съвет - избяга ми тарантулата

  • 12 370
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Браво, че се е намерила!  Crazy

# 91
  • Мнения: 3 371
момичета, благодаря ви, много сте мили, не вярвах, че моята малка тарантулка ще събере толкова внимание Crazy

ивонска, аз така и се зарадвах, все едно съм си намерила детето  Laughing, не, не беше заслабнала  Rolling Eyes, и беше много активна, детето я нахрани веднага.
всички много и се радваме, че се е 'завърнала'  Crazy

синът ми ги държи в пластмасови кутии, не знам дали ще могат да ги прокопаят  newsm78

# 92
  • София
  • Мнения: 3 099
Със здраве да си я отчувате, бебета да народи и не забравяй да ни се похвалиш и да ни ги представиш!  Laughing Новата мъжкар ли е?  Blush

# 93
  • Мнения: 3 371
kакто казва мъжът ми, в тази къща при трима мъже, освен жената, поне болонките, зайците и тарантулите да са женски  Twisted Evil

бебета не се очакват  Crazy Crazy

# 94
  • Мнения: 6 997
Как се различават мъжките от женските Blush

# 95
  • Мнения: 6 908
Женските са по-масивни. Мъжките са с по-дълги крака и по-слабо тяло. Освен това предните 2 чифта крака при мъжките след полова зрялост се видоизменят. Ето снимка на секс между тарантули. В ляво е мъжкия.

http://prikachi.com/images/975/2505975h.jpg

# 96
  • Мнения: 6 997
Добре, че ми ги описа, че ляво и дясно ми куцат Blush
Значи съм виждала досега само женски.

# 97
  • Мнения: 3 371
The_Third , като ти гледам снимката, почвам да се замислям дали беглецът, който смятахме за женска е женска. много ми прилича на мъжки  newsm78

сега ако се чифтосат, ще има радост за малкия  Laughing

# 98
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Много е гърчав мъжкият.

# 99
  • Мнения: 6 997
The_Third , като ти гледам снимката, почвам да се замислям дали беглецът, който смятахме за женска е женска. много ми прилича на мъжки  newsm78
Аз точно за това попитах. Аз морските си свинчета уж знаех, че са мъжки, но за всеки случай си бяха в различни клетки. И това сравнително големи животинчета със сравнително ясни полови белези. Представям си насекоми дали бих разпознала  Crazy

# 100
  • Мнения: 6 908
The_Third , като ти гледам снимката, почвам да се замислям дали беглецът, който смятахме за женска е женска. много ми прилича на мъжки  newsm78

сега ако се чифтосат, ще има радост за малкия  Laughing

Преди полова зрялост си приличат и се определят най-точно по съблечена кожа. Женската има един джоб от долната страна на коремчето. Една кожна гънка, която се вижда от вътрешната страна на съблечената кожа. Това е снимка на женска кожа, става дума за М-образното образувание в средата. http://i292.photobucket.com/albums/mm15/Talkenlate/smithi-3.jpg

Ето снимка на кожа от мъжки при която отсъства въпросната гънка.

http://i75.photobucket.com/albums/i319/Dbreeze_photos/Molt004.jpg


Гърчав и с дълги крака е за да може да бяга бързо след секс  Grinning

# 101
  • Мнения: 3 371
хора, правих  обстоен оглед на свалената кожа на тарантулата беглец и се оказва мъж Blush
ужас!

сега трябва да ги държим много стриктно разделени и никакъв секс  Mr. Green
иначе ще напълним холандия с малки тарантулки  Laughing

# 102
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Темата помогна да установиш пола на тарантулката поне  Laughing



сега трябва да ги държим много стриктно разделени и никакъв секс  Mr. Green


Горките  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 6 908
По-логично беше да е мъж. Обикновено те бягат защото търсят женска. За съжаление няма да живее още дълго. Лека полека ще спре да се храни и до година ще умре. А женската полово зряла ли е?

# 104
  • Мнения: 3 371
По-логично беше да е мъж. Обикновено те бягат защото търсят женска. За съжаление няма да живее още дълго. Лека полека ще спре да се храни и до година ще умре. А женската полово зряла ли е?
Shocked
защо да умира???

а сега де, знам ли дали е полово зряла? Rolling Eyes това по какви признаци да го гадая?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт