Есенен купон без повод!

  • 5 807
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 877
Как ще сме се отказали, не сме, обаче снощи по новините даваха, че в събота и неделя ще вали... може би да оставим за след седмица - две, а?
Тъкмо ще са станали по-шарени листата. Какво ще кажете? Първият топъл уикенд на октомври.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Става, разбира се!

Само да не отшуми прекрасната идея заедно с листата....

# 32
  • Мнения: 5 877
Айде тази неделя, ако е хубаво времето!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Хайде!

Каква е прогнозата, някой знае ли?

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
Няма да е много хубаво - събота по-ще го бива. Да не забравите да се наснимате и да пуснете снимки Grinning

# 35
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Ей, как ви завиждам, да знаете! Ама с благородна завист! Как ми се иска да бях в София  Crossing Arms, да дойда и аз на есенния купон!
Тук не мога да събера толкова ентусиазирани майки, но съм намислила да заведа поне Стоил и братовчедка му на един "излет".
Относно хвърчилото - ние пускахме преди няколко месеца, беше голяма атракция! Купихме от тези шарените с цветовете на дъгата, май беше 2.50, издигна се много нависоко!
Хайде, приятно прекарване и да разкажете и покажете снимки!

# 36
  • София
  • Мнения: 15 219
Кога и къде?  Hug

# 37
  • Мнения: 3 161
Ами в събота не става, защото едно пиленце ми каза, че Ането е на рожден ден...  Wink

# 38
  • Мнения: 5 877
Неделя, 11, до езерото с лилиите?

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
там сме, стига да не вали.

нещо ще уговаряме ли да носим или ще импровизираме?

# 40
  • Мнения: 2 792
  Децата искат да ходят, при баба си за този уикенд, така че не съм сигурна дали ще дойдем  Rolling Eyes

  Ако отидат в петък вечерта, ще ги взема в неделя сутринта и пристигаме, но още не съм наясно Rolling Eyes, ако е хубаво времето, съм почти сигурна, че ще се организираме Grinning

# 41
  • Мнения: 5 877
За носене предлагам да вземем следните неща:

материали за импровизиран карнавал - стари дрехи, шарени шалчета, шапки, каквото ви падне, за да дегизираме децата. По желание игла и конец, за да пришием листа тук-таме по тоалетите.

По малко плодове или нещо друго есенно за подкрепление - печени кестени, царевица, кой каквото се сети. Да не е много скъпо и да не изисква особено приготовление.

Искам да знам дали има някой, който разбира от пускане на хвърчила. Ако има, ще се опитам да направя хвърчило, можем и да купим.

Мисля, че това стига - ако някой се сети за друго, да пише.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 262
А как ще се познаете, виждали ли сте се вече, и ако и ние дойдем как да ви разкрием? Моето момченце е на 3 без мноооооооооого малко, ще има ли и други такива?

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Мамо Иги, ние с теб ще се познаем, няма страшно.
Пък и групичка настървени майки с по две торби кестени в ръце и стиска листа между зъбите все ще направи впечатление... Wink

# 44
  • Мнения: 5 877
Моята девойка е на 3 години без 3 месеца, значи почти колкото вас!
Мисля, че ще се познаем, но ако искаш, погледни снимките ни в сайта, линк към който има в профила ми.

Общи условия

Активация на акаунт