Финалът наближава- ОКТОМВРИйче радост ще дарява

  • 9 002
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 112
Каки,за съжаление ги има в много кометички продукти тези гадости.То да бяха само парабените...

# 46
  • Мнения: 4
Момичета аз от моята приятелка знам че себамед са много добра козметика,а нейната щерка беше доста притенциозна,и се обриваше от нивеа,мустела и т.н.т. Та тя ползваше Себамед и Бюбхен.Аз съм се насочила към тях,но кое от вете ще е незнам все още. Thinking
Днес много ми е смотано,иска ми се да си отида в Пловдид да си почина малко и да се разсеям,но пък без Цецо... ( половинката ми ) не мога да заспивам. Ни така ни така,но си мисля че ще си отида за мъничко. Моето свеки е ... как да кажа... личност която ДЪРЖИ да става на нейното. Имала съм проблеми с нея,както и Цецо има и ще има проблеми с нея,но след един грандиозен скандал от моя страна( точно ме изписаха от болницата понеже по Великден се натрових с 1 единствено яйце и бях на антибиотици )  ooooh! та тогава тя отново се опита нещо да си наложи мнението и аз не издържах,толкова ми бяха опънати нервите ...  #Crazy
И така,тогава нададох вой Simple Smile Цецо много се притесни за мен да не ми стане нещо от нерви Simple Smile а майка му ,.. само мъ #Crazyлчеше и не можеше да повярва че така и викам Simple Smile
Но от тогава като че ли си знае мястото ... за сега. Дано наистина не ми се бърка като се роди и Валентин  Praynig че тогава ще е страшно  Twisted Evil
Много се разписах нещо  Simple Smile Хайде продължавам да си лежа,защото нещо ме понаболява.
 Heart Eyes Hug balloon

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 26
Герчо,и аз не мога да си представя,че докато ги махна и пак ще са ми избили-говоря за бръснене и кремове,но ни обясниха,че от кола маска (поне при мен е така),като се махнат и като тръгнат да избиват ми се появяват едни малки пъпчици.Когато е направен разрезът от секциото,има опасност тези пъпчици да възпалят операцията и "било напълно забранено"  Tired Затова ни препоръчаха да ги махнем с крем-бил най-щадящ към кожата.Иначе за контракциите и аз знам,още повече,че мойте косъмчета сега са толкова твърди и ми обясниха,че било заради това,че нося момче  Crazy Красито ми каза да пийна два магнезия и но-шпа и всичко е 6  Party Тя поне така е направила,че да си призная минали път наистина бая "контрактирах"  Rolling Eyes #Crazy Crazy

# 48
  • Мнения: 20
Ех, немога да смогна да ви изчета  Laughing  Melly.G  гледам, че си от Бс, къде мислиш да раждаш? Откога гледам да видя някоя бургазлийка октомврийка   Hug
 

# 49
  • Мнения: 99
Ако тялото е свикнало на кола маска не виждам никакъв проблем да се спира по време на бременноста  Thinking Аз се чистя с епилатор и в началото като почнах болеше, но с времето местата където се епилирам явно свикнаха и сега не усещам никаква болка и за това изобщо не съм мислила да спирам  Peace На мен сега вече ми е трудно да се достигам до всички местенца, но с търпение и повечко отделено време успявам..... все още  Laughing Проблем предполагам ще е ако е за първи път и то по време на бременност  Rolling Eyes
Абе айде стига бе, то как е почнало да ни забраняват, съвсем натурални ще трябва да ходим  Crazy


А за козметиката за бебчо не знам какво е взимам  newsm78 Съвсем се ошашавих, то какви ли не марки и модели и да ви кажа май всяка година си има "мода" кой крем каква вредна съставка има  ooooh!

# 50
  • Deutschland
  • Мнения: 186
За козметика аз ще ползвам Веледа.Даже от кабинета на докторката ми дадоха много мостри.Един месец само на мострите мога да карам  Mr. Green Тук при нас Веледа има навсякъде да се продава.
Джени мила това е много неприятна ситуация.Поне сега сте си изяснили отношенията със свеки.Няма да и се даваш.Това е твоето семейство и никой няма право да се меси в него.  Crossing Arms
Слава богу аз за всичко имам подкрепата на моя мъж(а той моята де).Но аз и нямам проблеми с моето и неговото семейство.Всичко е 6 при нас.Пу-пу да не ни е уроки.  Mr. Green

Ако мамите от ГЕРМАИЯ четат моля ги да ми пишат на лични кога най късно трябва да подам молба в здравната каса за  Mutterschaftsgeld .Много ще съм им благодарна. Simple Smile

# 51
  • Мнения: X
Момичета за болничния разбрах,ама това от банката и моята декларация кога да го изкарам.На 25 август излизам в болничен. Hug
Да знам какво да набавя и да го нося на счетоводителката.

# 52
  • Мнения: 3 641
Плами, благодаря за милите думи, стопли ми съцето.  Heart Eyes Heart EyesДа чуеш хубави думи от хубава човек е съвсем друга работа HugОтносно обезкосмяването само да кажа,че ако се ползва депилатор пак израстват бързо. Май най-добрият вариант е бръсненето Hug Вие насрочихте ли дата за секциото?
Dely87 , сложно е и при теб.Обаче имаш моите поздравления, че поне последния път не си мълчала HugИскрен от ипожелавам много малко вмешателство от нейна страна занапред Hug
Дани, убедена съм ,че сега си много по-щастлива и спокойна .Всяко зло за добро както се казва.  Hug
Сийгърл,вече всичко е ясно  bouquet
Каки, понякога бебчета искат да си почиват, явно твоя бебо днес се е кротнал мъничко Hug Hug
Последния път като ходих при Ковачева ми даде мострички на Себамед за бебо и ми препоръча за ползване Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 107
Изтървах Ви! Mr. Green отивам да наваксам  Wink

# 54
  • Мнения: 5
Anhelika, ако до сега не си ползвала болничен, който да ти е бил изплащан от НОИ, то трябва да ги занесеш и трите документа, когато носиш и болничния във фирмата, или поне болничния и удостоверението от банката, декларацията за банкова сметка или ще ти я дадат там да я попълниш на място, за да я разпишеш в оригинал или ще я попълнят от твое име, като ползват данните от удостоверението, което ще им занесеш от банката. Ако обаче вече си имала случай, в който ти е изплащан болничен от НОИ, тази процедура не важи за теб, защото в НОИ вече имат данните ти за банковата сметка, по която искаш да ти се изплаща обезщетението за болничните.

# 55
  • Мнения: X
Това ще ми е първия болничен,питам защото когато бях бременна с каката ми издадоха карта за да ми внасят детските.Ноо сега имам друга към пощенска банка и много ми се иска там да превеждат всички пари.Предполагам,че може така.
Благодаря за отговора seagirl83
Трябва тогава да се мобилизирам и до 20.08 да отида да ми издадат това удостоверение.За да е готово.

# 56
  • Мнения: 23 112
Дайте мнения за сутиени за кърмачки,какви сте ползвали?Няма голям избро,за съжаление,а сега ми изтекоха очите по един във Vctroia Secret.Бях гледала един в триумф,ще отида да пробвам.Чудно защо в Бг няма луксозни сутиени за кърмачки??

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=5812

# 57
  • Мнения: 99
Деси май няма голям избор у нас на такива сутиени  Rolling Eyes Аз съм си взела памучни, не са ми много удобни и мисля да пробвам и други ама пусто по наще магазини тук избора е..... гола вода  ooooh!


Вит този може и да хареса на..... мажо  Joy





# 58
  • Мнения: 1 668
Деска, аз за първата бременност си взех 2 сутиена от Данед - само там продаваха палатки - алпийки... Иначе сутиена от линка е много хубав, ама... И сега смятам да си ги извадя и да си ги ползвам... Те и без това не са обличани много-много...

# 59
  • Мнения: 65
Анхелика няма значение че имаш сметка в която ти се изплащат за малката паричките.Изкарай си декларация от пощенска банка за сметката си и нея дай на счетоводителката.Но в нея ще ти внасят само обезщетенията за сегашната бременност,а детските за малката ще продължават да ги внасят в старата,освен ако не подадеш молба за смяна...ама това не съм сигурна къде трябва да го направиш

Мерси за новата темичка  Hug
Стилисима тоя сутиен е много готски  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт