~128~ На вкусен чай при наc се спрете - към Арабски свят  далеч се пренесете ~

  • 42 155
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Здравейте красавици !

С малко закъснение -  ЧЕСТИТИ ВЕЛИКДЕН !!!


mmm3, честит рожден ден!!! Да си много щастлива с мъжете около теб, да те обичат и уважават безкрайно !!!


АС, поздравления за девойките !!!

Ние тази година не шарихме яйцата, малката си беше харесала някакви лепенки,така че бяха едноцветни, но станаха хубавки. Така, че тази година не се цапахме толкова много. Че иначе с тази помощница в къщи ходим с боядисани ръце доста време.Сложила съм снимки. Правени са с GSM, така че не са много добри  Embarassed А и козунаци не месихме, защото фурната нещо не пече както трябва и само щях да се ядосвам. Но аз им правя често козунаци, не само на Великден, така че не срамувам много от себе си  Mr. Green

Амал, този президент изглежда много щаслив с всичките си  съпруги. Да не повярва човек , че е толкова палав  Mr. Green
Как са малката красавица и баткото?

Дуа, пиши нещо, да не се безпокоим.
Никито, почти сте оздравели   bouquet
Ве, имат ли си имена малките вече? И нашата котка изчезна някъде, но си е оставила заместничка. Така, че няма да ни се размине потомството.А дреби е станала много сладка.Гласувам с две ръце за нея в конкурса за мини мис . Каките също са големи красавици  Heart Eyes
Много  Hug за всички арабски принцеси !!! И хубав ден !

# 31
  • Мнения: 24
Привет арабски красавици.
Вчера нета беше просто УЖАСЕН. И явно не само при мен е проблем - доста хора се оплакваха.Нищо не ми се отваряше  #Cussing out
Като гледам какви неща сте сътворили и ме хваща срам от мене си  Embarassed Яйцата малката ги боядиса повечето, че баткото беше болен и не можа да се включи а аз около него се въртях. А и боята тази година беше отвратителна и въобще не са наситени цветовете. Козунаците готови от магазина  Mr. Green
Баткото като се почувства вчера по-добре и не можеш го спря в къщи. Голямо ходене му удари. Дано да не се повтаря  Praynig
Аз от утре пак на работа  Sad - какво да се прави.
За този президент четох вчера  Joy Добре се е уредил човечеца.
На всички красавици  Hug

# 32
  • Мнения: 3 804


Да се отчета и аз днес с една торта,че половинката има рожден ден.
Преди малко направих моята торта-тази е от нета ,че домашните са с претенции  Mr. Green

амалче то не само в Палмера е пълно с чужденци,ония ден на Хамидие имаше -немски,руски и ирански  групи .Времето се стопли  и туристите плъзнаха . Laughing

Аз снощи изстрелях котка и котетата в кухнята ,за да излиза тя през прозореца директно на двора.Обаче днес пак ги премести обратно  Close .Котетата още са без имена ,понеже пола им не е много ясен,не мисля да ги оставям и се андявам като поотраснат да ги заведе някъде.

http://img138.imageshack.us/img138/3747/snimka0803.jpg


Ето на това попаднах

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2890391

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 19:39 от Вещица обичаща чесън

# 33
  • Мнения: 468
Ooo, девойки, чакайте да ви раздвижа малко. Mr. Green
В най-новия БГ филм Мисия Лондон ще имаме честта да се насладим Mr. Green на присъствието на Вечния Арабски Образ (ВАО-запазвам си патента за тази абревиатура). Mr. Green Гледайте внимателно: Wink

Мисия Лондон - официален трейлър

Ве, да ти е честита половинката.  Hug Много са мънички котетата. Hug Чудесно е, че сътрудничеството се задълбочава. Беше тъпо да се развалят връзки от години. Crossing Arms Ето, половинката още помни българския конфитюр. Mr. Green И не само де, и язовири и други работи. Wink

Алвера, Ники, изхтирили сте се. Wink Разбрах, че продавали вече и боядисании яйца от германия. newsm78 Добре, че все още не се продават в кори обелени. Mr. Green

Лили, Йоли, Саида, Лю, Ясминке, Дуа, Снеже, Сафар, Свеар
, голямо затъмнение цари като ви няма. Flutter

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 23:00 от amal

# 34
  • Мнения: 177
Да се отчета и аз,днес е поредния празник в нас.Големия ми син стана на 11 год.,утре е рожденник малкия Яси и се надявам да ми остане някой ден за почивка .
Деси-Да ти е жив и здрав рожденника!!! ( а женското ви царство да го гледа и обича много,за да ви глези и той).

# 35
  • Мнения: 468
Магде, ЧРД и на двамата юнаци.  Hug




И един букет за издръжливата им майка: Hug

# 36
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МЕДИЦИНСКИ РАБОТНИЦИ И СПЕЦИАЛНО НА НИКИТО !!!


Ве, да е жив и здрав съпругът ти !

mmm3,честит рожден ден на синовете ти, да са ти живи и здрави , да растат добри и умни !!!


Амал и в България продават боядисани яйца. Такива едни лъскави , боите са наситени, не като тези, които ми се паднаха тази година.  Simple Smile

АС, пристигна ли в гръцко ?
Хайде красавици, хубав ден   bouquet

# 37
  • Мнения: 3 804



Магде-да са ти живи и здрави момчета.Нека ви бъдат постоянен извор на щастие и гордост.



честит празник на здравните работници.

амалче я разкажи за какво става въпрос ,че с моя нет ,не става.

# 38
  • Мнения: 177
Мерси за поздравите момичета-аз да почерпя за поредния рожденник-Яси днес става на 4 години.
Честит празник на всички здравни работници!!!

# 39
  • Мнения: 550
Колко почерпки, колко торти, спрете се, че ще развалим сторйните фигури  Mr. Green

ммм3 да са ти живи и здрави и двамата юнаци  bouquet
Да растат щастливи, будни и обичани деца!
 newsm59

честит професионален празник на всички здравни работници!
Благодарим ви, че ви има   bouquet

Днес времето е страхотно и смятаме да му се порадваме максимално!
До сега бяхме на пазар с колелата, след малко правим сандвичи и отиваме на пикник до едни езера  Flutter
Пожелавам и на вас слънчев и усмихнат ден! sun

# 40
  • Мнения: 48
привет момичета и от мен! Магде честито и от мен на двамата ти рожденници!Да са ти живи и здрави!Деси честито и на твоята половинка.Да ти е жив и здрав.честито и от мен на всички медицински работници.По специално на Хадил и Никито. Hug Hug

# 41
  • Мнения: 171
привет момичета и от мен! Магде честито и от мен на двамата ти рожденници!Да са ти живи и здрави!Деси честито и на твоята половинка.Да ти е жив и здрав.честито и от мен на всички медицински работници.По специално на Хадил и Никито. Hug Hug

много благодаря ! Пожелавам на всички ви по-малко срещи с нашата професия ! Честито на всички празнуващи ! Честито и на тези, чиито поводи съм изпуснала, извинете ме   bouquet

# 42
  • Мнения: 24
МММ3 ЧЕСТИТИ ТИ РОЖДЕННИЦИ-със закъснение!!! ДА ТЕ РАДВАТ МНОГО ТЕБ И ПОЛОВИНКАТА ТИ И ДА ПОСТИГНАТ ВЧИЧКО КОЕТО ИСКАТ В ЖИВОТА   bouquet
ВЕ И НА ТЕБ ЧЕСТИТО НА ПОЛОВИНКАТА ТИ.   bouquet  bouquetДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ТЕ СЛУША
Мерси момичета за поздравите.ЧЕСТИТО И НА ДЖИ ДЖИ която се изгуби някъде и на ХАДИЛЧИ  Hug Hug

# 43
  • Мнения: 468
Арабелки и Ко, как сме?  Hug

И от мен на патерица честит празник на здравните работници.  Peace

Мм3, как изкарахте? Hug

Ве, как е домашният зоопарк? Mr. Green

АС сигурно се радва блажено на на сготвена от хабибито манджа.  chef

Саида, ни вест ни кост след ремонта? Хубаво ли стана?

Дуа, нет ли нямаш? newsm78

Сафар, много  Hug Hug Hug

Момичета, пак да питам какво стана с Нафасима, всеки път като прочета новина за Афганистан се сещам за нея. Американците пак са направили гаф ф Афганистан - опитли се да прикрият убийството на цивилни, две бременни жени, тинейджърка и двама други като извадили куршумите от телата им и ги измили, за да се прикрият. Shocked

Ясминке, поздрвявам те с тази статия: Hug

Латакия - сирийската морска перла Да ме чакаш. Hug

А тук един интересен факт за режисьора на филма за Сирия:
http://www.slava.bg/news/20220.html
А операторът както ви казах, се надявал въобще да не ги пуснат да се върнат. Mr. Green

Свеар, Алвера, Айа, Дана, Албена, Джи джи, Разан, Рени, Лили, Лю, Ш и Ш
и всички други много слънчице. Flutter

# 44
  • Мнения: 0
Момичета здравейте! Поздрави от мен за вашите много добри отношения. С радост ви чета. Аз имам една много голяма молба към вас. Ако арабин има виза за Гърция може ли да посети България?

Общи условия

Активация на акаунт