да направя?Играеш ли си с мен?Когато страдам много ли ти харесва?Харун погледни ме в лицето!Говори с мен.. Питай защо съм била в дома на Арас..Защо не питаш?Мразиш ли ме?Отговори ми .. Опитвам се да те разбера !Или правиш всичко това защото много ме обичаш?Говори!Толкова ме мразиш , че да ме убиеш ли?Убии ме тогава .. Във всичко съм с теб !Убии ме!Ще умра..
Благодаря много   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Розовке, Благодаря много за превода.   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Страхотна си!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Земете с Хюрикейн се уговорете да се превеждат сериите. Ако искате аз ще ви координирам и всяка седмица ще имате преведен епизод.  Peace Peace Peace

# 26
  • Мнения: 0
Момичета, време е за следобедно кафе, а и да се подсладим Party Party Party

   

   

      

Габи, благодаря  bouquet  bouquet  bouquet  Рекси, страхотен стих  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 203
Карпатия  благодарности за райското ни кътче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2
Розовке, Благодаря много за превода.   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Страхотна си!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Земете с Хюрикейн се уговорете да се превеждат сериите. Ако искате аз ще ви координирам и всяка седмица ще имате преведен епизод.  Peace Peace Peace

Ще бъде страхотно , но аз много от нещата не ги знам .. В тези преводи ако забелязахте повтарят едно нещо по най-малко 10 пъти  hahaha Затова е лесно за превеждане .. Но понякога ми е пълна Индия , страх ме е да не взема да ви объркам с нещо .. A и имам много за учене .. Може да превеждаме най-важните неща в събота или неделя ..

# 29
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Розовке, Благодаря много за превода.   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Страхотна си!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Земете с Хюрикейн се уговорете да се превеждат сериите. Ако искате аз ще ви координирам и всяка седмица ще имате преведен епизод.  Peace Peace Peace

Ще бъде страхотно , но аз много от нещата не ги знам .. В тези преводи ако забелязахте повтарят едно нещо по най-малко 10 пъти  hahaha Затова е лесно за превеждане .. Но понякога ми е пълна Индия , страх ме е да не взема да ви объркам с нещо ..
Гледай сега...когато има координация и динамично предаване на текст, дупките могат да се запълнят. Аз ще ти кажа как ще стане и ако има сериозност в действията старата серия ще излиза преди новата. ВЯРВАЙ МИ!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт