ДЕКЕМВРИ вече настана, и аз скоро ще съм мама!!!!

  • 31 087
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Елфче.. наш ред е сега!  Grinning
да не те плаша ама 4ти наближава, по добре да превариш  Wink  Mr. Green

ЧЕСТИТО на Колибрича.. много здраве и късмет!!   bouquet

# 31
  • Мнения: 2 768
Надничам за нови бебета - няма още.

Да споделя някои неща в движение за съгражданките.
Първо ВИПа на МД. Супер съм доволна от избора, едно че съм сама и правя каквото ми е кеф, и друго, че е отдалечен от операционни, родилни зали, изобщо цялата дандания. Снощи след мен имаше още 3 родилки  Simple Smile явно пълнолунието си казва думата!

Нови порядки (поне за мен) има - при свиждане убират бебета. Голямо разочарование! (особено за каките) Щото сещате се, мене никой не иска да ме зяпа  Mr. Green Гостите могат да го видят през прозореца на бебешкия бокс.

А тези нощници за кърмачки какъв майтап са  Joy Жива атракция!
Имат едни дупки и плохи отгоре. Да, ама не забелязвам аз, че плохата не прикрива особено дупката, и излизам наперена, с две цици напред да посрещам майка ми  hahaha Сега за визитация турих поне един сутиен отдолу  Crazy

А ето как таткото ще празнува тази вечер  Laughing

Хубава вечер, тумбаци и бебоци! Аз пак тъй на бързичко ще се включвам, надявам се не се сърдите, ако не отчета някоя тема, още съм адреналинова  Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 18:48 от eta

# 32
  • Мнения: 96
Привет, обебени и необебени декемврийки!

Дойде най-сетне и нашия месец - някои (като мен Laughing) избързаха като пуле пред майка си (сакън да не останат без бебета Grinning), други се прославиха с точност, трети тепърва ще ни радват.....


Честити момчета на Ета и Колибри! Нека изпълнят домовете и сърцата им само с весел смях и гордост! Да са здрави и силни!

Да се стяга женската дружина - да внесе малко розова прелест в сините мъжки редици!

Сватя (Амбър), добре, че се отчете - бях те умислила тия дни. Нали и аз с кръвно се търкалях из Шейновото, знам за какво говориш  - дано се стабилизират при теб нещата за още малко време - ако мога с нещо да помогна - съм насреща!
Пък какво ще ги правим младите с тая фамилна обремененост откъм хипертония Rolling Eyes чуден генофонд им спретнахме - няма що hahaha

Отивам да преобувам наакано дупе - после ще ви видя пак!

# 33
  • Мнения: 186
Lassi, хайде да го видим и твоя Максо.  Wink Как се храните? И аз очаквам твоя разказ за ре-секциото.

# 34
  • Мнения: 666
Jennie ако се съмняваш дали е достатъчно кърмата предлагай и двете гърди. Времето за кърмене е много относително, има бебенца, които изцокват всичко още на 15-тата минута, има такива, които се хранят по час-час и нещо. Води се по бебето. Много е малко все още и сега тепърва установявате някакъв ритъм на хранене, така че следвай нейните подсказки. В началото е много изнервящо, но веднъж свикне ли вече ще си дойдат нещата на място. Дългото стоене на гърда разбира се е при условие, че не те наранява по някакъв начин и не ти причинява болка. Може да има различни причини за плача след като се е нахранило. Може да има колики, да не се е оригнало и да го боли коремчето. Ние установявахме колко е изял като мерим преди и след кърмене, а и аз като се изцедях изкарвах по 200мл от гърда. Усещах гърдите ми като ги изпразни, просто имаше осезателна разлика и по това се ориентирах. Не съм засичала време обаче и не съм го спирала. Мисля че до седмица-две ще си влезете в ритъм.

# 35
  • Мнения: 0
Да са живи здрави Андрей и Дамян! Бързо възстановяване на Ета и Колибри!    smile3525

# 36
  • Мнения: 689
Ета, голям майтап викаш с тез нощници, а таткото добре ще празнува явно  Laughing
Ласи, добре дошла и скоро да гледкаме снимки  Wink
Пепинчето, защо пък не, хубавото време не е за изпускане, че като гледам от днес почва да си идва истинската зима  Peace
Лека вечер на всички

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Етка, много готинка рамка, на мен това ми е хоби Blush Та сега си ги подготвям без снимка и после ще добавям ЖиЗ, ама понеже време има сега, а после милия ми фотошоп ще мухляса Mr. Green

# 38
  • Мнения: 12
Момичета,ровех се из ноемврийската темичка и видях ,че mama_AJ е родила днес

Габриела-4000гр.51 см-1.12./мисля,че термина и е бил  на 30/
Да и е жива и здрава дъщеричката,пухкава,послушна и малко ревлива! Hug

почнаха да излизат и момиченцата

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 19:32 от katrin_bb

# 39
  • Мнения: 344
She_R, трябваше по-рано да туриш розова снимка на първа страничка Joy

Честито на  mama_AJ! Голяма Габриела е родила, големи радости да й носи! Пупупу!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Лелеее, голяма мома, да е жива и  здрава и честита на цялото семейство!!!

Да бе, докато сменя и гледай.. Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 19:47 от She_R

# 41
  • Мнения: 689
Честито на mama_AJ живи и здрави да са и двете   bouquet
Вярно по рано трябваше да има розова шапчица  Laughing

# 42
  • Мнения: 392
Хайде честито на mama_AJ , време беше на момите! Да й е жива и здрава голямата принцеса да расте послушно и красиво момиченце за радост на мама и тате!!!  bouquet

При нас за момента всичко е ок, другата седмица пак на тонове и нищо конкретно за сега, доки каза другата седмица ще видиме!!!!!!!!!

# 43
  • Мнения: 1 250
Честита да е Габриела на мама Арпи. Много здрава, красива и щастлива. На мама бързо възстановяване.

# 44
  • Мнения: 344
Имам едно предложение (открадвам идеята от септемврийките) - в албумите при снимките, всяка мама да си има албум и вътре да са снимките на бебешоците, щото така става мазало и обърквация. А като си има самостоятелни албуми е по-подредено. Вижда се и развитието на детето ..

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 20:57 от Darlin`

Общи условия

Активация на акаунт