моля за помощ - намерих малко коте, търся му дом

  • 5 856
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 290
Много е сладко Crazy
дано да си го харесат по-скоро Peace

# 16
  • Мнения: 1
Дано наистина някой да му осигури дом Praynig-толкова е мъничко-аз имам вече котка пък и се грижа за 3  на двора-да не говорим,че тази седмица някой остави на улицата ни едно малко коте и него храним,но другите го налитат и го бият ,а то все бяга -и не мога и аз да го хвана-така се е наплашило!Няма на кого да го дам и все се надявам да го приемат др котки и да не му се случи нещо лошо!
Дано скоро му намериш дом на мъничето  Foreplay Praynig

# 17
  • Мнения: 2 759
                           Тук също можеш да го предложиш: http://www.podariavam.com/index.php . Регистрацията става за секунди.

# 18
  • Мнения: 156
и там сме пуснали. днес имах среща с една жена, която искаше да го вземе, но после ми прати смс, че се отказа, понеже мъжа й бил против Cry

# 19
  • Мнения: 1 908
foreplay, виж тук: http://forum.dog.bg/index.php?showtopic=10364
Има много сайтове, на които можеш да пуснеш обява за котето   bouquet

# 20
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
ако имаш възможност го задръж още известно време - когато аз бях пуснала обяви ми се обаждаха хора 2-3 месеца след това - пишеха мейли и звъняха, имам предвид, че може да не стане за ден-два. Стискам палци Peace

# 21
  • Мнения: 156
развръзката е че, тази вечер дадохме котето на едно семейство с десет годишно момиченце. нашите котки все още не са възвърнали напълно предишните си отношения, но пък надхвърлиха очакванията ни.

# 22
  • Мнения: 1 908
развръзката е че, тази вечер дадохме котето на едно семейство с десет годишно момиченце. нашите котки все още не са възвърнали напълно предишните си отношения, но пък надхвърлиха очакванията ни.

 #Milti Чудесна новина! Много гушкане на котето и новото му семейство, а твоите маци бързо да се сдобрят  Heart Eyes

# 23
  • Smallville
  • Мнения: 994
Това е чудесна новина! Дано бързо се разведри обстановката у вас Peace

# 24
  • Мнения: 156
и мачките се сдобриха...почти напълно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 562
Здравейте и от мен!

Малко около 1-месечно бяло коте на жълти петна си търси дом с грижовни и любвеобвилни стопани.

Тази сутрин го намерих на един булевард под голям джип и ми дожаля да не го смачкат. То се беше свило, леко неадекватно - бито е и сега едното му оче е почти затворено, но не е извадено и ще се оправи. Много е мъничко, сладко и беззащитно. По-късно може да публикувам и снимки.

Ако някой проявява интерес, нека да ми пише лично съобщение.

Подарява се!!!

За съжаление не мога да го задържа, но се надявам мъниче скоро да намери своето семейство!

Поздрави, лек ден и успешно начало на новата седмица!

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 09:32 от pudding

# 26
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 253
и мачките се сдобриха...почти напълно Simple Smile

Да ти имам лютите мачки, Hug

Като знам, че има такива сърцати хора ми става по-леко на сърцето.

Късмет и на жълтурчето на Пудинг!

# 27
  • Мнения: 562
Благодаря, Котьо Тръмп! Simple Smile

Иначе и аз се радвам за другото коте и за мачките на foreplay!!! Simple Smile

 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 534
дано авторката не се сърди,че ползвам нейната тема, но и аз търся дом спешно за малко котенце Confused
Днес докато се прибирирах от магазина насреща ми изкочиха деца разнасящи съвсем малко котенце намерили го до един казан и го носеха незнайно къде Sad в момента котето е вкъщи грижа се за него колкото е възможно храня го на 3-4 часа масажирам коремчето да се изпишка има и бутилка с топла вода в кашончето.Проблема е че съм с 9 месечно бебе и нямам физическата възможост да го гледам още дълго не че нямам желание, но мъжа ми е против заради бебето пък и нямам толкова време заради малкия, въпрос на дни е да остане вкъщи:(
Моля ви за помощ спешно да намерим приемно семейство за мъничето поне докато поотрасне малко после имам познати с къща с двор и там може да остане, проблема е сега.Котарачето е много сладко рижавко, може би на седмица прогледнало е вече и май е момченце.
От Бургас съм . 

# 29
  • Мнения: 796
Ако имате регистрация във фейса може да постнете снимки и инфо в тази група -
http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=120218361345077&ref=ts
и в тази
http://www.facebook.com/home.php#!/BulgarianAnimalLiberation

Много животинки намират домове така. Аз лично преди 2 седмици намерих дом за едно куче бебе, даже чрез групата намерихме транспорт и до Сливен.

Общи условия

Активация на акаунт