Още малко ни остава,ОКТОМВРИйско бебе се задава!

  • 12 231
  • 276
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Future maman -благодаря радвам се че ме намираш а как съм се решила за трето ние винаги сме искали 3 деца благодаря и на всички останали че ме приехте  Simple Smile иначе да ви кажа и аз иамма контракциии свива ми се целия корем и матката нормално ли етова досега така не ми еставало с предните бременности и ми е направо странно milonchik -какво бебе чакате а иначе моя термин първо беше за 10 ноември а сега се имести за 15 октомври бебо върви доста едър ама когато дойде божа работа лека бременност на всички и успех

# 31
  • Мнения: 12
Привет и от мен!
Аз направо заспивам, пак сме се кукнали от 6.30 с моя разбойник и едва дочаках гледа4ката преди малко да дойде и да й го връча от врата, сега чакам жената дето ми помага да чистим и съм заредила едни перални със завивки, хавклиени кърпи и кво ли не, а душата ми направо спииии  smile3507
Миркам, и ние сме в писклив период, направо ми настръхват косите на моменти, и аз едно време като видя някое разглезено детенце дето се тръшка и поклащах глава цъкайки"еййй, на това са му изтървали края", ама това е докато не ти дойде до главата. И аз мисля,ч е това си е етап от израстването и не е точно до възпитанието проблема.  Hug
Да ви се похваля, Андрей е влюбен! newsm51 снощи на баба си по скайп обясняваше за МИМИ и "дейде" (люлката), и днес от сутринта през две минути я споменава тая Мими с една широка, разливаща се усмивка от край до край, стои пред огледалото и повтаря Мими, Мими... Много е смешен! newsm62
Деска, много си готина! пу-пу-пу, а тумбачето продължава да расте! Mr. Green
Честито на мамите с хубавите резултати и добре дошли на новите попълнения!

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 09:48 от kaki

# 32
  • Мнения: 227
Добро утро!
Аз не съм писала много отдавано но редовно ви чета.Като ви чета само аз май още не съм почнала със покупките  Embarassed
Чо - ко,Future maman-Стаите са страхотни.
За козметиката Колебая се още каква да бъде със баткото използвам на chicco и съм доволна но искам да пробвам нещо ново.
бебо е момиче вчера бях на преглед за сега върви добре вече е 2,300 кг.
Лек ден на всички.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета  Hug Ето ви една картинка за повдигане на настроението на падналите духом


Гинче, като пускаш поръчки от mytoys, моля те да ми цъкнеш едно съобщенийце. Ще се джойна.  Hug
Нямаш никакви проблеми, добавих те в списъчето за бъдещата поръчка и ще ти пусна едно ЛС като дойде време. Ти си запази някъде линковете на това, което си харесала.

# 34
# 35
  • Мнения: 101
Няма ли да правим нова среща скоро?

Няма контракции, няма болежки - давай да се срещнем за по една жива бира Simple Smile Опасна си, Деси!
Благородно завиждам на всички, които успяха и море да помиришат скоро, аз нали съм "карцер" от юли Simple Smile
Аз честно да ви кажа си мислех, че по това време (32-33 г.с.) вече само ще лежа, че даже може и да раждам, а то какво се получи- довечера на барбекю, утре на рожден ден, надявам се другата седмица и на по бира с вас Simple Smile

mimitoo83, Добре дошла! И ние винаги сме искали 3 деца, ама сега ще са 4 Simple Smile Не разбрах момче или момиче очаквате? много са сладки "каките".

Cho_ko, малко ме притесни с поста си - дръж фронта моля те, ти си пич-добре е , че го даваш спокойно, не се давай лесно. За Щерев и МД - добре сте решили, по-добре да си в сигурни тъце, а и казват, че за близнаци МД е най-доброто място. Дано все така едрички си вървят девойките, всичко ще е наред!


# 36
  • Мнения: 0
ginbay - за какви поръчки става ввъпрос кажете и ан мен нали съм нова мога иа з да се включа   
 
url=http://www.glitterfy.com/][/url]

# 37
  • Мнения: 23 112
Норче.и аз мислех,че тези седмици ще седя у дома и ще гнездя,ама хич не ме свърта.Даже моя вчера ми вика да сме ходели пак до морето другия уикенд,ама вече мисля да не рискувам.Тоя моя бебо така е застанал,че имам чувството,че ще го изкъкам всеки момент,лежи ниско долу,притиска ми мехура и все имам усещането,че аха-аха и ще се напишкам. Crazy За мое голямо съжаление ще запецна в София и ще се нервя на мизерията.Тази нощ ставах няколко пъти до тоалетната, само защото ме будеха външните шумове.На моренцето беше толкова тихо,спокойно ,почти не съм ставала нощем.А за срещата навити ли сте?Понеже не е ясно кой кога,да се видим другата седмица,ако искате?Особено близнашките мами  Wink ,да ви преслушаме по-раничко,че после не е ясно кога ще ни изненадате. Grinning

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 419
mimitoo83 , става въпрос за този сайт - mytoys.de , в него има всичко за деца до около 15-16 години, на много от нещата цените са им с около 40% по-евтини от колкото тук. Ето това е темата от форума, в която обсъждаме - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=418543.0 . Аз лично правя втора комбинирана поръчка от там. Доставката до БГ (с куриер до вкъщи) е 16 евро, без значение на килограми и обем (аз в момента чакам около 4 кашона с общо тегло около 30-40кг, като едното е детската количка за rali_83). Обикновено се събираме около 10 човека и доставката идва по 3,14лв на човек. След това ако човека не е от Пловдив се разбираме как да си получи нещата. В темата има много мами, които пускат поръчки от различни градове.
И понеже искам да ви напиша нещо доста по-дълго, затова ще пусна още едно постче

# 39
  • Мнения: 101
Деси, като гледам Септемврийки, че имат още едно бебе вчера -19.08. с термин 9.09- май не сме само близнашките мами за прослушване Simple Smile И вие сте едни скрити лимонки с тея тумбаци Simple Smile (смях се много на "изкъкам"  Joy)

Леле, хваща ме предстартова треска.

Давайте пак там на езерото Ариана срещата - бирата е хубава, сервитьора ни познава Simple Smile - сряда, четвъртък 26-27 август, пак привечер? Този път обаче ще се снимаме с шкембетата като за последно Simple Smile



# 40
  • Мнения: 0
Мн. Благодаря за поканата, ето вписвам се!!!
Гледам, че всички коментирате на Деси коремчето и аз го видях, наистина е голямо, а моето е малко, ще каже човек, че съм в 4 или 5 месец, най мн. в 6-тия. Викам си това бебе расте ли, аз ям непрекъснато, дори и вечер, от това пък страдам от киселини, мисля(киселините едни болки в гърдите ли са? Все едно е заседнал въздух? Понякога връщам и храна, рядко, но все пак, това ли представляват киселините да кажат майките, които са имали? ), качила съм приблизително 8 килограма само, а на 12 започнах осмия. Като споделих притеснението си с моята д-рка тя ми се скара, каза: ти слон ли искаш да си? Почувствах се неудобно, просто исках да й кажа, че др. майки са  с наистина големи коремчета, да не е проблем, все пак, както казах по рано получавам контракции, не са болезнени, но все се притеснявам дали го мачкат, да не го увредя, за това си мразя корема, колко е глупав. Моля коментирайте!!!

Хоп и аз при вас. Дано днес всички мамита да имат прекрасни емоции!
Titi86 аз съм в 30 г.с. и съм качила 6 кг. Коремчето ми е сравнително малко и понеже последната седмица дори свалих няколко стотин грама и аз се притесних какво става, защото нямам покачване последните 3 седмици. По принцип знам, че в зависимост от структурата на тялото жените носят по различен начин и имат различни големини коремчета. Майка ми, когато е била бременна с мен е била качила 8кг и в деветия месец е отслабнала с 2кг. Влиза да ме ражда само с 6 кг отгоре, а аз съм преносена 11 дни. Родила съм се 56см и 3250г. Ако се чувстваш добре и бебо се развива добре няма от какво да се притесняваш. Дори можеш да се радваш, че после лесно ще влезеш във форма.  thumbsup
Миркам - терминът ми е на 01.11., но за сега бебо е малко по-голям, а и аз съм с доста контракции и хапчета. Доктора вика дойде ли средата на октоври може вече да излиза, а и моето усещане е такова. Аз доста четох за жени, които са на хапчета за задържане от месеци и трябва предимно да лежат, като спрат хапчетата, което обикновено става в 36 седмица и до една седмица раждат.

# 41
  • Мнения: 12
А, така Норче, няма 6-5! Joy Много си готина!
Ами то май имаме уговорка, мястото е ясно, консумацията също (бира Mr. Green), сервитьорът да се готви! Аз съм "за", нямам претенции за датата, а часът пак 18.00 ли ще е? То и да има закъснели се знае къде сме, пък и се вижда от далече! Joy Joy Joy

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Та, в момента чета една книга - "Книга за кърменето" с автор Хана Лотроп. Това, което искам да споделя с вас, е "Писмото на едно бебе до родителите му" от книгата  "Как да станем щастливо семейство" от д-р Дона Еви.

"Скъпи родители,
Аз идвам при вас като малко, незрящо същество, но вече съм оформена личност. Ще бъда при вас само за кратко - затова ми се радвайте.
1. Намерете време да откриете кой съм аз, по какво се различавам от вас и какво мога да ви дам.
2. Моля, когато съм гладен, давайте ми да ям. В твоето коремче, мамо, не познавах глада, а часовникът и времето са ми още чужди.
3. Моля, дръжте ме близо до вашите тела, милвайте ме, галете ме, целувайте ме, говорете ми. В твоето коремче, мамо, бях постоянно носен и живеех съвсем близо до теб. Никога не бях сам.
4. Надявам се, че няма да се разочаровате много, ако не се окажа съвършеното бебе от вашите мечти и надежди. Бъдете снизходителни и великодушни към самите себе си, ако и вие не се окажете съвършените родители, които бихте искали да бъдете.
5. Не очаквайте твърде много от мен, новороденото бебе, не очаквайте твърде много и от себе си като родители. Нека си дадем шест седмици - така да се каже, като подарък за раждането. Шест седмици за мен, за да узрея, да се стабилизирам, да намеря своя ритъм, и шест седмици за вас, за да дойдете постпенно на себе си и да ме интегрирате в живота си.
6. Моля, не ми се сърдете, ако плача много. Имайте търпение с мен. С времето ще плача все по-малко и ще ви радвам с компанията си.
7. Грижете се за мен - гледайте ме внимателно, защото мога да ви кажа и без думи от какво се нуждая, как да ме утешите и какво ме прави доволен. Аз не съм тиран, който е дошъл при вас, за да направи живота ви труден. Но единственият начин, по който в момента мога да ви дам да разберете, че нещо не е наред, е плачът.
8. Моля, никога не забравяйте, че съм много здрав и устойчив. Мога да преживея без мъка грешките, които вие правите, поне в началото, защото сте неопитни и се вълнувате. Докато ме обичате, всичко ще върви добре.
9. Моля, внимавайте и за себе си. Хранете се балансирано, давайте си достатъчно спокойствие, движете се на чист въздух, за да сте здрави и силни в часовете, които прекарваме заедно. Опитайте се да правите разлика между "важно" и "неважно", гледайте спокойно на нещата - така ще ми се радвате много повече.
10. Моля ви още да поддържате и развивате връзката помежду си, защото тя е основата на моя живот и ми показва как да се науча да обичам хората.

Може би в момента съм объркал живота ви, но не забравяйте, че това е временно.

Благодаря и на двама ви,
Вашето дете"

Уф, заболяха ме пръстите  newsm47 Дано да ви хареса.

# 43
  • Мнения: 571
Гинче много е сладко.
За срещата ще е супер да се видим пак. Предния път не можах да се заседя ама сега ще компенсирам...

# 44
  • Мнения: 0
ginbay -a kato iskam ne6to na koi trqbwa da kaja

Общи условия

Активация на акаунт