Любители на котки - тема 44

  • 42 759
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Леле момичета, докато попрегледам последните 2 странички от предната тема вие набързо и тук сте напълнили още 2.   Grinning

Ето малко данък и от нас:

Аз съм едно много добро, гушливо и мъркащо коте като искам. Ето така си прекарвам следобедния сън:



Обаче ще ставам голям ловец и затова тренирам усърдно.



Снима ли ме хубаво???



И след лъва как мислите - дали ще ми се опре някакъв си Чочо??? Laughing

# 31
  • Мнения: 431
Аз за разнообразие ще покажа сливенските ни вилни котки (пък и не съм досега)  Whistling


Тази е страхотна дългокоса красавица, но все не мога да й направя хубави снимки


А това е майка й, която е кремавка и страшно, страшно мъркаща

И да се включа с едно предложение, или по-скоро молба. Вероятно някои от вас помнят как разправях надълго и нашироко за котешката храна по българския пазар и опита си с нея...  newsm78 Най-накрая пробвахме Orijen (страшен мерак ми беше) -- с една приятелка си разделихме поравно 7-килограмов чувал. Simple Smile Но... не прецених нещата и сега се оказва, че имам повечко, отколкото ми е необходимо. Аз гледам само една котка, а въпросната храна... не е като другите. Няма консерванти (никакви освен розмарин), а на опаковката са изброени петнадесет вида свежо месо, което обуславя доста по-ниския й срок на годност (изтича на Коледа).  Embarassed

Та... вероятно усещате накъде бия  Embarassed Предполагам е удобен шанс за няколко души, които искат пробно количество, да ме 'отърват' (общо от кило-две  Embarassed), защото просто не знам как ще я изразходвам (освен ако моята приятелка,с която разделях поръчката, не пожелае да вземе още -- тя гледа повече котки, но пък не мога да я накарам!) За съжаление обаче храната не е евтина и колкото и да ми се иска да мога да я подаря, се опасявам, че няма да е добре за портфейла ми  Embarassed

Та това е накратко, ще се радвам да има някакъв отклик на предложението ми -- независимо какъв. А при желание, подробностите ще се уточнят много лесно  Peace

P.S. Eто я храната

# 32
  • Мнения: 481
Хей няколко дни нямам нет на служебния комп на работа и вие сте отворили вече нова тема.
Да платя данъка аз, да са ми чисти сметките.  Party



Рижо последната седмица само спи. Не знам остарява ли, за зимен сън ли се подготвя.  Joy
Вече сме с нова храна Virbac гранули за кастрирани котки. Е естрствено наблягаме повече на консервите, но откакто хапва макар и по малко от тези гранули сякаш "подаръците" му в пясъка не миришат чак толкова много. Викам той така и така хапва гранули по малко поне да са по-качествени.

Хайде да ни е честита новата темичка и само хубави неща в нея.
Котето на месеца е бонбонче голямо. Той просто не е трябвало да отива в чужди ръце.  Hug

# 33
  • Мнения: 0
И аз се записвам със снимчици на котенцата, които си търсят дом.




На Рижо искам да му нацелувам пухкавото коремче, мн е сладък, а как спинка  Crazy  hahaha

# 34
  • на морето
  • Мнения: 103


# 35
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Меичка, може да взема да пробваме храната. Ако я одобрят моите ще е добре.
В момента (от 5г вече) Чочо яде специална храна за котки с уринарни проблеми и ни струва 60лв за 4,5 кг. На дребния храната е 11лв/кг - ветеринаря ни я препоръча, за да няма и той след време проблемите на големия от евтините храни. Така че тая храна идва на 12лв/кг, което е супер.
Да се разберем на лични???

# 36
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета, Каролинка не я видях на първа страница  newsm78

Не съм я снимала скоро, но затова пък вчера и направих клипче как яде, много е сладка  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=jr5pIUcB6L8

# 37
  • Мнения: 481
Цитат
author=mimeto_tanita
На Рижо искам да му нацелувам пухкавото коремче, мн е сладък, а как спинка  Crazy  hahaha


И аз много обичам на коремчето, бялото петънце да му мачкотя. Поспаливо ми е момчето. Ама тия дни не идва при мен даспи и да се гушка, само за ядене ме търси. Може вече да е решил че е голям и трябва да спи сам.  hahaha

nad_tab  Много е сладка тази Каролинка и каква хубава шарка има само.  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 462
Привет и от мен, данък по-късно ще платя, заделила съм си  Laughing

Меичка и аз бих провала килограм от храната, ако ти е останала още.

Над, нащракай я тази хубавица, леле като гигант изглежда пред консервичката  Joy
Ох този Мъро, много ми е на сърце...
Дано рижковците намерят стопани, в бездом пуснахте ли обява?

# 39
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте и от мен.

Честита нова тема! Нели,   bouquet

Tina, много са ти сладки снимките и коментарите.

Много красоти сте показали пак. Ние можем да се включим чак през уикенда.

Меичка, добре че сподели за консервантите, че другата седмица се разделяме с моя котьо, вероятно няма да го видя поне година и мислех да му взема едно чувалче именно от онази храна.

Пък ако нещо ти е останало, насреща съм.

# 40
  • Мнения: 431
ТINA_K, Марипоса, Емел... благодаря ви!  bouquet

Аз в момента имам малко по-малко от три килограма и половина, а съм изчислила, че котката няма как да изяде повече от два до въпросния период. (освен това имам и от друга храна, консерви и изобщо съм се запасила)

Та затова идеята ми беше да разпределя остатъка на по мънички торбички (например 3 х 500 или нещо такова)  Peace

Само ще вметна, че храната излиза дори още по-евтино. Пазарувайки онлайн (а и за толкова много пари) има всякакви благинки -- безплатна доставка, подаръци, отстъпка -- така че сега реално не струваше 80, а примерно 75... и изобщо е много удобно да се пазарува така, само да внасяха и по-малките разфасовки, уви  Confused  Rolling Eyes

Сега обаче ще бързам за работа, така че ще се включа по-късно пак. Вие всички сте от София, нали? Защото аз и храната сме (:

# 41
  • София
  • Мнения: 462
Да, всички сме от София.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Брей, и аз се навих да опитам тази храна. Сега за мен май не остана, но ако решите някой път да правим комбина и да купим няколко човека един чувал, ще се включа сигурно.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 309
Меичка и аз искам да опитам храната, преди да взема голям чувал, пиши ми ако остане  Hug

# 44
  • Мнения: 0
 Честита ви нова тема момичета!Отправям сериозна забележка към пищещите "запис" без данък-ние любителите без котки на какво да се радваме ,амаха Mr. Green
 Отдавна искам да ви питам къде изчезнаха Котка ,Мишка и Чушка?
 Нагушкайте си котките и качвайте снимки МОЛЯ!

Общи условия

Активация на акаунт