РОДЕНИ 2004

  • 48 891
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Цитат

Да ни стискате палци в четвъртък.  Hug

 Peace ще стискаме и ще чакаме добри новини  Hug

Лулумба  Mr. Green и на мен често ми се случва да забравям датите hahaha ще си го пием дружно гинкото.

Колибри - не оставяй нещата на самотек , обяснявай на Елена, че момиченцата в тази възраст са много любопитни  Peace

Клер  и аз ще пускам Алекс с набора си  Peace

# 706
  • Мнения: 581
Честито на всички рожденици !!! Да са здрави, весели и много послушни!!!
Е вие, за сексуалното възпитание си говорите! Валя е само до някъде запозната с тази тема. Когато бях бременна веднъж попита баща си- Тати на мама ще и отрежат корема за да извадят бебето ли? Беше го казала и на бабите си, че те пък се бяха шашнали да не би нещо да не е наред . А сега гледа и се заглежда в сцени с целувки, стават и интересни  Wink Отношенията момчета - момичета започват да присъстват в разговорите и за детската градина. Но накрая ще кажа, че още сме много далече от тези неща.
Рени, Валя не е от най ящните. Злояда е, обича някой неща да яде и трудно ще поиска нещо ново и непознато ако сме сами в къщи. Обаче излезем ли някъде и да сме с други хора яде неща, които въобще не сме и предполагали, че ще поиска. Сега е на ориз и пилешка супа. А плодовете много трудно ги яде, с разправии рев.
Тулип, ще стискаме палци в четвъртък. Само че, нещо съм пропуснала, за какво точно? и пожелаваме ви успех каквото и да е начинанието.

А всъщност от чуждите езици, кой е най лесен и най - лесно ще се справят с него децата? А освен в училище, където се учи чуждия език, задължително ли трябва детето да посещава часнти уроци? Училището няма ли да е достатачно? Ние на този етап не мислим да е записваме на честни уроци, време имаме достачно да ги научи.
Клер, на училище ще е пратим 2011г.

# 707
  • София
  • Мнения: 2 846
Изтръпвам всеки път, когато чуя думата "секс" по тв, което е ежедневно, по няколко пъти на ден. Защото не знам какво да отговоря на Ивета, когато ме попита какво означава това. Наистина нямам идея как да се справя. И не мога да си обясня как още не ме е попитала - тя обича думите, забелязва непознатите думи и се интересува от значението им. Та, чудя се, толкова ли е невинна или вече има някаква представа за какво става дума?! Thinking

# 708
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Клер, колкото и да я пазиш, все ще я чуе отнякъде тази дума "секс" . При нас първо беше ( по моя инициатива) откъде се появяват бебетата, обяснението със семенцето и яйцеклетката, как се раждат през специален канал, който имат само жените и т.н. После чу думичката секс и мен ми беше страшно лесно да я обясня, като кажа, че това е когато мъжът и жената създават бебенце-други въпроси не е имало досега.

# 709
  • Мнения: 668
И аз ще пускам Виктор на училище с набора си, въпреки че ще е почти на 8 тогава.  Mr. Green

Тулип, ще стискаме палци в четвъртък. Само че, нещо съм пропуснала, за какво точно? и пожелаваме ви успех каквото и да е начинанието.
Ще оперират Вики от херния.

# 710
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Клер, и аз ще пускам Теди догодина, тоест през 2011 г. С набора й всъщност.  Peace Но отсега съм се заоглеждала за училища, че то се оказа нелека работа това нещо. ooooh!
Лаленце, ще стисками и то здраво. Леко да мине и още по-леко да се оправи. Praynig

# 711
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Лаленце, стискам палци да мине леко и без страх  Praynig

# 712
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Изтръпвам всеки път, когато чуя думата "секс" по тв, което е ежедневно, по няколко пъти на ден.
Особено в реклама за "Отчаяни съпруги". Няма време да сменя канала. А на Виктор му е забавно, защото мъжът го поливат с вода. Sick

Лиленце, всичко ще мине и замине. Бъдете по-спокойни, долколкото е възможно. Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 2 846
Да, и аз за тая реклама се сещам, ама пусто все забравям и почвам да се надвиквам с нея чак, като се стигне до темата.

Лаленце, това е рутинна операция, всичко ще е наред!

# 714
  • Мнения: 668
Лаленце, това е рутинна операция, всичко ще е наред!
Оф, да да знам, ама пусто... smile3538
Чудя се с какво да се занимавам да не мисля.   Laughing Пека тука едни гевреци, че днес се правели за Петльов ден. Да са ни живи и здрави всички момченца.   bouquet

# 715
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Лаленце - кураж мамо, само не се издавай че се притесняваш пред детенце/ти си го знаеш де/ Всичко ще е наред, после Вики гордо ще разказва за операцията си  Peace

# 716
  • Мнения: 1 391
и ние ще записваме у-ще през 2011г.

Рени, благодаря за отговора, писах ти на лични  Grinning

Наште чавета пък от детската ще ги водят на опера! Ще им показват гримьорни, сцени и т.н. и ще гледат представление детско -  много се радвам и се вълнуваме по този повод сега!
Ние сме я водили в операта вече 1-2 пъти по Коледа на балет - Лешникотрошачката - хареса й, но сега с дечицата сигурно ще й е още по-забавно.

# 717
  • Мнения: 4 371
Утре някой ще ходи ли на протеста пред Парламента? От 11 часа е, аз ще съм там и ще се радвам да се видим. Против ГМО.

Пепи също ще ходи 2011 г. на училище.

Лаленце, стискам палци всичко да мине по мед и масло! Аз правих хляб и мъфини, за гевреци не ми стигнаха силите Laughing

# 718
  • Мнения: 723
Васко все още не се интересува сякаш от по-горе спомената тема Embarassed,
виждал е разликата между момченцата и
момиченцата-първичния полов белег и гордо заявява,че иска да е момче,защото момчетата имат чур...а  Party,
иначе един ден ми заяви ,че Киан от детската градина-дете с баща арабин-му казал,че има "забележителна"чур.а",защото му били отрязали кожата  ooooh!
трябваше да обяснявам религиозни разлики в това отношение ,спазване на хигиена при евреите по време на войни в далечни времена и т.н. Laughing,
въобще купон беше Grinning,
Лаленце,стискам палци-дано попаднете на добър екип Heart Eyes
 

# 719
  • Мнения: 5 713
иначе един ден ми заяви ,че Киан от детската градина-дете с баща арабин-му казал,че има "забележителна"чур.а",защото му били отрязали кожата  ooooh!
Охо Киан в групата на Васко ли е?  Simple Smile Баща му е персиец, не арабин.  Wink Това си е направо кръвна обида.  Laughing Шегувам се. Въпросният господин беше шеф на мъжа ми преди да заминем.

Имамама, не мога да кажа кой е най-лесния език. Може би от тези, които съм учила и от наблюдения- испанският. Смятам, че френският дава много добра основа и след това италиански и испански се учат с лекота. Също така много по-лесно е да учиш първо френски и после английски, отколкото обратното. Френският има и много общо с гръцкия. Навремето баща ми ми развиваше теорията за френския и не му повярвах. После на дърти години учителката ни по френски. А сега вече виждам от опит.

Маги е далече от флиртове, закачки и разни любовни трески. Но си говорим за секса, мъже и жени, любов, целувки. Само когато ме попита. Онзи ден и разяснявах какво е травестит и гей, защото ги видя на улицата. Аз не и привлякох вниманието, направих се, че не ги виждам. Но тя ги забеляза и имаше въпроси защо това момче носи момичешки дрехи, слага грим и лак.

Лаленце, успех в четвъртък! Всичко да мине без проблеми!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт