Любители на кучета-14

  • 48 422
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 3 789
Не знаех  Blush. Живеем сега до Пловдив ( на 10 мин. ) и тук хората които си разхождат кучетата не слагат newsm78. Иначе нагоре от нас е планината и има много поляни, та нашите разходки най вероятно ще са с такава дестинация поне докато свикне пак на повод. Но ще вземем де да има.
А Джеси в къщи ли я гледате или навън ( извинявам се за въпроса още не ви познавам ). Иначе е добре възпитана като чета последния ти пост - по правилата на стопаните, жалко наистина само че не разбират, че има изключения от тях  Grinning...

Хм, може би при вас е различно, но в София доста са затегнали контрола, особено в парковете - минават, проверяват, глобяват.... Страшна работа!
Ние сме мини-пинчер и сме в апартамент. Тя от самото начало е така - щом й изчезна от полезрението, се прибира в къщичката и не излиза, докато не се появя пак

# 751
  • Мнения: 19
Едва ли е различно, просто е по малко населено място и не проверяват. Тук повечето кучета се гледат навън и не са много хората които си правят труда да ги разкарват, може би и затова малкото такива не използват наморник. Знам ли и аз...

# 752
  • Плевен
  • Мнения: 97
Момичета ето и НОВА ТЕМА

# 753
  • Мнения: 0
Здравейте!Обръщам се към вас за съвет.Имам куче хъски на име Арес,на 3 години и 4 месеца.Февруари се опитаха да го отровят,но той оцеля.За съжаление започна да получава епилептоидни гърчове.Отначало бяха много нарядко,но отскоро зачестиха(през ден). Изчетох доста информация в интернет и разбрах,че лечението е фенобарбитал.Днес го заведох на лекар,направиха му биохимия и резултатите му показаха,че е в идеално здраве.Ветеринарят предписа фенобарбитал-по едно хапче на 12 часа.Допитах се и до второ мнение и то беше по-различно- не трябва да се започва с толкова силна доза.Моля,ако някой е имал същите проблеми да сподели опита си,защото се страхувам,че ше направя кучето си зависимо.И ако не мога да му осигурявам необходимите дози лекарства(издават се със зелена рецепта от хуманен лекар)всъщност ще влоша състоянието му.

# 754

Общи условия

Активация на акаунт