съвет - избяга ми тарантулата

  • 12 345
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 371
'храната'  е в кутии, няма как да я докопа тарантулката  Laughing.
в терариума и има 3 скакалеца, тя на разузнаване тръгнала  Rolling Eyes .

мъжът ми предупреди да си изтърсваме обувките , преди да ги обуем  Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 15 466
     Депресията се лекува с разходки  Joy! И тя така!

# 47
  • Мнения: 1 788
Горката животинка...
Ако си близо до нас и малката реши да дойде на гости, хич и не очаквай да ти я връщам...  Naughty Mr. Green
Много ми харесват такива косматки, но с котка вкъщи, едва ли ще мога да ги опазя.
По темата - със сигурност ще излезе от някъде, все някога. Особено ако огладнее и не е свикнала да "ловува" (все пак е живяла на готово, знам ли). Оглеждайте се непрекъснато.

# 48
  • Мнения: 6 993
Палмира, като каза обувки, сещам се за първия ми хамстер.
Той така избяга хитрецът, а аз изпаднах в сълзи и драми, че няма да го видим и ще го настъпим хайванчето.
Та в 3 сутринта търсихме хамстер Crazy (бях на 15).
Намерихме го под моето легло, заспал в един стар пантоф, на топличко. Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 3 371
малкият се тръшка една година докато мъжът ми разреши И с това да се сдобием Crazy .

тарантулката беше много сладка в интерес на истината, чак майка ми взе навътре драмата с изчезването  и само звъни да пита дали сме я намерили.
всички отваряме, затваряме врати, шкафове много внимателно и се оглеждаме къде вървим, сядаме  и изобщо купонът е пълен Laughing . вчера вечерта обстойно си проверих леглото преди да легна  Twisted Evil

ще му взема нова тарантулка. дано нея опазим, иначе ще трябва ние да се изнасяме от тук  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 71
Не взимайте мъжка, че ако вземат да се размножат... Joy

# 51
  • Мнения: 1 446

Ех, дадох предложението вкъщи, милото само каза "ти не си добре". Ще ми се размине тарантулата.

И мен темата ме накара да преразгледам възможността за тарантула. Е, получих същият отговор....Ама аз мисля, че съм си добре.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 623
Съжалявам, но аз ако бях на твое място и с моята
фобия от паяци, щях вече да съм изкупила всичкия Райд от аптеките.
Особено пък щом се спи на горния етаж, а тя е някъде долу.

# 53
  • Мнения: 17 546
Божке, тарантула! newsm43 Ако това се случи у нас, макар че не знам какво трябва да се случи въобще, за да вземем такова жУвотно, ще се изнеса, ще викна Гражданска защита и ще продам апартамента, ако не я намерят!
Единия от моите синове като малък, че и до скоро, така мъкнеше животинки у дома. Веднъж от пералнята извадих двайсетина охлюва... били по джобовете на якето му.
Имахме хамстери. Народиха се едни шушки колкото гумени мечета Желибон бяха. Половината ги изядоха, другата половина растяха като гъби. Раздадохме ги и оставихме само едно. Такъв сладур беше! Бял пухестичък и дебел. Прибрах се една сутрин от работа и го нямаше в аквариума. Преровихме къщата, залагахме шумкащи пликчета с краставичка вътре, за да излезе да яде и да го чуем от къде шумоли, но... към обяд децата излязоха навън да играят и го намериха на плочките под балкона (на 7-ми етаж сме)... Sad То бяха скърби и страдания и повече не мога да ги подлагам на това, защото за животинките всички тъгуват, макар, че са големи вече. И котката ни преди години се метна от балкона... Първия път оцеля, ама втория превъртя и изпохапа мъжа ми и наша приятелка без никаква причина. Беше много страшно! Докторът каза, че и животните страдали от психически заболявания и не се знае кога ще врътне пак, и ще издере очите на децата (бяха малки тогава) и я приспаха.
Сега ме обработват за куче... Confused

# 54
  • Мнения: 6 993
Дам, мен от котки всъщност винаги ме е било страх най-много. Нищо, че до скоро и котка гледахме Crazy
То бебе на 2-3 месеца, но аз го гледах много подозрително  Laughing
Иначе - паяци, гущери, змии - проблеми нямам, само би ми било жал да си храня змията с мишки, защото много обичам разни мишести създания. Embarassed А по едно време исках пор  Mr. Green Обаче много скъпи Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 945
Бижу, преди да вземеш куче, сложи мрежи на всички балкони Mr. Green Що тъй рипат животинките Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 17 546
Бижу, ......... Що тъй рипат животинките Rolling Eyes
Щото всичките бяха женски Mr. Green само моя милост оцелява успешно...

# 57
  • Мнения: 372
Викам,да се присъединя и аз към клуба на тарантуладжийте.  Mr. Green
Още се чудя половинката как ме нави. Нашият е Смити(побългарихме го на Ванка, че по- нашенски звучи Mr. Green ),от тия... кротичките,... абе,като го гледам някой път хич не ми се види кротичък.
Като прочетох,че ти е избягала и почнах да го мисля аз на твое място какво бих правила.
  Shocked
Пък сега и за хамелеон ме навива...  ooooh! ... а аз само куче,дето исках...  #Puppy dog

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 04:41 от The Code

# 58
  • Мнения: 3 760
Палмира, отма те отменям, но пък циркът ще е пълен  Laughing
Само чакам щерката да порасне още малко и започвам да я обработвам с Дарълови книжки, ще пада хилеж.
Муун уок, стотина са ми тарантулите  Rolling Eyes Отделно скорпиони, змии, гущери, куче, две котки, папагал, джербили и други гризачи... На хлапето не му е скучно  Laughing И към 2000 саксии с растенийца  Whistling
Като гледам Джулс никога няма да ми дойде на гости, но пък Ео ще се кефи  Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 7 191
Палмира, отма те отменям, но пък циркът ще е пълен  Laughing
Само чакам щерката да порасне още малко и започвам да я обработвам с Дарълови книжки, ще пада хилеж.
Муун уок, стотина са ми тарантулите  Rolling Eyes Отделно скорпиони, змии, гущери, куче, две котки, папагал, джербили и други гризачи... На хлапето не му е скучно  Laughing И към 2000 саксии с растенийца  Whistling
Като гледам Джулс никога няма да ми дойде на гости, но пък Ео ще се кефи  Wink

 Shocked
Как стотина тарантули?
Предполагам, че живеете в къща, но пак ми звучи множко.
Колкото и да обичам паяци, т'ва вече ми е в стила на сценката от Индиана Джоунс.

Общи условия

Активация на акаунт