Любители на кучета-14

  • 48 431
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Vitaminka, това е американски кокер, а не английски кокер спаньол, не че разбирам особено от кучета, но май има разлика  newsm78. Както и да е... Абсолютно всичко ме интересува, от хранене на малкото бебе куче, до възпитание, извеждане на вън, хигиена.

# 46
  • Мнения: 224
Има разлика между американски и англ кокер както на външен вид така и в характера. За американския ще трябват повече грижи по козината и борбата с осилите защото имат мн мн козина, но по размер са малко по-малки от англ кокер и според това, което съм чела до колоото помян малко по-малко своенравни от английските си събратя.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 789
Честит рожден ден на Бриджит! Да ви е жива и здрава и да ви радва още дъъълги години!

marafara, най-вероятно е от кренвирша, просто не му давай нищо друго освен неговата храна и малко плодове и зеленчуци. Можеш да го поглезиш и с парченце обезсолена маслина  Hug

# 48
  • Мнения: 654
Какво стана с Рафаел,намери ли си дом?
Честит празник на семейството на Бриджит  bouquet

# 49
  • Мнения: 654
Vitaminka,явно си безстрашна.Сред толкова много гадинки бих се стряскала през 5 минути.

# 50
  • Мнения: 4 461
Здравейте момичета, не съм писала при вас, но ви чета от няколко дена и има питанка за Еукануба-та. Не съм купувала такава храна. Моя лигльо се мръщи на гранулите, все трябва да му се сменя храната, защото повече от два дни не я яде, въобще хем лаком, хем каприз.

Vitaminka, след малко отивам да пазарувам в магазина на Черни връх. Там има ли ги тия мишоци? Умирам от любопитство да ги видя.

# 51
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Здравейте,
мерси за новата темичка  Hug
Искам да ви попитам изследвали ли сте вашите любимци за Доро....филоза....Незнам как се казва точно, но е болест, която се пренася от комарите и в сърцето на кучето си "завъждат" паразити като "черви"...
Чудя се дали да да изследвам Айк  newsm78
Ако се окаже, че е чист, после трябва на няколко месеца да му давам профилактично лекарства....

# 52
  • Мнения: 4 461
Дирофилариоза се казва, доскоро въобще не бях чувала за нея, но по Анимал планет даваха за едно болно куче и коментираха, че е широко разпространена в Маями. Изследването беше с ехограф, нищо болезнено или травмиращо. Дали да го направиш...не знам, аз лично за болно куче от това в България не съм чувала. Обаче се разнася от комарите, т.е. има риск.

# 53
  • Мнения: 7
Момичета, Горан не е добре. Подриска се и повърна 2 пъти. Биха му антибиотик и дадоха електролити да му слагаме във водата. Обаче преди малко започна да залита и го занесоха отново на ветеринар. Аз много се разбутах и не можах да ида с тях. Моля ви...кажете ми нещо...

# 54
  • Мнения: 1 983
Момичета, Горан не е добре. Подриска се и повърна 2 пъти. Биха му антибиотик и дадоха електролити да му слагаме във водата. Обаче преди малко започна да залита и го занесоха отново на ветеринар. Аз много се разбутах и не можах да ида с тях. Моля ви...кажете ми нещо...
Какво е ял, пил? Имал ли е контакти с външния свят, какви? Не се притеснявай само.  Hug Пиши после какво е станало.
Мойта дивотия така в един ден, повърна 2 пъти нещо бяло, и аз много се бях притеснила, но момичетата тук ме успокоиха. Hug



Такаааа, сега да ви кажа аз. Понеже нашата 'убавица не е от лицензиран развъдник, та не се знае в какъв процент е истинска, вчера аз се убедих, че е 99,999999% голдън. Някой кретен си е изсипал машинното масло в един огрооооомен леген, беше пълен до горе. Та нашата успя да си потопи само муцуната. ooooh! Аз се усетих и я дръпнах. Утре сме пикник при една рекичка, да видим какво ще излезе от това. Laughing

# 55
  • Мнения: 7
Имам ъпдейт...останал е в хосписа, за да го наблюдават. Според лекарката било нормално да залита, защото не е ял, заради вируса и от жегата. Аз малко се поуспокоих, защото ми влязаха разни парализи в главата...В 7 ще ходя на свиждане и ще видим как са нещата. Извинявайте, че ви занимавам с лоши неща, ама се притесних много!

# 56
  • Мнения: 1 983
Имам ъпдейт...останал е в хосписа, за да го наблюдават. Според лекарката било нормално да залита, защото не е ял, заради вируса и от жегата. Аз малко се поуспокоих, защото ми влязаха разни парализи в главата...В 7 ще ходя на свиждане и ще видим как са нещата. Извинявайте, че ви занимавам с лоши неща, ама се притесних много!
Само спокойно, щом е там, всичко е под контрол. Пиши пак после. В коя клиника е?

# 57
  • София
  • Мнения: 750
Стискам палци всичко да е наред  и бързо да се оправи Горан,  ooooh!аз като знам как полуразревана влетях при вета Виктор като направи алергията..... Hug
ще се оправи

# 58
  • Мнения: 7
A6, аз пък разревана си останах вкъщи, тъй като чух допълнителен коментар, който ми разбута и без това вече притеснената нервна система. Казали са още на обяд, че е вирус някакъв и веднага са почнали лечение с антибиотик и тази вечер ще му пуснат система. Ама то и на него му се насъбра много - смяна на мястото, смяна на храната, тъй като не можаха да ми кажат точно с какши гранули са го хранели, първата ваксина.... и така. След малко отивам.

# 59
  • Мнения: 7
Прибрах се, направихме теста, за да отхвърлим 2-та опасни вируса, които притесняваха докторката. Излязоха отрицателни и сега остана да е от боклуците, които прахосмучи. Оставих го за наблюдение тази вечер, обаче Горан беше жизнен, играеше  и съм по-спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт