ДЕКЕМВРИ вече настана, и аз скоро ще съм мама!!!!

  • 31 086
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДАРЛИН. ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И СЛАДКО БЕБЧЕ НА ФИНАЛА.
ЧЕСТИТО И НА НОВИТЕ МАМИ ОТ ВЧЕРА И ДНЕС   bouquet
Ласи защо е опериран, дано вече е наред малката душичка. Praynig
Поли пиши по често за да ни даваш кураж    с хубавите новини.

# 736
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Здравейте!   Hug

Честито на всички нови мамчета!
baby

Никакви новини от мен, само ме разкарват през ден в болницата да ми мерят тоновете и това е. Вече пети ден преносвам, малко взех да се притеснявам, но съм се заинатила и съм решила пари никакви да не давам. То ако бях си платила до сега да съм родила, да са ме изписали и да съм забравила, а сега само ме разкарват ... ела днес, ако не си родила ела утре, ако не си родила ела след 2 дни и така ... мерят ми само тоновете, за разкритие не са ме гледали. Някой ако знае само да ми каже до колко дни е нормално да се преноси, защото се притеснявам да не ми позеленеят водите и да не стане нещо накрая. Краката ми се подуват ужасно, особено вечер и то повече десния. Последно ми казаха ако не родя до неделя в понеделник трябва да постъпя, но тогава ще е осми ден след термина, не е ли множко? Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 92
Честит рожден ден ,Дарлин!Жива , здрава и обичана да си!


Честит син Петър на mezzatr!Много послушен и ящен да е!

Мама Ани дано се оправи бързо момчето ти!
Оска и а нас ни правиха изследване на кръвната група затова знам че Емчо е взел на баща си А плюс , аз съм 0 плюс ама това какво общо има с жълтеницита беше си добре   Thinking
И да се поФаля вече съм коламаскирана отвякъде, приготвена за празниците!Хич не ме боля мислех че ще боли , че откакто бях бременна не бях си правила кола маска на триъгълника.
Утре ще водим Емчо на църква да му прочетат молитва щото прави 40 дни.Нещо дали трябва да се носи в църквата?Някой знае ли?
Мави , мисля че дават преносване до към 7-10 дни след термина!Моя приятелка преноси 7 дни наскоро бебчето беше станало голямо иначе всичко друго беше наред.Нали те следят, всичко ще е наред., няма неродила бременна Hug

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 14:25 от milenaeneva

# 738
  • Мнения: 5
Някой ако знае само да ми каже до колко дни е нормално да се преноси, защото се притеснявам да не ми позеленеят водите и да не стане нещо накрая. Краката ми се подуват ужасно, особено вечер и то повече десния. Последно ми казаха ако не родя до неделя в понеделник трябва да постъпя, но тогава ще е осми ден след термина, не е ли множко? Rolling Eyes

mavi, по принцип дават - термина + 2 седмици.
Но в България май не се церемонят много и не чакат дълго.
На другите момичета им бяха дали до 5 дни.
А на мен тук - 10  дни, че и повече. До 19 дек. няма и никой да следи тоновете на бебето.

Дано бебетата ни изненадат скоро.

Tamarisk не се е разписала...

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 14:36 от La Fée

# 739
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Тук съм, много ми е зле днес, грипа ме хвана май, немога да се откъсна от леглото, моля някоя да пусне новата тема, да не ни заключат. Ще ви чета после Peace

# 740
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
La Fée, не знам как е при вас, но преди малко говорих с братовчедка си и тя ми каза да не чакам повече, а да ходя да се натискам да раждам. Когато тя раждала имало едно преносено детенце, което било цялото в едни ситни бели пъпчици, като гнойни, но не точно. Държали ги 2 седмици в болницата докато се оправи бебето. И кръстницата ми разправя един случай с нейна позната, която преносила и детенцето имало кожни проблеми. Притеснено ми е вече.
Снощи имах нещо на ежедневката съвсем бледо бежово, но едноцветно - без кървави нишки и съвсем малко - 2 капки дето се вика. През нощта имах болки като при цикъл, но съвсем леки и притъпени, надявах се да има напредък, но нищо ... сега съм си както преди.

# 741
# 742
  • Мнения: 5
Здравейте бъдещи и настоящи мами.
По повод тия течения исках да ви питам за тая пуста тапа. На мен от три-четири дни ми тече нещо като бяло течение , ама малко по-бежово. Не виждам нито да розовее нито да кафенее , просто си е бежово. Не съм имала през цялата си бременност такова чудо и сега ме озадачи . Също от толкова дълго имам и така често споменаваните от вас менструални болки, които понякога са по силни и всеки път си мисля че започва раждането, а след това отминават .Кажете има ли мама чиято тапа е била бежова

Общи условия

Активация на акаунт