Тръпне майчино сърце, през ДЕКЕМВРИ ще съм с бебче в ръце!

  • 24 895
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 448

Добро утро, мацки!
Аз днес поспах малко по-нормално.Будих се само 2 пъти и след 15-20мин заспивах пак.В 6.45 се събудих окончателно и то с една ужасна болка в прасеца на единия крак.Отдавна не ми се беше схващал ooooh!
Днес съм на запис, изследвания и т.н.Стискайте ми палци! Praynig
Амбър, с теб съм!
Липстик, аз си виждам ниско корема.Д-ра не ми е казал нищо за самия корем, но бебето е много ниско определено.Така съм от десетина дни, но силно се надявам да не е предвестник на скорошно раждане при мен.Нека си постои поне до средата на декември моето бебче!

# 31
  • Мнения: 5
Rumito , благодаря за кафето.
Стискам палци за прегледа днес.

От вчера следобед пак се започнаха странните усещания. Постоянна болка в кръста. През ноща и не много силни "менструални" болки.
Сега съм нащрек. Прочетох, че това са едни от признаците за ранно раждане...
Може и да си внушавам  Grinning

Дарлин'
, Честито 9-то кавадратче.

# 32
  • Мнения: 666
Добро Утро мацки. Да ни е честита новата темичка и да я напълним с бебенца като предишната.
 Дарлин честити ти покупки, ама как така столчето за кола второстепенна, купувайте го и него да се вози бебо  Peace
 Choosy и аз като теб съм се заредила с всичко вече, остана само протектори за зърна, ако се разранят в болницата от кърменето, и повивалник, но него може и да го оставим за последно. Аз купувах всичко едно по едно, като харесам нещо го взимам, че сега щеше да ми е доста по-тежко да ходя и обикалям магазини.
Колибри и аз така боря умората, особено обедния сън ми е задължителен, като при децата, имам си режим  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 50
Добро утро,
Rumito  10х  Hug .
La Fée незнам дали болката в кръста е признак за скорошно раждане, но моята братовчедка, която роди преди броени дни, ми се оплакваше много от режещи болки в кръста седмица преди раждането.
Петя777 и аз мисля както Choosy ти е писала. Аз бях решила, че ще оставя всичко за последния момент и като се родиха първите ни бебета се притесних и си казах, че няма да стане така с чакане. Вече съм готова с дрехите и нещата за 1-ва необходимост, остават кошарата и количката, но и те сса набелязани. Отделно обикалянето по магазините ми е доста изморително вече, краката ми омекват, а сега ми предстои пране и гладене и от днес се захващам и с него.
 wash hang 1ironing

# 34
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile

Първо искам да честитя бебчетата на Милейди, Недалинчи и Евита. Страхотно трио в един ден - две дами и един мъж. Да са живи и здрави и растат усмихнати и жизнерадостни дечица.


Дано всички имаме късмета да посрещнем скоро и безпроблемно нашите малки декемврийчета, а тези родили през ноември, ще чакаме да се включат с разкази и съвети.
Амбър - довери се на лекарите и само вярвай,че хубавия край наближава, и всичко което сега те тревожи ще е един сън.

Колибри
- разгледах албумчето, много сте свежи с Ели, личи си че е имало много емоции по време на разходката. А, ако съдим по корема ти, и твоя син ще е един голям мъж Simple Smile

За пазаренето и аз мисля като Choosy, вече съм почти на приключване с пазаренето, останаха някой много малки неща, които дори и в последствие да купим, няма да е фатално. Имам предвид, кутия за затопляне на мокрите кърпи и разни такива "изгъзици" както казва баба ми Simple Smile Багажа ми е почти готов, но се надявам да изчака бебка датата на секциото. Не искам да оставям пазаренето в ничий ръце, че като се знам колко съм крива и претенциозна, ще потроша повече нерви и време да връщам и заменям някой неща. Ще снимам малко от покупките и ще ги кача скоро в албумчето.
Портман, Евил - как сте? Каква е тръпката да сте вкъщи с малките буби. Чакаме и вашите разкази за раждането, и разбира се още снимки Simple Smile

И последно мами, нека днес всички да стиснем палчета за Jennie, нейния голям ден е утре ( днес в БГ) и знам колко е притеснена. Да се надяваме, че всичко ще мине по план и ще споделим радостта и тук в форума. Нямах възможност днес да я чуя, но си писахме и знам че и е доста свито сърчицето, особено след всичко което мина да стигне до тук Hug

Поздрави от мен, аз ще лягам, но утре ще се събудя с вас във форума и с надеждата за още хубави новини като днес  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 3
Добро Утро !!! Все още 2 в 1 !Днес съм на ЖК с преглед и ехограф,ще видим колко е пораснал бебо и как е плацента,иначе резултатите от изсл. ми са  супер Peace
Аз си мажа зърната  с Гармастан от деветия месец по съвет на акушерката, ангелче ,попитай си акушерката ,да не би да имаш нещо възпалено по зърното.
И аз много искам сушилня и мисля да си взема на Електролукс,честито за придобивката ,тъкмо ще споделиш дали си доволна Praynig
Дали тази нощ не се е родило някое бебче, стискам палци за Jenie,
Амбър стискам и за теб всичко да е наред с кръвното ,че въобще не е шега работа.
Късмет на майчетата които днес ще раждат Peace  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 485
Честито на всички мами!!!Да са ви живи и здрави бебчетата,да растат здрави и щастливи деца!!!
Да ви носят само радост!!!


# 37
  • Мнения: 5
angel4eto^^, благодаря за инфото.
Вчера и аз изгладих последните неща. Още не мога да свикна с тези миатюрни пижамки, бодита. Голяма хамалогия си е простирането, гладенето и сгъването им. Но и удоволствие.
venydimitrova, ако се чуете с Jennie - много поздрави и мислим за нея !

Леки прегледи на всички днес !

# 38
  • Мнения: 23
Добро утро мамчета.
Днес поспах до към 5 - имам напредък.
Сега се връщам от кожния диспансер. Пуснах си тестове за алергии, тъй като миналия път имах такива, и сега ме пратиха пак.
Поне бързо мина.
За покупките- всичко е купено, само най - важното го няма още  smile3503. То ще е изненада и ще дойде когато си реши...

ПС. Забравих да честитя празника на всички именници днес. Живи и здрави да сте!

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 09:12 от mama_AJ

# 39
  • Мнения: 363
Добро утро-е за простирането моята тераса е остъклена,така че няма проблем/за нощно време/.Аз също съм напазарувала почти всичко/освен някои дребни неща/и тука от една едмица всеки ден пера,гладя и прибирам,а това наистина е много изморително,особено като става въпрос за толкоз много неща накуп.А вие как перете,простирате и гладите бебешките дрешки-с опакото навън и лицето отвътре ли newsm78-задавам въпроа тъй като и моят мъж взе да се прави на познавач и да оспорва мненията ми и аз започвам да се замислям

# 40
  • Мнения: 5
А вие как перете,простирате и гладите бебешките дрешки-с опакото навън и лицето отвътре ли newsm78-задавам въпроа тъй като и моят мъж взе да се прави на познавач и да оспорва мненията ми и аз започвам да се замислям

АЗ ги пера и гладя обърнати (с опакото навън и лицето отвътре )

# 41
  • Мнения: 363
А как ги простираш-при нас тук е спора по въпроса

# 42
  • тук
  • Мнения: 510
записвам се с извинение, че вчера пропуснах Евита - ЧЕСТИТА ТИ РАДОСТ, МИЛА  Hug
набързо видях, че и Недалинчи вече е щастлива мама - ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЕТО   bouquet

много искам да ви прочета и да ви напиша за нас, но докато се обърна и е време да кърмя, а не искам да държа на джуджанчо главичката до лаптопа
снощи, докато кърмех си мислех,че в лудницата не ви благодарих за 9-ТЕ МЕСЕЦА ПОДКРЕПА - без вас нямаше да се справя така добре БЛАГОДАРЯ ВИ

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро! И аз като Оска си спинкам много добре, и не будувам никак даже. Дали бягането след по-големите хлапета не си казва думата, а и разходки, домакинска работа, която няма как да изоставиш, и всичко накуп ме измаря много, ама много Peace
Руми, адашке мила, супер капучино , благодаря! Майка ми ми дръпна лекция онзи ден, че корема слиза надолу в края на 8-ная. на 9 месец, но така може да откара повечко, и когато бебето вече ангажира входа на таза, тогава най-късно до 10 дни ще се роди, това е предвестника всъщност Hug
La Fée , мила какво ти ранно раждане, когато и да се роди ти е точно навреме Hug
Jennie, късмет , с теб сме мила Hug Hug
Не се шашкайте толкова за зърната, нормално е и това да боли Wink, нали все пак се подготвят. И мен ме болят бонякога, и от допир болката е ужасна, но минава от само себе си. Мен най-много ме боляха и пак по същия начин в първите дни на кърменето. Тогава вече ги мазах, че не се търпеше, ама пък бебка, все усещаше аромат от мазилото, колкото и да се миех, и се дърпаше, та пак така спрях да ги мажа и тогава Peace
Вчера обикаляхме с тати и кака по магазините (бебешорските) и май през повечкото време пазихме нещата от каката, която види ли детски неща като всяко дете откача. Но си набелязах обиколници и матраче, което остана да вземем, и ми е спокойно вече, че ще се съобразят с избора ми. Пък и магазина е точно до болницата та лесно тати ще прескача и до там. Дрешки за сега вече се спирам да купувам, да се износят тези, че и подаръци ще има и много ще станат, а в последствие, ще стане ясно от кое още се нуждаем. Остана и козметиката на бебчо, но там лелята е спец Grinning
Хайде,ч е дълго стана!

# 44
  • Мнения: 392
Здравейте в новата темичка-да ни е честита и само хубави новини за здрави и силни бебчета да има!!!!

Аз понеже не мога да слагам картинки искам да ви почерпя, че днес имам празник имен ден, а от друга страна и да не се дразниме с разни вкусотиики, нека всеки се почерпи с квото си иска за здраве, а м/удругото сега в НА КАФЕ Гала каза че Св. Екатерина е покровителка на майкте и майчинството, така че честит празник на всички ни!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт