Отговори
# 15
  • Мнения: 493
BebEshOnDeL   Peaceискам да е с цяла дръжка, иначе и този ми харесва. Мерси  все пак.
Тогава погледни това: http://baby.shop.ebay.co.uk/Pushchairs-Prams-/66698/i.html?_nkw= … sid=p3286.c0.m282 може да намериш нещо изгодно.  Peace

# 16
  • Мнения: 152
хоп и аз на първа страничка Simple Smile
Да ни е честита темата, да я изпишем сами с хубави новини и да са живи и здрави бебоците  на Вилкони. Simple Smile
stas с този термин като нищо може да си имаме бебе на годината. Нищо не се знае Wink
anich88  след като ще си планово секцио може да споменеш за този факт на лекаря, който ще те изражда, да го има предвид, но може би няма да се наложи да местите термина. А и датата на секциото ще я уточните според развитието на бебето. Въпроса е да не тръгнеш да раждаш преди това Simple Smile

Аз също имах в началото гъбички и си слагах Полижинакс. Бяха ми минали, но честно казано сега не съм много сигурна. На следващия преглед може да поискам да ми се пусне едно изследване.

# 17
  • София
  • Мнения: 700
Бързо запис и от мен.

Днес жегата е доста голяма. Да се порадваме на хубавото време, че след неделя се разваля  Close

Мерси на всички мами, които ме успокоиха, за моите терзания за бебо  Hug

Момичета, качвате ли се често на кантара? Аз го правя всяка седмица, ама предпочитам да не знаех колко съм качила. На последния преглед докторката ми се скара, че за 27 седмици съм качила 10кг. Направо ме разпиля  #Crazy ... Права е, факт! Но аз далеч не се тъпча - нито ям бисквити и торти, нито баница....Мисля, че задържам вода и е просто въпрос на хормони. Моето съзнание така е тренирано да се ограничавам, чееее няма начин да му отпусна края.  При ръст 164см поддържах 58-59кг. Сега съм почти 70!!!!!! Как звучи само...кажете вие как сте?

# 18
  • София
  • Мнения: 18
Josepha , споко не се притеснявай за кг че има и по - зле от теб Sick, аз до края на 5 месец бях качила 15-16, а сега съм +19 #2gunfire, не съм ходила на ЖК от 1 месец ще видя как ще ми се карат отново Sad

# 19
  • Мнения: 55
Здравейте отново мами Simple Smile Честита темичка, да се отбележа и аз в нея Simple Smile Само хубави новини да четем тук! Пак да кажа, че заглавието е страхотно!

Аз бях на уролог, десният бъбрек си е леко увеличен, задържа, но това било съвсем нормално за бременността. Добре, че не съм започнала антибиотика, както ми изписа гинеколожката ми. Не е имало никакъв смисъл... Добре, че си отидох и на специалист. Как може тези лекари така безотговорно да изписват лекарства, аз се чудя...??? Аз досега не съм имала гъбички, но точно това ми казаха... че от този антибиотик е било много вероятно да си ги направя сама...

Josepha, и аз не усещам бебенце всеки ден еднакво, а и както са писали другите от много неща зависи, особено плацентата. Определено като седя и съм в покой повече се усеща. Не се притеснявай, мила, важното е , че на ехографа всичко е наред!

Хубав ден от мен!

# 20
  • Мнения: 564
И аз съм качила вече 10 кг. Засега не се стряскам, но тепърва предстоят месеците в който се качват най-много килограми Simple Smile.
Аз също мисля, че задържам повече вода, подуват ми се краката и имам целулит, който преди нямах. Дано с раждането и течностите, които сега тялото задържа да изчезнат.

# 21
  • Мнения: 193
аз също съм 10 до преди 2седмици сега незнам може и + вече ,ям доста ,за сладко да не говоря и то много понеже имам мама на която неможе никой да и устои на вкусотиите и е нещо страшно,дупето ми и то е яко в целулит ,цялото е в тръпчинки  Laughing важно е не само аз да качвам ,а и бебока да се храни ,

# 22
  • Мнения: 1 572
При ръст 164см поддържах 58-59кг. Сега съм почти 70!!!!!! Как звучи само...кажете вие как сте?
 Mr. Green по-зле! особено на почивката се изложих +1,5кг само за 11 дена  Tired

# 23
  • софия
  • Мнения: 1 707
качила съм 7 кг и в момента съм 50,но и при мен се образува целулит много е дразнещ.момичета а със стриите как сте,аз все още нямам но съм си предразположена и няма да се стресирам много като се появят.От време на време беба ме притиска точно под лявата гърда и място не мога да си намеря,а имам още 3 месеца.

# 24
  • Мнения: 90
Аз досега съм качила 15 кг и се опасявам,че до края ще станат 20кг. Това за мен са много, защото по принцип поддържам 44-45 кг, а сега съм 59кг. Много се вбесявам smile3511, когато някой познат ми каже, "Я каква си хубава сега, като напълняла, дано да не отслабваш толкова много , както беше." Тези хора нормални ли са, кажете? Аз сега немога 10 стъпала да изкача, без да се задъхам, а преди търчах като кон... Направо съчуствам на всички, които са с повечко килца попринцип. Аз  с баткото пак бях качила до 9 месец 20 кг, но 6 месеца след като го родих ги бях смъкнала. Надявам се, че и сега ще е така.

# 25
  • Мнения: 30
Пльос и аз тук!
Късмет и позитивни емоции на Вилкони и бебоците.
Полижинакса помогна и на мен за гъбичките. Аз утре съм на линия за софийската среща.
Хубав ви след обяд!

# 26
  • Мнения: 519
Стискам палци и се моля за vilkoni и малките сладури! Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 403
здравейте тумбаченца Simple Smile аз сега се прибрах и ей голяма жега.
Честит имен ден на всички именнички. Да сте живи и здрави   bouquet
Относно килограмите аз съм +8 и направо изпадам в ужас и не за друго, ами защото аз съм си предразположена към надебеляване и се поддържах с ограничаване и много танци, а сега като ги гледам тези килограми и почвам истински да се плаша. Просто възстановяването ще бъде тежък и продължителен процес, но ще го преглътна стига с бебо всичко да е ок.

Вчера говорих с доки, че бебето е много активно и особено на морето и той направо ми се изсмя - каза че това било съвсем в реда на нещата. И то не толкова , че е активно а от лежането на плажа мускулите ми се отпускали и съм започвала по-ясно да го усещам.

# 28
  • София
  • Мнения: 700
О, да и аз се задъхвам - преди крачех като бясна, не можеха да ми насмогват на темпото, а сега съм като лоена топка  ooooh!

Не ми се мисли после какви процедури за целулит и тренировки ще трябва да захващам....Аз по принцип съм ужасно мързелива на тема спорт Joy  - ако може така да си полегна, най-добре! а не да се бъхтя в някой фитнес   Joy

# 29
  • Мнения: 1 263
Запис!
Дано новата тема ни е на късмет и най вече на бебенцата на Вилкони, те имат голяма нужда сега!
Напълняла съм до сега 6-7кг, вървя по график , както с миналата бременност Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт