Нико и Бени още ги няма - Любители на котки - тема 39

  • 36 424
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Ето това е снимката на моето чудо, което скита някъде в Бели брези.

# 16
  • Мнения: 359
Ох, душица мамина! Heart Eyes Александрина, ние да не сме рода нещо? Моят е същия, само че има беличко на гушката. Намерих го тук, на Лерин като бебе. Та ако и твоя е "махленски"....

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 185
И аз да се присъединя към вас. 
Виждам и познати муцунки тук  Wink
Приятно ни е аз съм Ками, а това е Сузана. Вече е доста старичка, но за сега се радва на отлично здраве  Laughing



А това е заешката и сестра близначка Надя
   

# 18
  • Мнения: 0
Майка му е домашна и е като него, но е забягнала за известно време от дома си и баща му се оказва неизвестен. Това донякъде ме кара да се надявам, че все пак има накакви вродени улични истикти, които да му помогнат доката го намерим.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Александрина,мила ,ще го намерите вашия котак.Беше споменала,че живееш в Бели брези.Да не  е минал към съседите.От балкон на балкон.Поразпитай.
Моята хубвица,беше избягала един път ,и я открихме точно пред блока в една долчинка.
И още веднъж,към съседите,и толкоз. Иначе и тя много обръща внимание на птички,котки  и т.н..
Има мераци ,но не  я пускаме да скитосва.
Сузи е великолепна.Много прилича на старата ни котка Тити.

# 20
  • Мнения: 0
Веднъж наистина ходи и там, но още на следващия ден му отрязах достъпа. Сега чакам да се стъмни и отново тръгвам-нали ми е нощна птица дано да излезе от някъде, а и трябва да е огладнял по мои сметки.

# 21
  • Мнения: 608
Ехаа, Надя и Сузана са големи сладурани!  Grinning
Записвам се със снимка на Съни
 

И не мога да се въздържа да не покажа как кучето на дъщеря ми бойкотира заминаването й  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 940
Ето и аз да си платя таксатa с една нова снимка. Това е на Шерко новата прическа на опашката заради гъбичките  Rolling Eyes.
 

Дано скоро имаме хубави новини за 2-та красавци на Теди Praynig

Aleksandrina Дано намериш и  твоя красавец.

# 23
  • Мнения: 0
Някой ми даде идея да разлея валериан около блока за да го привлече миризмата. Мислите ли , че ще проработи?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 951
Недей,може да вземеш котешките гранулки.Сложи ги в кутийка и подрънквай.Ако си го привличала със звук.
На колко е той?

# 25
  • Мнения: 0
На година и 1 месц, но е огромен-около 6кг. Изглежда много внушителен.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 951
Време е да с е похвалите с намерени писанковци!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Добър вечер от нас с Кетя Grinning
Цял ден бях на работа, това ми е втора поред 6 дневна работна седмица и взех много да се измарям Tired Ама ще издържа известно време така, пък ще видим. Добре дошли на новите, стискам палци изгубените да се намерят. Много сладки снимки, ето нещо и от мен Grinning







# 28
  • Мнения: 2 374
Aleksandrina много е красиво котето, дано се намери Praynig
kam4o добре дошла  bouquet твоята Сузана ми прилича на Алф по украска и козина Heart Eyes но има много интересни и различни очички Hug
Елинор 777  много ме изкефи снимката на кучето Laughing
Кетя е голяма мадама Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 98
Кетя на последната снимка е като сурикат  Heart Eyes, а това с подрънкването на кутия с храна не помогна при котето на комшиите, намерихме го във входа, видяхте ли добре в мазето, тавана  Peace, Елинор, кучо е много хубав Flutter,а Съни държи мишката , че и клавиатурата  Joy, имахме преди време тема за котета и компютри  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт