Слава Севрюкова - познатият и непознат феномен

  • 81 228
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 30
Не съм чел книгата.

# 47
  • Мнения: 30
Нито един от нейните ученици не пое дарбата.А тя толкова искаше и се надявваше.Можеби се страхувахме и не бяхме готови.Това бяха чудни времена да пиеш вода от извора.За да се дадена дарба . Даденаата душа трябва да бъде в чистота. Не се дава когато душатаа не е в чистота. И запомнете човек не е само кръв и плът а е и частица от космическата светлина и разум.И когато се дава дадена дарба е все равно като дар на булка който дава.Затова много чада се събират и търсят Отца и се молят за племето си .Молете се защото голяма тегота ще настане на земята и много чада ще преминат от другата страна на мира.Това не е наказание или друго то трябва да стане.И най малко ще засегне племето ви.

# 48
  • Мнения: 641
Един запис да изчета после назад, че нямам време сега.
Интересна тема. Само съм чувала за Слава, но тези откъси от книгите й са много интересни.

# 49
  • Мнения: 206
Valio ти лично ли си я познавал?

# 50
  • Мнения: 174
Kakво пише Слава Севрюкова за Левски? В предишна страница казвате, че влизала в контакт с духа му, напишете повече! В коя точно книга пише за Левски?

# 51
  • Мнения: 206
От книгата:

СВЕТЛИНА ПРЕД БЪЛГАРИЯ
Не ни ли заплашва опасност при съвременните тенденции да ни претопят малцинствата?
Българското племе никога, ама никога не ще бъде заличено от лицето на земята. Други народи, както ми се "разкрива", ще изчезнат, ние - не. Помнете - НИКОГА! Събудената мощ на духа на българина е голяма. Родината ни ще се превърне в райска градина. Тези, които сега я напускат един ден горчиво ще съжаляват.
„Таман страната ни ще се пооправи и светът ще тръгне на зле. Но ние тогаз вече ще сме на завет за онова, което иде... То ще трае наполовина на времето на Втората световна война..." - Иносказателно споделя пророчицата пред Красимира Шопова.
(Задаващите се мащабни геоизпитания са обект на следващата глава - б. а.)
*  *  *
СВЕТОВНИ СЪДБИНИ
„Синко, що е издумала, нарисувала или начертала, ке се сбъдне."
Ванга - за пророчествата на Слава Севрюкова
- Твоите предсказания досега са безупречно точни. (Годината е 1990 - б. а.) Защо избягваш да споделяш за тях? Защо неохотно надничаш в неизвестното?
-   ...Егото е вътрешният Космос за повечето хора. Никога не съм се чувствала център на света. Такъв може да бъде само онзи, който много, ама мно-о-ого дава от себе си. Но дори и тогава, ако ме питате, трябва да е никой. Коя съм аз - прашинка нищожна в необятната Вселена.
Рядко "искам" информация за предстоящото. Защо ли? Виждам - няма минало и бъдеще, както хората си ги представят. Това го разбирам, защото когато "отгоре" ми се "дава" за предстоящи събития, винаги се уточнява така: "утре по вашему"... Не сме заложници във времето. Нито то- в нас. Него просто го няма.
(За Платон: „Онова, което наричаме време, е подвижно нереално отражение на Вечността - б. а.")
Все пак не отговори на въпроса. Нека повторя: защо избягваш да говориш за бъдещето?
Виждам предстоящите войни, но какъв смисъл да споделям - въздиша сибилата. -Ако през 1958 година бях предсказала съединението на Германия - продължава замислена, - кой би ми повярвал?
Аз за това не съм "питала" - само ми "дойде". Една майка се тревожеше за сина си. Не помня вече женеше ли се или отиваше да работи там. Помоли ме за момчето й да "погледна". Тогаз ме прониза шеметно видение: две държави с две армии. Едната трепти, привлича. Другата към нея отива... Понятно - събират се в една.
Друго не "попитах". Но когато почнаха да издигат Берлинската стена, не издържах: „Как е възможно! Нали една държава ще е?"
Отговор: „За да има какво да се срути." Отвратително нещо е политиката - прави кисела гримаса. - Не я обичам, милинки мои. С нея, пак ще повторя, не ми е приятно да се занимавам. Хитлер, Сталин, Никсън, Горбачов - съдбите на тези белязани свише хора са предопределени. Те просто правят онова, което трябва...
*  *  *
Годината е 1978. Вилнее Студената война.
Не бойте се. Никоя страна не ще посмее да употреби най-страшното... (Предсказанието е от 16 март същата година - б. а.) Световните управници може да са глупци, но не самоубийци. Освен това, изкушени от охолния живот, защо с ядрено оръжие да унищожават земните благини и подвластното им Човечество? Кой ще ги храни? И още - свише няма да им се разреши да разпалят световен погром.
Прониквайки в плановете на Всемира, ми се каза: „Дори да пожелаят, ще бъдат възпрени".
- Виждам човек - глава Юпитеров тип. С белег на челото. Чрез него ужасната Съветска страна, дето затри милиони свои чеда в Сибир, ще се срине ведно с несломимата й военна машина. Това ще е за кратък период. Помнете (предвещава шепнешком), без война... Съветският съюз със социалистическия строй ненадейно ще се срутят.
*  *  *
- Как се откроява пред тебе бъдещето на Америка? Какво ще се случи на 10 000 км отвъд океана? В страната, към която от цял свят са устремени бушуващи жадни реки от сиво вещество?
-   Висшата Светлина допусна появата на тази държава. Предначертана й е значима роля в създаването на шестата раса. От нея по-късно ще се разпръснат умове-бисери широко по Земното кълбо. За съжаление оттам ще плъзне, ще поеме да воюва и Злото...
Краят на двадесети век ще се ознаменува с чудовищно сатанинско проявление. Тогава ще се развихри огромен тъмен дух в човешки облик. Очите на света с изненада ще се вперят в него.
(Прогнозата е от седемдесетте години на миналото столетие е съхранена от Пушка Златарева - б. а.)
-   Съзирам мургав мъж, носител на тъма – мълви  пророчицата. - От друга религия е. Последователите му ще взривят две високи сгради на Новия континент. Ще разрушат много други... Ще загинат хиляди.
-Как?
-   Виждам... Нещо се блъска в тях. Срива ги из основи. Кървавият акт е допуснат, за да се осъзнае и види за пореден път в обновяващия се свят страшната Сила на Тъмата...
След случилото се, в началото на двадесет и първия ще започне разчистване на разрастващите се "плевели". За да избуи Новото.
(Странно звучащо предсказание от седемдесетте на миналото столетие. Днес - вече понятно. Визира се Осама бен Ладен и кулите-близнаци в Световния търговски център в Ню Йорк - б. а.)
-   Веднъж свише получих потресаващо послание: „Това са „последни времена"... - Тихо реди пророчицата. - Последни, защото прекалено много хора обитават тая Земя. Не останаха души Отвъд... Все повече се въплъщават, за да се чистят "плевелите" в тях... Разбирате ли?... Но и на това иде краят. Затуй са назовани "последни".
-   Внуши ми се да предам - продължава - „Предстои настъпление на страшни бедствия - епидемии, глад, мор, смрад. Тогава онуй, което не е унищожено от Природата, ще го довършат войните. Ще има чудовищни прояви на човешкия дух към зло, каквото досега не е било."
Но след това ми се каза: „Този ужас е последен. Тъмата не ще се шири нивга вече толкова силно по Земята."
(Навярно се касае за глобален метакатаклизъм, който непоправимо ще разтърси устоите на света, следван от унищожителни войни и масови насилия. След тях, предвещава прорицателката, задълго ще царува спокойствие и мир. За оцелелите - б. а.)
Нека сменим темата. Как съзираш държавата Израел, четвъртата по мощ сила в света? През 1947 година е възстановена израелската нация. Какво е нейното бъдеще?
Виждам, над света непрестанно тлее жар. Гъст дим пропълзява на Изток. Огнени езици все още не се забелязват, но жарта зловещо припуква, аха-аха да припламне. Готви се да се възпламени и разпростре нашироко. Всеки миг ще лумне...
На Земята открай време битуват Тъма и Светлина. Някога Юда стана "оръдие на злото", предавайки Христос. Сега еврейският народ ще се превърне в "оръдие", за да пострадат много християнски страни.
В оня район се таи огромен неуправляем пожар. Когато избухне, много евреи ще идат от "другата страна на Мира" (ще загинат - б. а.). Заради онуй, което вършат сега с арабите, ще бъдат овъзмездени. Ще са сразени, бити и прогонени от тях.
Събитието ще настъпи след масивен геокатаклизъм.
Тогава ще последват мощни удари от вси страни срещу евреите. В стремежа да оцелеят, бягайки, някои ще се укрият в затънтена пещера. Там, угнетени от погрома, с изненада ще попаднат на Мойсеевия ковчег със скрижалите. Тогава ще си припомнят забравения Завет.
Разтърсени, ще се покаят. И най-сетне ще повярват - наистина са богоизбран народ. Но не такива, каквито се представят сега, не. Едва тогаз ще поемат истинно и с Бога напред.

# 52
  • Мнения: 206
Kakво пише Слава Севрюкова за Левски? В предишна страница казвате, че влизала в контакт с духа му, напишете повече! В коя точно книга пише за Левски?

Това е едно интересно клипче
http://www.youtube.com/watch?v=l089mdCsFiw

а за Левски и Ботев прочетете тук
http://freeforum.politolozi.com/index.php?topic=1157.0;wap2
защото е дълго и няма как да го пусна тук
Иначе ще ми бъде интересно да коментираме, после....
За Ботев съм много склонна да приема, че нещата са такива както тя ги казва....

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 16:09 от Nadia Jasem

# 53
  • България
  • Мнения: 224
Преди 2 години прочетох книгите за Слава Севрюкова и те оставиха дълбока следа в душата ми.Тя наиктина е феномен!Самата Ванга го е признала.Дори когато Ванга е била безсилна е пращала хора при Слава.

# 54
  • Мнения: 206
Перуника   bouquet

# 55
  • България
  • Мнения: 224
Ще цитирам няколко откъса,които са ми направили силно впечатление:
        "Изпитанията,колкото и да са нежелани,са необходими за духовното развитие.Не се ли озлобят в страданията,хората стремително израстват в духовен план.
          Премеждията не трябва да обезкуражават.Не са непременно наказание за извършен някага грях,макар да има и такива.Преодолени с воля,извисяват духа.Дават мощен старт за движение напред!
          Всеки търсещ развитие,със светулка ще намери пътя.Ако ли не и на слънце няма да го види!"

# 56
  • Мнения: 30
Надя познавах е лично .Радвамсе че започна тази тема.Леля Слава като жена беше много красива. Обичаше всичко да е подредено просто да трепти .Стар дух на които не му бяха чужди човешките нужди обичаше много кафе Приемеше ли някой до себеси го обичаше като свое дете. Много изпитания изтърпя . Много пътеки водят към върха но ти чадо пред нито една не се спря.Това сподели за една жена която не е вярваща Изискваше не само вяра но и дела.

# 57
  • Мнения: 206
Valyo това Много пътеки водят към върха, но ти чадо пред нито една не се спря много ми хареса, мъдро е
Ще се радвам да ни разказваш тук за нея. Ние търсим ореола около нейното име, а мъдростта която е идвала от нейните слова и прогнози.

# 58
  • Мнения: 30
Надя тези слова се даваха от Космическия разум.

# 59
  • Мнения: 206
От книгата за Слава

-   Живеем във времена на все по-бързо рухващи империи. Как виждаш USA и Европа в глобален мащаб? Какво предстои?
-   Тежестта на световното развитие понастоящем е в Щатите. В тази могъща страна ще се извършат едни от най-значимите световни научни открития.
Колкото до Европа, тя ще продължава да старее и бавно отстъпва на заден план. Преминала в "трета възраст", ще редее населението й. Страните от Стария континент ще се превръщат във все по-привлекателно място за носталгично завръщане към спомените. Те, история на древни цивилизации. Така, както днес някои с умиление посещават съхра­нилата средновековен чар Венеция с живописни канали и романтични гондоли.
Европа носи от векове нетленни богатства от мъдрост. Там трайно ще се съхрани Духовността.
Глобалните тенденции в по-далечен план?
Щатите, славна страна, за съжаление е носител и на опасни язви - насилие, ламтеж за богатства на всяка цена. Светлината открай време изгрява от Изток. Западът ярко блести по залез слънце... Източните народи са с по-силен уклон към Духовното. На тях, запомнете добре това, принадлежи Бъдещето.
Америка, "цивилизацията на залеза", доколкото виждам, ще даде огромни познания на Човечеството, но земната кора ще претърпи промени...
(Пророчицата не уточнява как и кога ще се извърши евентуалната рокада на доминиращите държави. Волно или не, дава откъслечни отправки, по които при внимателно вглеждане, можем да вникнем в тенденциите на новите времена - б. а.)
-   Самоувереността в собствената недосегаемост на "силните на деня" - завършва послания - ги прави уязвими. Задава се рязък обрат. Значима част от придобивките в духовното развитие на цивилизациите произлизат от бялата раса. Тепърва Изтокът предстои да обогати света с големи умове. Да го промени неузнаваемо.
Водещите открития на Човечеството в ония години ще идват все оттам. Задават се колосални трансформации. Виждам - жълтата раса тепърва ще вземе връх.
(„Историята на света се свежда до факта, че когато нациите са силни, те невинаги са справедливи. Пожелаят ли да станат справедливи, престават да са силни" - признава един от най-знаменитите премиер-министри на Великобритания Уинстън Чърчил.)
Какви закономерности ще наложат радикална промяна? Цитирам: „Китайците управляват страната си от 3000 години, без да ползват съветите на Съединените щати. Те не биха желали да бъдат поучавани от страна с едва 200 годишна история" (изказване на Хенри Кисинджър). Кои източни народи, според тебе, ги очаква глобален апогей? Някакъв тип "хонгконгска цивилизация" ли ще завладее света?
Не ми се „дават" нации. Колкото до господството, задължително е едни народи да контролират други. Инак е опасно - бързо да рушим оредяващите ресурси на планетата с разрастваща се техника и неразумни действия. Тези процеси, пак ще повторя, няма да са безкрайни.
Жълтата раса и източната култура тепърва ще влеят Разум и Духовност в Човечеството. Светът ще поеме към нравствено въздигане. Едва тогаз успешно ще се заработи за надмогване тъмните страсти и проявления на човешкия дух.
-   В бъдните времена ще ни се "даде" Мъдрост да щадим Майката-природа - продължава пророчицата.
- Ще се премине към неунищожаваща живота техника. Ще се узнае - обитавайки високи сгради, отдалечаваме се от полезното излъчване на Земята, зареждащо с животворна сила.
Уникалната психотроничка се умълчава. И още по-умислена, съзерцавайки открояващото се пред пси­хотропния й взор, уверено продължава:
-   Виждам, хората след столетие (пророчеството е от седемдесетте години на миналия век - б. а.) ще обитават жилища не по-високи от четири етажа. С равни покриви. В синхрон с естеството на природата и на човеците едни с други. Границите на държавите ще избледнеят.
(В глобалните си прогнози Слава съзира оцеляване и добро бъдеще и за нашата страна. Неведнъж подчертава това.
България, както е известно, е под знака на козирога. Под негово влияние са Япония и Индия. Значителна ще е тяхната роля в Новия свят. Япония се радва на добро съчетание от извисена източна Духовност и западна технология, но без грубия й материализъм. Постиженията на свръхсетивността открай време имат здрава почва на Изток. Затова с Китай, Русия и Индия, тези народи, според проникновенията на феномена, ще са сред водещите в най-ново време.)

Общи условия

Активация на акаунт