съвет - избяга ми тарантулата

  • 12 366
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mъни, представих си как у вас влиза крадец и ненадейно се озовава пред всичките кутии с добитък  #Shocked    Joy Joy Joy (дано не се случва това с крадеца де Hug)

# 76
  • София
  • Мнения: 7 201
Mъни, представих си как у вас влиза крадец и ненадейно се озовава пред всичките кутии с добитък  #Shocked    Joy Joy Joy (дано не се случва това с крадеца де Hug)

Направо си представих сценката с тарантулата от "Сам в къщи" 1.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 760
Няма начин - първо ще го посрещне кученцето ни-средно азиатска овчарка. 60-на кила добродушие  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 195
Няма начин - първо ще го посрещне кученцето ни-средно азиатска овчарка. 60-на кила добродушие  Mr. Green
Мъни, апартмент викаш........колко да е апартамент, вие н абалкона ли спите Crazy
Живи и здрави а сте, повече хора като вас да има. Ние, дето не приемаме нещо, 8о пъти по - дребно от нас сме смахнати, не вие, казвам ти ooooh!

# 79
  • Мнения: 0
Спокойно имам сущата тарантула смити или по точно казано Brachipelma Smithi копач буързо ходещ о доста красив Simple Smile тарантулите живеят без вода доста време стига да имат влага могат да карат на водна диета доста време катерят се доста предимно нагоре от терариума на мен също са ми бягали но ги намирад зад секцията предимно се двийат нагоре а смитито като вашата е копач обича да копае и се покрива доста добре намерете ме в скъпе за повече инфо и може ако все още не сте я намерили да ви помогна Simple Smile skype: vulgarnia.los успех и не се притеснявайте не хапят освен ако не е раздразнена пуска косумчета по често които причиняват сурбейи а ако попаднат в очите или гурлото отидете на лекар.успешен ден на всички Simple Smile

# 80
  • Мнения: 0
Откри ли се в крайна сметка???

# 81
  • Мнения: 448
Да настръхвам ли да се хиля ли не знам  hahaha особено това със загубената змия на Новембър рейн.Каква е тая змия бе душко  Laughing Дано съседите ми да не отглеждат подобни създания иначе отма съм се изнесла Whistling

А за тая пуста тарантула сега и мен ме дожаля значи  Crazy

# 82
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Изчетох темата. Намери ли се тарантулката?

# 83
  • Мнения: 3 371
онзи ден я намерих, кротко си седеше в една моя обувка. добре, че придобих навика да проверявам обувките  Laughing, като я изсипах от обувката, аз нададох радостен писък, а тя се опита да забегне с лек тръс под един шкаф, но аз се оказах по-бърза от нея. захлупих я с една чаша, а синът ми я настани в нейната кутия по-късно.
вече съм майка на 2 броя тарантули/междувременно се сдобихме и с друга, мислехме , че тази ще даде фира някъде из къщи/.
както се казва- всичко е добре, когато завършва добре  Laughing

# 84
  • Мнения: 3 760
Супер!
Обезопасете добре постоянните жилища на гадовете. Това са ровещи паяци, разплитали са ми и метална мрежа  Wink

# 85
  • Мнения: 17 546
Леле, един месец скита гадинката! Отслабнала ли беше? Laughing

# 86
  • Мнения: 4 195
Леле, един месец скита гадинката! Отслабнала ли беше? Laughing
ей супер, радвам се Hug

# 87
  • Мнения: 6 996
И аз се радвам на щастливата развръзка  Grinning

# 88
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ей, браво.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 099
Сега не смея да затворя очи - и на будна глава ме "лазят" домашните любимци от тая тема!... Бррррррррррррррр

Общи условия

Активация на акаунт