Още малко ни остава,ОКТОМВРИйско бебе се задава!

  • 12 232
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2
Ронка, Меделата никъде не съм я срещала като марка, но не съм и търсила специално нея. Ти сигурна ли си, че я има тук ? newsm78 Ако обаче се спреш на Авент-отиди на площад Уилсън, има една много закътана и евтина парафармация и от там си купи помпа, по-евтини са. За ританки - тук виждам такива в Монопри, има го и при вас, на капитола. Надникни там, може нещо да ти допадне. Аз заложих на цели пижамки. За размерите- моя син беше нормално бебе - 3,200 за 50 см. Имах пижами за новородено, които носи 1 седмица и после минах на размер 54. Тях ги носи до месец и половина и мина на размер 60. Бодитата е хубаво да са стегнати обаче, да му държат памперса на бебо. Пижамката, дори да е по-голяма, се закрепя с чорапчета на крачетата и няма проблем, ръкавките се навиват.
Адри, в бебешките прахове по принцип трябва да няма оцветители и изкуствени аромати, за да не причиняват алергии  Thinking
Друго не се сещам за сега. Дано съм ти била полезна.

# 271
  • Мнения: 1 341
Пак съм аз. Mr. Green
Връщаме се от пазар и оглед. Огледа на апартамента не го и направихме, като видяхме в каква кооперация е, на 4-ти последен етаж, само плоча отгоре. Това автоматично означава, че лятото е неописуема жега.
Адри, аз днес похарчих 230Е, а съм купила само пижамки, гащеризончета, 2 чувачета-за Ема и за бебето по едно, на Ема 1 анцуг, и за мен нощнища и сутиени. Направо не е за вярване как хвърчат паричките. Утре продължавам с малко по-крупните покупки, като матрак.

Защо ли каквото си харесам като марка тук не се среща. Запънала съм се като Адри пред кошара и искам да е Магнифлекс, и помпа Медела.
Future maman, днес бях в тази аптека, взех 2 биби на Авент и подплънки за гърди. Там само Авент и Чико имаше като помпи. В интернет я има Меделата, дори и сайт на френски, но ми дава адрес на офис в Париж и никаква цена. Crossing Arms Ако не ще я поръчвам от някъде за сега незнайно къде. Crazy
И в Монопри бях, има само момичешки ританки на космически цени. Абе на мен никога не ми е вървяло в пазаруването, всичко става с кански мъки.

Герчо, късмета да ти имам. Wink Дано утре намерите решение и дадеш положителни отзиви за робота. Peace
Ани, наистина голям момък ще да е Райан. А за секциото, не се тревожи. Каквото има да става ще стане, вярвам, че ще вземете най-правилното решение с док. Hug

Хайде оплаках се, сега ще отида да си хапна подобаващо и да се опъна пред телевизора.
Лекичка.

# 272
  • Мнения: X
Как сте момичета,аз тъй като не празнувам,по точно не съм събирала приятели,минавам да ви навестявам. Hug
Сега видях,че мъничката Борислава вече е стабилна.Много се радвам. Hug
Продължавам да се моля за малката принцеса. Praynig Praynig Praynig

# 273
  • Мнения: 1 107
 Да се запънеш като Адри пред кошара  Joy Joy Joy - развеселихте ме по никое време  Laughing
Ние сме така с матрака- с кокосови власинки да е, не знам защо, но това беше задача на таткото и той каза, че трябва да е такъв, за да се избегнат алергии.

Иначе като те чета Ани- твоята работа е като моето секцио, но аз пропусках главите с нормалното раждане...ще видим как ще се справя с него (като се знам каква съм паника Wink) Hug

Дано малката Борислава се оправи! Praynig

# 274
  • Мнения: 68
Успях да ви изчета!
Гер4о честито! В практикер май гледах УК адаптери  newsm78 Чакам отзиви и аз!
РОни късмет с квартирата и много се радвам на успешния старт на покупките ти. Дано намериш и помпата и ританки. Не става ли майка ти да ти донесе от тук?
Адри честито за кошарката   bouquet Сладко бебче да спинка спокойно в нея пожелавам.

Благодаря на всички за отговорите относно секциото. Настройвам ушите на разкази за секцио и това е. Живи и здрави да сме   bouquet

Лека нощ!

# 275
  • Мнения: 1 341
Ани, майка ми и баща ми са в Италия. Laughing От нашето семейство никой не остана в Бг. Брат ми и снаха ми в Испания...

И аз следя новините около малката Борислава. Голям борец е, за което се радвам изключително много. Вярвам, че ще се пребори и ще радва родителите си безкрайно! Praynig

# 276

Общи условия

Активация на акаунт