Любители на кучета-14

  • 48 423
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте на всички!   bouquet
От вчера си имам мъжко бебе хъски и просто съм на седмото небе от радост - толкова е мил и обичлив. Естествено се появяват и някои притеснения у мене, тъй като е едва на 2 месеца. Основно бих искала да попитам на тази възраст добре ли е да се разхожда с каишка, тъй като ми се струва много малък.  Heart Eyes Днес му направиха първата имунизация и до колкото знам сега повечко трябва да го пазя.
Ще се навъртам при вас, тук е интересно и полезно!

Добре дошла! Пускай снимки на малкия сладур, та и ние да му се порадваме! Hug
Определено не сте за каишка, по-добре му купи нагръдник. А освен това преди третата бебешка ваксина (бие се като стане на 3 месеца) не сте много-много за разходка, рисковано е, освен ако не сте в къща с двор.   Hug

# 16
  • Мнения: 7
Точно нагръдник му взех, ама не знаех как се казва и за това написах каишка.  Embarassed Имам доста да наваксвам с терминологията. Тази сутрин стана малък гаф, ако може да се нарече така - хванах го да яде от гранулите на котката....то повече няма да се повтаря, понеже сега е в къщата на баба ми, където има двор и където ще го гледат, докато съм на работа, но си беше куриозна гледка. Много е лаком, а аз искам да се придържам към изискването да се храни 3-4 пъти на ден с навлажнени гранулки, та ще трябва да го разсейвам повечко. Малкият се казва Горан...на Горан Брегович.
Слагам една снимка, въпреки че не е сполучлива, тъй като е доста немирен и не иска да позира.

# 17
  • Мнения: 637
Поздравления за новата хубава темичка. Радвам се, че любимците се увеличават Hug
И мопсчето Моли на sunny е прекрасна и новия мъж хъски Горан на loryto e голям сладур Hug
Много съжалявам за Рики. И аз имах кученце с това име.  Sad

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте,и аз искам хъски.Лори,откъде го купи?
Ако някой от вас има хъски,но голямо,моля да ми отговори-вярно ли е,че много виели.

# 19
  • Мнения: 7
Vevi, аз го намерих по обява, съвсем случайно попаднах на нея. Преди месец цената им е била 150/200, но после е паднала на 100/150, като са станали по-големички.
Не бих казала, че много вие, не че съм имала много време да разбера, но се държи типично като бебе - ако усети, че е само и няма с какво да се занимава, почва да ме търси виейки. Но с гушкане бързо му минава. За по-нататък вече ще видим.  Crazy

# 20
# 21
  • Мнения: 1
Лори,благодаря ти,да ти е честито и много да го обичаш.
Нека някой,който има голямо хъски се включи,моля ви!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 136
И ний сме тук, Stop Привет на новите красавци и красавици,Ииииййййй какви са хубавки,  animal037  animal037  animal037

# 23
  • Мнения: 7
Пак съм аз  Embarassed ....искам да питам какви точно са опасностите, свързани с тези ваксини?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 789
Пак съм аз  Embarassed ....искам да питам какви точно са опасностите, свързани с тези ваксини?

Най-страшното е една болест, нарича се "паравироза", може да се хване преди и малко след третата ваксина. Прихваща се от ако на заразено куче. Другите са по-безобидни (доколкото може да се каже така  Simple Smile ) - неща от рода на паразити (външни и вътрешни), разни други болести, пренасяни чрез изпражненията, контакти със заразени кучета, болни неизвестно от какво....  Макар че кученцето си има имунитет от майката, а и първата ваксина (ако са ви я били) си предпазва, затова някои хора извеждат мъниците и преди третата ваксина.

# 25
  • Мнения: 1 983
Пак съм аз  Embarassed ....искам да питам какви точно са опасностите, свързани с тези ваксини?
Ами може да се зарази с много болести. Например бяс (но само ако го ухапе болно животно), гана, паровироза и други. Прочети в паспорта, там е описано много добре.  bouquet

# 26
# 27
  • Мнения: 11 338
Витаминке, как е работата?

# 28
  • Мнения: 637
Не бих казала, че много вие, не че съм имала много време да разбера, но се държи типично като бебе - ако усети, че е само и няма с какво да се занимава, почва да ме търси виейки. Но с гушкане бързо му минава. За по-нататък вече ще видим.  Crazy

Моят младеж е вече на 10 месеца, а като го оставим сам вкъщи лае като за световно. Не знам до кога ще ме изтраят съседите Tired И вече е навсякъде с мен-като израстък ми е. Joy Как да го приуча да седи спокойно сам вкъщи?

# 29
  • Мнения: 224
ОСтавяй го за кратко и го гушкай много преди да излезеш. Нашата кокерка така се сърдеше сутрин като я оставяхем самичка ама сега свикна вече а и аз винаги я милвам преди да изляза

Общи условия

Активация на акаунт