Тръпне майчино сърце, през ДЕКЕМВРИ ще съм с бебче в ръце!

  • 24 894
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Ей че хубаво заглавие ,браво , само хубави вести в темата !

# 16
  • Мнения: 1 250
слава, за мен това е поредната бабина измислица. Прави това, което ти подсказва сърцето. На мен майка ми се опита да ми каже, че до 1 година на детето дрехите не трябва да замръкват, но за мен това не е изпълнимо, а и е някак...
маянка, нямаме дата още. Тия дни ще се срещаме с докторката, надявам се, че ще измъкна нещо ориентировъчно поне.

# 17
  • Мнения: 23
Честито на новите мами.
Живи и здрави да сте и вие и бебчетата. Hug

Darlin` - не е хубаво /не само до 40 ден/ да седят през ноща. Още повече зимата. Има една специфична миризма на пушек навън през този сезон.  hang
В този дух да се похваля. Днес си купихме пералня със сушилня, тъй като нямам и тераса. Знам, че не е хубаво да са 2 уреда в 1, но нямам място за съжаление. утре ще ни я донесат и ще видим как ще е.
А сега лека вечер от мен. Дано тази вечер поспим повече, че така като гледам в анкетата след честите позиви в тоалетната, безсънието е най-популярно.  smile3507

# 18
  • Мнения: 7
Най-накрая и аз да се наредя да честитя на най-новите мами - Милейди, Недалинчи и Евита. Да са здрави бебетата и много да Ви радват, а Вас в най-скоро време Ви чакаме да ни направите част от вашето щастие.  Hug

А... май в тази нова тема са писали доста пловдивчанки, и аз като такава да попитам до къде стигнахте с покупките? Коя беше мамата дето щеще да вършее магазините, нека даде малко инфо за покупките и от къде пазарува? Аз за сега само разглеждам и поръчвам от нета.

Арпи не се отчайвай с чакането, до края на месеца остават броени дни.

Амбър и аз стискам палци за теб.

# 19
  • Мнения: 130
и аз съм чувала че не  е хубаво вечер да се оставят дрехите на вън,но защо незнам,поне така баба ми ми е казавала,но въпрос на мислене

и от мен лека вечер момичета и с по малко ставание newsm46

# 20
  • Мнения: 344
Petya777, всички сме вършали, но предполагам визираш мен в случая, че в събота цяяял ден шопинг. Какво по-точно инфо искаш? Незнам какви са вкусовете и предпочитанията ти, за да ти кажа къде какво. Аз от няколко месеца си правя разходки по магазините (Вис Виталис двата, Хиполенда, Касида и други) и набелязвам нещ, сравнявам цени. Сега като дойде времето вече за пазаруване знаех къде какво има и отидохме с татито да ги вземем. Но честно казано дребните работи са доста пипкави - примерно спираш се пред щанда с бибите (залъгалките) и почваш да се чудиш кои по вид, по форма, по марка, цена .. разнообразието е кофти работа - да знаеш  hahaha Хубаво е сега като е още слънчево времето да хванеш половинката и да обиколите един ден няколко магазина, за да добиеш представа и за цени и за предлагани стоки, да седнеш после да прочетеш мнения за нещата кой какво доволен туй онуй и да вземеш накрая решението за себе си. Flutter
Ние почти всичко вече взехме, останаха някои второстепенни неща и някои не спешни - преносимата кошара (тя ще трябва чааак като ходим на гости по бабите и дядовците), стол за кола, количката е само набелязана, комплектче за нея, памперсите не сме взели... и днес всъщност Choosy ми напомни, че трябва сутиен за кърмачки да се ориентирам за взимане и подплънките ...  Та така ... От към дрехи съм запасена почти до към 6-ти месец Peace
Ти откъде поръчваш от нета?

# 21
  • Мнения: 0
Айде най-сетне и аз да се включа стига съм зяпала  Mr. Green. Страхотна темичка  Hug

ЧЕСТИТО момченце на мама evita83 да ти е жив и здрав малкия юнак   smile3525

ЧЕСТИТО момиченце  на мама *MILADY* да ти е жива и здрава и многооо да ви радва    newsm51

ЧЕСТИТА  принцеса на мама nedalinchi  newsm51

Момичета стискам палци на всички който чакат още свойте сладки бебчета всичко да бъде наред и да мине благополучно  bouquet

Ще се вклювам по-често обещавам  Embarassed

ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ! до колкото е възможно и само хубави мисли  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 50
Много хубавко заглавие  Peace
Дано да имаме само хубави поводи да пишем...
Амбър  Praynig стискам палци да се оправиш, но не се тревожи по-добре е да си под лекарско наблюдение, ние сме с теб и те  Hug
petia_sport  newsm74, явно още с тез бременилски мозъци се справяме някак си, и аз всеки понеделник имам тестове и днес научих, че съм с най-малко грешки от цялата група   Embarassed (само 2 от 30 въпроса)  newsm44 .
mama_AJ честита  wash , нашата също е 2 в 1, ама няма как място като няма за два уреда, но аз съм си доволна.
Момичета я кажете мажете ли с някакво кремче зърната на гърдите, с риск да се повторя, но доста ме наболява едното и си мисля, че ако го мажа с нещо ще мине, знам ли?!?





# 23
  • Мнения: 1 391
Като пусках темата, забравих да спомена, че заглавието е на РУМИТО, за което специални благодарности! Чудесно е!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 107
Запис и от мен, Колибри, благодарско Hug

Стискам палци на Амбър Praynig

Ниста
, аз попринцип не искам в ТК, заради доктора щях да се прежаля. Но при това положение ще бягам към Шейново Peace Казвам си, че всяко зло е за добро.

# 25
  • София
  • Мнения: 13
Mama_AJ честита придобивка. Със здраве да си я ползваш.

Angel4eto аз се мажа с Гармастан, откакто влязох в 9-ти месец, но това е за подготовка на зърната за кърмене. В твоя случай с болките - не знам дали би помогнал.

# 26
  • Мнения: 1 250
ангелчето, одеве щях да ти отговарям, ама на забравих. Аз започнах да се мажа с Гармастан, не можах да дочакам да вляза в 9ия месец. Не зная дали ще ти помогне ако се мажеш с нещо или ще изчезне от самосебе си. Май не бях много полезна.  Rolling Eyes И браво за резултата от изпита! Все отличнички тук, бе!
Петя777, ако имаш намерение да пазаруваш, преди да родиш, а няма да разчиташ на роднините да свършат това, като влезеш в болницата, по-добре започвай. Аз по себе си съдя, че всичко ми става по-трудно. И по-дългото ходене, и стоенето права. После ще трябва да переш, гладиш, нареждаш, а това също иска време. В Пловдив няма много избор на бебешки магазини. Както ти е писала и Дарлинг - Виталисите, Хиполенда, тук - там някое различно магазинче. Има едно на центъра до задния вход на халите - на Карамел. Из търговията - Илиенци и Нова център, Касида-та на главната.
Аз купих даже памперсите и мокрите кърпи вече. Останаха ми някои дреболии още - подплънки за кърма, още един сутиен, ластичните гащи за след секциото, козметиката за бебето. Но тази седмица смятам и това да отметна и напълно да съм спокойна.
мама Арпи, аз също по-скоро заради миризмата на пушек бих прибирала зимата не само бебешките дрехи, а и нашите. Честита пералня 2в1.
Аз отивам да си сипя едно мляко, че пак ми е кисело.

# 27
  • Мнения: 0
Честити моми на мама Недалинчи и мама Милейди! Да са ви живи и здрави бебчетата! Бързо възстановяване ви желая.     bouquet
Амбър, стискам палци всичко да е наред при теб .   Hug
Иска ми се да попитам майчетата с опит кога е нормално да ти се смъкне коремът? Предвестник ли е това на скорошно раждане?
От около 3 дена забелязвам, че коремът ми е разположен по-ниско, а днес и акушерката го потвърди. Мога ли да се надявам на по-бърз развой на събитията?
Може ли да ми дадете паролата за снимките... и на мен ми се иска да ви се порадвам на бебчетата.
Лека вечер ви желая!

# 28
  • Мнения: 41
Честити беборани на Милейди и Недалинчи,да растат много здрави,игриви и красиви !!!   bouquet   bouquet   bouquet   А на мамите бързо възстановяване  Hug

Амбър стискам палчета нещата при теб да се подобрят  newsm10

Мерси на Колибри за новата темичка,дано да я пълним само с хубави новинки и много бебчета  Peace

# 29
  • Мнения: 3
lipstick1979 моят корем е от 10 дни смъкнат вече, но за щастие не е тръгнал още малкия (въпреки че ще съм секцио). Акушерката ми каза, че е като по учебник - около 36-37седмица се смъквал надолу.

Общи условия

Активация на акаунт