~128~ На вкусен чай при наc се спрете - към Арабски свят  далеч се пренесете ~

  • 42 156
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
Принцесини, как сте? Hug

Ве, разходихте ли се вчера из християнските квартали, да разкажеш малко. Разан е в Палмера. Wink

Ники, и на вас приятен. Hug

Ето за който го инетересува и в унисон с празника за сатуята на Христос, за която споменах. Можела дори да засенчи тази в Рио. На клипа е прототипа й в Маалула, иначе ще се издига на 2000 м надморско равнище. С помощта на Руската православна църква.
Олеле, как  ми се ходи в Сирия пак. Sunglasses

Откриване на статуята в Маалюла

На всички многоо слънце и приятно ядене на козунаци.  chef  chef

Последна редакция: нд, 04 апр 2010, 10:14 от amal

# 16
  • Мнения: 3 804
честит Великден на празнуващите



амалче позна,че вчера ни е нямало  Laughing .Но до християнските квартали-по скоро по пазарите.От 13.30 до 20  Grinning обикаляхме по магазините,но в резултат каките нищо не си харесаха,все пак не се прибрахме с празни ръце купихн на дреби и на едната кака сандали.
Тук пак започнаха жегите .
Лек ден на всички.

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
светъл празник на християните в темата!мир и любов да възцари в душите ни! Peace

# 18
  • Мнения: 550
Благословен празник за всички празнуващи!
Нека бъдем живи, здрави и по–добри.

# 19
  • Мнения: 177
Честито Възкресение Христово!!! Здраве,мир и любов в домовете Ви!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 18 043
Христос Воскресе, момичета!Дано бъдем живи, здрави и по-добри към ближния! Praynig
Амалче, как се получиха козунаците? :Аз след като ги бъхтих достатъчно и ги оставих да втасат, излязох с децата навън.Тестото излязло от съда, в който втасваше.Та майка ми не ме
чакала ,  а започнала да ги пече.Да де, ама на вратата се звъннало и майка ми се заприказвала със съседката..Резултатът - леко препечени отгоре козунаци.. Mr. GreenНо иначе са си вкусни. Peace
Днес по-късно ще кача снимки от направените от девойките декоративни яйца - продухани и и стериопорени.Много са сладки. Heart EyesАтелието, в коего ги изработват, направи вчера благотворителан базар в двора на семинарията.Хората искрено се радваха на сътвореното от 10-12 годишни деца. Heart Eyes
Довечера поемам към Гръцко и оставям девойките за няколко дни  с баба.Първо че не си заслужават разходите за четирима за път само за 3-4 дни, второ каката е на пробен изпит по литература  и български език за седмокласници в петък и трето - полага ми се малко отдих. Mr. GreenНаправо ми разказаха играта покрай боядисването на яйцата и правенето на козунаци.Бяхме взели някакви седефени бои, при които яйцето се въргаля в изсипаната върху ръкавица някак гелообразна боя. Мърлянето беше пълно.В добавка купихме и восъчна писалка за рисуване на фигурки#CrazyСъщата лудница се получи и при козунаците - тази искала да меси, другата също, третата.. hahahaНищо де, нали беше купон! Mr. Green
И не на последно място, Магде, не се спотайвай!Чакаме виртуална почерпка!
Честит Рожден Ден!Бъди жива и здрава, много обичана, винаги усмихната и по-често намираща време за разписване в темата! bouquet

# 21
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МММ3!
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ ДА СИ ВИНАГИ ОБИЧАНА ОТ ЛЮБИМИТЕ ХОРА И ТАЗИ ГОДИНА ДА ПОСТИГНЕШ ТОВА КОЕТО НАЙ-СИЛНО ЖЕЛАЕШ

# 22
  • Мнения: 468
Добруутро, принцесини. Flutter

Напапкахте ли се солидно с бухнали козунаци.  Mr. Green Още малко:



Магде, ЧРД, много щастие и късмет с 4-мата мъже в живота ти!  Hug Hug

АС, виждам, че си имала същите козунашки неволи.  hahaha И моите мама ги прегори от страх да не са сурови, но вече свършиха. По козунаците и яденето им много ме бива. Mr. Green Чакаме снимки на яйцата, каква хубава инициатива е с базара. Приятен път по Гръцко. Hug

Айа, гледах Козите. Heart Eyes Интересен беше, още повече, че е по истински случай. изумяват ме тия американци понякога с маниите си. Филмът според мен беше главно за свободата на словото и медийното изкривяване на събитията около една война, в случая тази с Ирак, макар че е и против войната също. Но пък имаше наистина човешки харатери от окупираните. Peace Джордж Клуни е уникален, много добре се справя с всяка роля. Във филма ми приличаше страшно много арабин.  Peace Той е известен с противопставянето си на войната от 2003 г. Kатегорично слагам филма в графата +!

Ве, много хубаво в Забадани, май че е курорт.
В Дейрзор  открили най-старото земеделско село в района на Ефрат още от неолита.  Peace във филма за Сирия пък ми направи впечатление още, че в Ебла сградите бяха варосани, досега стои мазилката. ама как са правели нещата едно време, не като сега, купиш си апартамент и на втората година мазилката пада. Mr. Green

Ливанките, дайите малко имфо за вчерашния празник в Ливан.

Сафар, как върви стажа? Hug

тес, Саида, Ш и Ш, дубайската принцеса, Наде, Снеже, Ясминке къде се узгубу, скокни до някой клуб да се разпишеш цунки на всички.

Последна редакция: пн, 05 апр 2010, 14:00 от amal

# 23
  • София
  • Мнения: 18 043
Ето няколно снимани яйчица.. GrinningПравени са(фотосите) от момите в самия процес на работа в Центъра за работа с деца, при това с телефон, затова качеството не е кой знае какво..Някои от яйцата са тяхно дело, други - на други дечица..
http://media.snimka.bg/5914/018084265.jpg
http://media.snimka.bg/5914/018084268.jpg
http://media.snimka.bg/5914/018084271.jpg
http://media.snimka.bg/5914/018084278.jpg
http://media.snimka.bg/5914/018084285.jpg
http://media.snimka.bg/5914/018084287.jpg
http://media.snimka.bg/5914/018084299.jpg

# 24
  • Мнения: 177
  Мерси  Hugмомичета!!!Както сте разбрали -остарях с още една година(важното е ,че в никакъв случай не се чувствам на толкова).Почерпете се виртуално-щеше ми се да е наистина-но живот и здраве следващия път.При нас празниците нямат край тези дни...
 Дина -писах ти на едно друго място,но не зная успях ли да го изпратя,затова пиша и тук.Да ти е живо и здраво порастналото момченце и да има късмет във всичко!!!        bouquet  bouquet  bouquet
  Теди - страхотни яйчица!Браво на дечицата.
  На всички Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 05 апр 2010, 13:42 от mmm3

# 25
  • Мнения: 3 804


честит рожден ден Магде,нека всичко което си пожелаешда се сбъдне

ас лек път и приятни емоции  Hug .Яйцата са страхотни  bowuu

Днес проведох спасителна операция,нали котката се беше окотила,после си беше занесла котетата някъде.Та вчера ги донесе обратно,да но бяха 4 вместо 5  Thinking,помислих че,едното може и да е умряло.Сутринта обаче на стълбите към покрива чух мякане,качих се горе,тук покривите нали са плоски,та го намерих горе и сега е прибрано с останалите.  Grinning

# 26
  • Мнения: 550
mmm3 честит рожден ден!!!
Много любов, щастие и здраве за теб и всички любими хора около теб!
newsm67

АС, яйцата са много красиви, истиснко изкуство  Peace
Лек път и прекрасна ваканция с твоето хабиби  Heart Eyes

Вещице, да са ви живи и здрави новите членове на фамилията   bouquet Смятате ли да ги задържите и петте котенца, или ще ги поарите на познати?

Поздрави за всички арабелки с една йорданска рок група, рок на арабски рядко може да се чуе, но аз смятам, че при тази група резултатът е добър! http://www.youtube.com/watch?v=WBgh21Cc6O8

  bouquet Hug  bouquet



# 27
  • Мнения: 48
Честит Великден, пожелавам ви здраве,щастие, пари и безброй изпълнени мечти!                        

# 28
  • Мнения: 48
Честит рожден ден Магде!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
                                                               

# 29
  • Мнения: 468
Привет, дами. Flutter

Как сме следпразнично?  Hug



За насторение с кафенцето една любима песничка, малко е старичка, но ми харесва.

Hasna - Marsoul elhob

Айа, наистина е добро рок парчето.  Hug

АС, поредни поздравления за трите принцеси. прекрасни яйца!! И лек път.

Магде, нали плануваме пикник в парка, там ще си отпразнуваме всичко пропуснато. Hug

Ве, браво на теб за операцията, като че е на някои тайни служби. Mr. Green Разан каза, че в Pалмера било пълно с чуждестранни туристи. Hug Hug Hug

Дуа, как са очите, драсни някой ред.  Peace

Сафар, докъде докара стажа? Hug

Саида, а ремонта, не пиеш ли вече кафе на готовотот?

И една смешка:

Президентът на ЮАР си има официален харем Пък мююлманин ли е? Mr. Green

На всички гуш гуш Hug

Общи условия

Активация на акаунт