Нико и Бени още ги няма - Любители на котки - тема 39

  • 36 417
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 175
Честит рожден ден на Токачката и от мен! (малко на патерички май  Embarassed )
  cook  Gift

Миналата седмица някой спомена колко редки са приятелствата между мъж и котка, затова ви пращам този поздрав. Не са ли сладури? Особено името на албума  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 616
Токачицеее, видях че съм ти изтървала рождения ден...макар и на патеричка, и макар че си знаеш какво ще ти пожелая...Таз година котешка свекърва, след някоя и друга - човешка Mr. Green Hug


Заповядайте в Новата тема

Който иска да се включи в списъка, да ми прати снимка и инфо на ЛС в следващите 24 часа. И не забравяйте при запис се плаща такса - снимка Mr. Green

 Hug

# 737
  • Мнения: 12
Хахаа, Марче, то вашето е било с много  екстри. Това си има 3-4 мелодиики репертоар и си ги свири като му дойде вдъхновението, фърчи насам- натам, ама не дава да го пипат. С много зор мога да го хвана, за да го сложа в клетката.  И ме хапе гадинката. През деня го оставям да си хвърчи из апартамента, само вечер го прибирам в клетката.
Понеже децата като се чуваме по телефона искат да го чуят и него и то свикна, че като подам телефона трябва да пее и започва. В началото странно гледаше като тиках телефона до човката му  hahaha
Хубава птичка е, ама не е котка ... не мога да си го нагушкам, да помачкам коремче и муцунка.
Елинор, той и хомо сапиенс толкова търпи. Вчера гледа снимките на папагала... кво ли си е викал- таз мойта лудата жена досега котки снимаше, сега папагал, няма  да й дойде акъла  Laughing

http://icanhascheezburger.com/2010/07/20/funny-pictures-20-parro … CHEEZBURGER%3F%29

# 738
  • Мнения: 4 116
Благодаря за линка, много е готин папагала. Ама нашия, т.е , който беше дошъл у нас, му намерихме стопанина и го върнахме. И сега си нямаме пернато.

# 739
  • Мнения: 12
Благодаря за линка, много е готин папагала. Ама нашия, т.е , който беше дошъл у нас, му намерихме стопанина и го върнахме. И сега си нямаме пернато.

Браво! Друг ще дойде.

# 740
  • Мнения: 0
Аз  също използвам CORN CAT или GREEN CAT  и съм много доволна ,може да се изхвърли в тоалетната , не мирише и е много икономична.

# 741
  • Мнения: 0
Мерси за отговорите момичета!
Котково би ли споделила какви са тези трици? Аз сега съм с едни царевични - Corn Cat и те са направо Sick

Corn Cat e  най-доброто което сме ползвали , но не е подходящ за дългокосмести котки, много се лепи по козината им.

# 742
  • Българско
  • Мнения: 48
Моля за помощ.Имам проблем с котето си.Има заседнала топка с кости и неможе да я изкара,трябва операция но нямам пари много е скъпа,някой имал ли е този проблем и има ли някакъв начин да се избегне операцията и да ги повърне или изака.МАйка ми я гледаше известно време и  я е хранила с пилешки шийки....Моля ако някой е имал този проблем и е потигнал положителни резултати да каже как....

# 743
  • София
  • Мнения: 13 150
Моля за помощ.Имам проблем с котето си.Има заседнала топка с кости и неможе да я изкара,трябва операция но нямам пари много е скъпа,някой имал ли е този проблем и има ли някакъв начин да се избегне операцията и да ги повърне или изака.МАйка ми я гледаше известно време и  я е хранила с пилешки шийки....Моля ако някой е имал този проблем и е потигнал положителни резултати да каже как....

Aз лично не мога да ти дам съвет, но темата е много стара. Пробвай в тази тема. Дано някой има идея.

Общи условия

Активация на акаунт