Тръпне майчино сърце, през ДЕКЕМВРИ ще съм с бебче в ръце!

  • 24 892
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 119
Света Екатерина е днес!Честит имен ден на КАТЕТАТА!!!  bouquet
Честита радост на Милейди, Надалинчи и Евита!Да растат здрави и щастливи бебоците!!!  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 104
ИДВАМ С ГОЛЯМА НОВИНА - ПРЕДИ МАЛКО /В 9 И 45/ ЛАСИ Е СТАНАЛА ЩАСТЛИВА МАЙКА НА МАКСИМ - С МАКСИМАЛНИТЕ РАЗМЕРИ 3850 И 52СМ - И ДВАМАТА СА ДОБРЕ



ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добър ден влизам само да се отчета ,че съм у дома!

Честито на всички майчета вече с бебчета на ръце, да са им живи и здрави рожбите!

# 48
  • Мнения: 0
Ех, че хубав ден  Grinning
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАКСИМ, ДА РАДВА МАМА И ТАТЕ!
ДА СА ЧЕСТИТИ И ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС, ДА ИМ Е СЛЪНЧЕВО КАТО ДНЕС!  bouquet
Колибри, мерси за "сръч"  Joy Полезно ми беше!
И аз съм готова с багажа и за болницата, и за вкъщи. Май съм пропуснала някои дребни нещица, но ще ги оставим на тати.
Иначе вчера май за пръв път имах подготвителни контракции, една-две. Ама как да съм сигурна, като ми е за първи път  newsm78 Усетих леко стягане като при мускулна треска. Моля ви, кажете, така ли е при вас!

# 49
  • Мнения: 0
Момичета, моля ви и аз за паролата за албумчето! Къде мога да го видя?  Embarassed

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ласи, честита ти рожба, да е жив и здрав Максим! Възстановявай се бързичко, че ни липсва остроумието ти Laughing Hug

# 51
  • Мнения: 83
Добро утро  smile3507
Да й е честит на мама Ласи големия Максим Wink Да стане голям и силен, и да наследи чувството й за хумор  Laughing

# 52
  • Мнения: 19
Честито на всички майчета-бебевалежът тук започвна доста рано.Милейди,много ссе радвам-много хубаво име сте избрали  bouquet И на ласи  да и е жив и здрав Максим!
Ох,много Ви се радвам!

# 53
  • Мнения: 2 768
Страхотна новина!

Честита рожба на Ласи! Прегръдки и целувки!  Hug


# 54
  • Мнения: 50


Честит Максим на семейството на Ласи. Да е жив и здрав и много да радва мама и тати.
Честити именници днес!

Ех че хубави новини,  a Evil е сменила снимката и сега децата са в пълен комплект заедно с най-малкия юнак Йордан. Страхотни са  Hug

# 55
  • Мнения: 1 250
Добро утро..
ЧЕСТИТО БЕБЕ МАКСИМ НА ЛАСИ! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН! НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ВРЪЩАНЕ В РЕДИЦИТЕ.

Честит празник на всички именици днес. Да са живи и здрави.

# 56
  • Мнения: 95
Честит юнак Максим на мама Ласи  smile3525 smile3525 smile3525
Честита принцеска и на Милейди  newsm51 newsm51 newsm51
Много да слушкат малките бебоци и само вълшебни мигове отук нататък Hug

# 57
  • Мнения: 18
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА ЕВИТА, МИЛЕЙДИ, НЕДАЛИНЧИ И ЛАСИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ!
    bouquet

# 58
  • Мнения: 5


ЧЕСТИТО НА МАМА ЛАСИ. НЕКА МАКСИМ РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ !


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА katring.


She_R  Hug. Става въпрос за едни от първите признаци, че раждането наближава. А не за преждевременно раждане...Не съм се изразила правилно  Simple Smile

Слава
, вече е студено и влажно тук - така, че ги простирам в пералното помещение.

# 59
  • Мнения: 1 186
Леле колко много бебчета изведнъж Hug.....
  babyuuЧестито на щастливите родители,и да са им здрави и палави мъничетата  babyuu
Чао за сега от нас Grinning

Общи условия

Активация на акаунт