моля за помощ - намерих малко коте, търся му дом

  • 5 855
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 562
Искам да споделя, че на котето, което аз бях намерила, намерих чудесно местенце още първия ден.  Peace

Lusia_, успех и на това, което ти си приютила!!!

Радвам се, че и Loca е намерила дом за невинно създание.

# 31
  • Мнения: 534
много искам и аз да му намеря добър дом Praynig, днес ми писаха понеже съм пуснала обяви, но се притеснявам дали са доброжелатели, момчето иска да направи подарък на приятелка и иска да го вземе сега чакам да ми пише Rolling Eyes

# 32
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
Само да споделя, че на мен така ми подариха коте - приятелят ми решил да ме изненада и явно животинката е имала късмет, защото вече 10 години си живее царски  Simple Smile

Но се случва такива изненадващи подаръци да са изхвърляни от родители (а понякога и от самите нови собственици, защото идеята да подариш коте е различна от реалността да чистиш след него), така че е хубаво като го даваш да предупредиш, че ако нещо котето или стопаните не се адаптират с обстановката ще се радваш да ти го върнат обратно вместо да го изхвърлят. Поне аз така правех  Simple Smile

Успех Hug

# 33
  • Мнения: 534
много се надявам съдбата на това котенце да е същата като на твоето Praynig днес го взеха но постоянно го мисля дали е добре привързах се към мъника и това е  Rolling Eyes още на първия разговор обясних, че котето е малко и иска доста грижи докато укрепне момичето за което ще е било наясно и много искало такова коте, утре мисля да се обадя да проверя как е положението, дано намери добър дом и много да го обичат Praynig Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте! Довечера и аз ще се включа в тази тема.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 825
http://emelcho.snimka.bg/animals/djesi.533710.20598044

Това малко коте се нуждае от дом. Малката /на 2 м./ временно е при мен и съм очарована от нея - голяма чистница, възпитана и умна, не подбира храна, не вдига шум, игрива и любопитна.

Моля ви, нека да й намерим любящ стопанин, тъй като в петък ще я дадат на единствения човек, проявил интерес, който пък не ме остави с впечатлението, че ще се грижи добре за нея.

Последна редакция: ср, 15 сеп 2010, 13:29 от Емел

# 36
  • Мнения: 156
емел, страхотно е котето - много е красиво! гледам, че поста ти е от преди доста време, намерихте ли му дом?
аз сега търся стопани за едно малко чернобяло женско котенце, скоро ще дам снимка.

# 37
  • Мнения: 91
Включвам се и аз с молба. Спешно търсим дом на едно малко женско коте - подробности:  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=481345013396&set=-.

Общи условия

Активация на акаунт