РОДЕНИ 2004

  • 48 805
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 391
Вихрогонче, късмет и на двама ви!

Стели, Лаленнце късмет и на вас!

Лулумба, страхотно звучи това за операта - радвам се, че я записах.. Тъкмо ми тръгна от понеделник на градина, след 2 месечно отсъствие, покрай раждането на бебо, и днес ми се върна със сополи и червено гърло. Та ще я спирам сега утре, другиден, и се надявам да се оправи до другия четвъртък, когато е представлението. Подозирам, че я простудихме в събота, на един ден снежни приказни игри... когато се умопомрачи на снега - и цялата беше мокра и замръзнала накрая...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=912906&l=6c5990603c&id=1051627986 - малко снимки от снежното ни забавление  Grinning

# 736
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
На 6 февруари, навръх рождения му ден, се връщам обратно при него - визирам съпруга си - дано е за добро  Heart Eyes

Екстра!
Всичко ще е не добро, а по-добро от преди HugПросто е било поредното изпитание, през което е трябвало да минете, за да порастнете и двамата  loveuuu

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
vihrogonche -  Hug всеки има право на втори шанс.
Да си спретнете готин рожден ден  Peace

Лъки Плам - много ти е готин новия аватар  Laughing

Колибрииииии тоз кон кой го измайстори  Wink много як. А при нас няма толкова сняг, май изобщо няма  Naughty

мама САНЯ и аз така се чувствам  Hug

Лулумба само заради това, което сподели за операта и ми се прииска и ние да сме при вас  Peace

А моят малкия е вкъщи. След цял месец с кашлица и закотвен у дома в понеделник тръгна на градина и във вторник им се развали парното. Сега има само сборни групи на калорифер, а Алекс е супер доволен  ooooh! Тази година изобщо не иска на градина и всичко е "с него".

Стискам палци все още и очаквам добри новини от Лаленцето и Стели  Peace

А как са бременните майчета? Ще имаме ли скоро бебенца в темата?

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичета пуснах новата тема, защото тази е вече 50 стр. и може да ни я заключат:

НОВА ТЕМА

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 10:34 от Джони

# 739
  • Мнения: 2 255
На 6 февруари, навръх рождения му ден, се връщам обратно при него - визирам съпруга си - дано е за добро  Heart Eyes
Късмет и успех  Peace
понякога подобни "препънки" оправят нещата занапред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт