Есенен купон без повод!

  • 5 808
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 161
Тъй като имаше идеи да се видим отново, защо не го направим на есенния базар тази събота, 10 до 14 ч, 22 училище, София? А може и нещо за дечицата да си купим, или да се освободим от ненужни вече детски вещи.

# 121
  • София
  • Мнения: 2 262
Ей много ме е яд за този есенен базар, исках много да дойда, ама моя син има рожден ден и ще си има гости и няма как да стане....Жалко....

# 122
  • Мнения: 5 877
Аз съм там, само да го намеря къде е!

# 123
  • Мнения: 3 161
Това е у-щето срещу административната сграда на НДК, т.е. ъгъла на бул. България и Пенчо Славейков, ако не се лъжа. От другата страна на Пенчо Славейков е Майчин дом.

# 124
  • Люксония
  • Мнения: 12
Здравейте, мами!
След дълго присъствие само като читател, най-накрая се регистрирах и "неанонимно" пускам още снимки от есенния купон Снимки.

Извинявайте за закъснението, но борбата ми с техническия прогрес (т.е. качването на снимките) бе дълга и неравна  Embarassed
Пак да кажа, беше ми приятно да ви видя   bouquet!

P.S. за присъствалите - аз съм щтурата нерегната мама с фотоапарата  Flutter

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 08:10 от Ellypr

# 125
  • Мнения: 2 792
Здравейте, мами!
След дълго присъствие само като читател, най-накрая се регистрирах и "неанонимно" пускам още снимки от есенния купон
Снимки

Извинявайте за закъснението, но борбата ми с техническия прогрес (т.е. качването на снимките) бе дълга и неравна  Embarassed
Пак да кажа, беше ми приятно да ви видя   bouquet!

P.S. за присъствалите - аз съм щтурата нерегната мама с фотоапарата  Flutter
 
  Здрасти, радвам се, че се регистрира, оправих ти линка в цитата Hug

# 126
  • Люксония
  • Мнения: 12
Мерси! Борбата продължава, дано скоро да успея, че срааам  Embarassed!

# 127
  • Мнения: 463
Здравейте, мами!
След дълго присъствие само като читател, най-накрая се регистрирах и "неанонимно" пускам още снимки от есенния купон
P.S. за присъствалите - аз съм щтурата нерегната мама с фотоапарата  Flutter
Здравей, щура мамо!
снимките ти са много свежи, благодарим

# 128
  • Мнения: 3 161
Здравей Um-pa-pa и добре дошла най-после официално във форума! Ще очакваме още включвания!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт