Още малко ни остава,ОКТОМВРИйско бебе се задава!

  • 12 233
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 101
Е, Гинче, ти ни разби! Мерси много! Особено към т.8 имам симпатия - наистина любовта е най-важното нещо!

Каки, опасната е Деси - тя е луда за връзване, а пък аз след нея Simple Smile

Абе, ако тръгнем да профилираме Октомврийките, имаме само "шестици" - 1/Супер готени мадами колкото щеш; 2/ Инати- овнешки и скорпионски - колкото щеш Simple Smile; 3/ Добрички и отзивчиви - браво! 4/ Надарени във всякакъв смисъл - талант или пък вижте на Деси снимката и се сетете с какво друго Simple Smile и т.н.....е, има и многодетни, лудички (визирам себе си, сега да не се обиди някой хормонално дисбалансиран:-)  Peace

Поздрави и Хубав ден!

# 46
  • Мнения: 0
ginbay -v koq kategoriq sa detskite 6ezlonzi

# 47
  • София
  • Мнения: 48
привет, привет!

Добре дошли на новите мами Hug

каки - твоя син ме разби; забавлява ви май доста Laughing
Деска - браво на шкемби, развива се прекрсно; много си готина Heart Eyes
И аз съм за среща - да вземем да изровим старата тема за Софийската среща и да се прехвърлим там за обсъждане Wink

А относно писмото на бебо: и на мен т.8 ми звучи тоооолкова успокояващо! Дано наистина е здрава и много устойчива моета мацка, че аз каквата съм кьопавичка... Милото ми дете Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 23 114
Е,банския ми е малко тесничък вече,та мязам на майка-дойка ,ама реших да не си купувам нов,че то смисъл няма.За прелестите -аз казвам,че по-добре качество,отколкото количество Wink ,ама кой каквото му се паднало.Simple Smile
Ей,много хубави жилища,стаи,кошари сте показали в старите теми, сега  ги дочитам.
Иначе среща 26-27.08 е супер,айде да видим понеделник,вторник кой е на линия и правим уговорката.
Миркам,каки,това виждали ли сте  го за породени?
Радостинке, Hug.
Онли уан,как е,сега виждам,че е имала проблем?Стискам палци всичко да е наред. Praynig

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 11:06 от ДесиХ2

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 419
ginbay -a kato iskam ne6to na koi trqbwa da kaja
Ами ако решиш да се включиш в нашта поръчка - на мен. Като наближи време да пускам, аз обикновено пускам съобщения и тук, и в другата тема и който има желание, ми праща на лични съобщения това, което е харесал. Съответно аз изчислявам колко излиза доставката и пускам съобщения със сметката ми и със сумичката, която очаквам от всеки.
За това ли става въпрос - http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.03.27/?layou … se&sort=price

# 50
  • Мнения: 23 114
Знаете ли,че есенната колекция в Бенетон,която са пуснали сега за момчета,е 1:1 с тази,която бе  актуална,когато пазарувах за Дани.Той има ямурлучето-пончо/друг цвят/,червеното шушляково яке...Много ми стана интересно съвпадението и се оказва,че неговите бебешки дрешки са си модерни и в момента. Mr. Green
Нора и БейбиМамма,много хубави снимки сте качили с в сайта.Нора,малкия батко ти е одрал кожата.

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 10:59 от ДесиХ2

# 51
  • София
  • Мнения: 191
Добро утро и от мен  Simple Smile
Гинбей, направо се просълзих, много е сладко писъмцето  smile3525
Мишинка, аз съм в Младост 2, близо до Била  Simple Smile, май не сме много далече  Simple Smile
ДесиХ2, много добре ти се отразява бременността, направо сияеш, като майка от реклама Embarassed
Мъжът ми сега се прибра от работа с някакъв гаден летен вирус  Cry, и лежи и му се гади, аз си изцедих превантивно лимон с мед, дано ме подмине мен, че сега болести не ни трябват  Praynig

# 52
  • Мнения: 2

Добро утро    bouquet

Миркам, цените на Биодерма в показания сайт са много високи  Shocked Гела Атодерм го купувам за 6,50 евро, един литър. Дано наистина ти допаднат. Не съм пробвала все още кърпичките, но ще ги опитам и тях.
За писмото на бебчето, ще добавя една точка  Mr. Green Никога не ме тръскайте, за да спра да плача ! С останалото съм съгласна и е много сладко  Heart Eyes
Друго не се сещам...за сега.

# 53
  • Мнения: 0
Здравей Desifame! Наистина сме близо. Аз се разхождам вечер в градинката до Патиланци, може някой път да си правим компания  smile3521  И стой на страна от мъжа ти, колкото и трудно да звучи, че само болест ти трябва в това състояние.

Относно срещата, която планирате, моля ви споделете малко повече, че нали съм новак  Blush

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 420
Гинче, уникално е! Направо се разплаках....от умиление де.

за колко време викаш идват от Гер?

# 55
  • Мнения: 1 341
Добро утро, момичета! Hug
Човек да не ви остави за малко и вие света сте изписали. Simple Smile Но успях да ви прочета, не че запомних нещо, освен последните страници.

Добре дошли на новите майчета. Hug

Деска, добре завърнала се. Изглеждаш прекрасно! Heart Eyes
Норе, много си готина. Представям си те каква фурия си на живо. Няма да пропусна догодина да ви видя, ако ме искате де. Wink Joy Все си мисля, че и децата ни променят по някакъв начин... Party

Еди, много положителни емоции ти желае. Стига се сдухва. Hug

Гледам и повечението на децата сте обсъждали...
Аз като цяло с Ема проблеми не съм имала. Много е послушна, разбрана и кротка. Каквото й кажа и обясня се съгласява с мен и приема. Но когато беше на 1,6г....ми те тогава са си бебета. Няма контрол и сила на света която да ги накара да се кротнат. От обяснение не разбират. Тогава са във вихъра си просто. Та който не е имал деца е лесно да съди родителите, но това наранява. Всяка майка прави най-доброто за детето си, и някой да дойде и да й каже, че не се справя добре е обидно.
Тити, нищо лично към теб, но ти си 86г., а малкият Криси е 2007г. мислиш ли, че сте на един акъл, че родителите ви са на един, и че възгледите и възпитанията са същите. Още повече, едва ли имаш спомени от този си период.Нищо лично! Wink

Аз вчера се сдобих с много хубава чанта за път, която ще използвам и за количката. Прекрасна е голяма, с много джобчета и джаджи и я взех на половин цена. Още няколко бодита от Премама, и за Ема страхотно яке. Търсих в още един голям магазин помпа на Медела да си взема, но имаше само Авент, Нук, Томи Типи и още някаква. С 2 думи времето беше малко и прегледах набързо, дори от единият магазин ни изгониха защото затваряли...
Вечерта бяхме при нашите приятели на градинско парти, барбекю...чудно. Тази вечер пак сме канени, но нещо ми идва в повече. Ема на двора подивява. В момента гледат на едни други приятели кучето-Бигълче, което е прекрасно, но Ема полудява с него и все иска покрай нея да съм и да ги занимавам, пък аз се изморявам.

Ехааа, не мога да публикувам...

# 56
  • София
  • Мнения: 1 586
Здравейте, мамита  Hug
Благодаря много за кърмаческата подкрепа. Надявам се с ваша помощ да успея. Мъжът ми също е твърдо ЗА кърменето и съм сигурна, че ще ми помага много да дадем добър старт в живота на мъничето. Деси, не знам дали защото снощи го сънувах този уред за мъчения на Авент за плоски зърна, който си ми пуснала в края на миналата темичка, но тази сутрин като се събудих и влязох да се къпя моите двете така се бяха ужаслили да не реша да си го купя и да го прилагам, че бяха щръкнали като биберончета  Laughing Никога не съм ги виждала такива  Shocked

За софийска среща съм много навита. Решавайте кога и къде и аз съм там докато все още мога да се търкалям по улиците  Grinning
Мен почва от няколко дни да ме понаболява гърба, а като ходя така ми е натъртено и болезнено в областта на срамната кост, че ходя като изнасилена пингвинка  #Crazy
Освен болежките ме е треснал и хормонът здравата. От 3-4 дни вече пощурявам от нетърпение да си гушкам бебенцето. Ходя си по улицата и си гушкам шкембето и си се хиля сама като шизофреничка. На моменти като се разбеснее от вътре бебо така се умилявам, че ми се насълзяват очите и ми се доревава. Просто тотално изкуках. Дано каквато съм лабилна и емоционална като се роди да не ме хване другата крайност, че много ме е страх от следродилни депресии и т.н.

Гинче, аз може също да се включа в поръчката от май тойс. Сега ще разгледам какво предлагат и ще пиша в конкретната тема Simple Smile

# 57
  • Мнения: 23 114
Адри,много ме разсмя...Simple Smile Няма да те успокоя,но и аз съм като бременна пингвинка,,много ме боли мускулатирата над срамната кост,а като ми се надуят и краката става страшно.:0 Тази болка много ме тромози и май тя най-много ми пречи засега.Тази нощ едва се въртях в леглото,а ставането ми е мъкаааа...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Melly.G, нещата от Германия идват обикновено в рамките на 2 седмици след пускане на поръчката, като си имам тракинг номер, с който проследявам докъде са стигнали.
Вижте в темичката - на първата страничка има подробно описание как става. Ако се регистрираш като нов клиент в сайта им, до 2-3 седмици ти изпращат код за намаление от 10 евро за предстоящата ти първа поръчка. Така че, ако ще поръчвате повече неща и имате кредитна карта - по-добре се регистрирайте.

# 59
  • Мнения: 1 341
Деси, като каза Пингвин....С моят мъж онази вечер се отдадохме на полова вечер...Ми то голям смях. Станала съм толкова тежкотоварна и трудноподвижна, че си беше цяло изпитание... Joy Викам му на мъжът ми, че ако някой нивиди отстрани каква картинка сме ще падне от хумор с нас. То сякаш комедия гледахме, а не правихме секс...ми немога да се наместя бре...Та така, аз преустановявам тази дейност до преди термин...Тогава ще действаме за изпроводняк. Joy Joy Joy
Та по този повод, вие как сте със секса, и има ли почва то във вашите къщи? Mr. Green
На простотия ме избива от сутринта, но да си споделя мъката...огромна съм, как ще влизам във форма след това идея нямам.

Общи условия

Активация на акаунт