Финалът наближава- ОКТОМВРИйче радост ще дарява

  • 9 003
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Благодарим за заглавието на peteto_83!

Тук сме събрани 153 бъдещи мами и очакваме 156 сладки бебчета.
Имаме 3 двойки близнаци.
Очакваме 56 и 59,
а 39 бебчета все още се крият!

Нашите вестителки за чудесните новини

Flowers Sunflower Моля ,изберете си момиче,чиито телефон да поискате на ЛС Flowers Sunflower


01.10
Mirkam-26г,Пловдив stork-girl
moondream-Варна
ivedi-24г,Варна
ddesipas
iskrichka-33г,София stork-girl
mnbvcx-27г,Германия stork-boy
Ради-М-28г,София stork-boy
goldy24 - 29г stork-boy
rali-83-Пловдив stork-boy
extra77-31г,Германия stork-boy

02.10
radost_i_na-25г,София  stork-girl
nin4eto-Стара Загора stork-boy
First expectation-28г,Пловдив stork-boy
milenda,30г, Русе  stork-boy
elenova77-32г, София stork-boy 
el_pl stork-girl


03.10
djesssi-22г,София
Ani Boland-25г,Варна  stork-boy
desitka-29г,Варна
Миши06-25г,Разград
nanito 28г,  stork-boy


04.10
Ронка-24г,Тулуза,Франция stork-boy
Dushica-USA,New Jersey stork-girl


05.10
atadar-27г,София stork-boy
Venera26  - 31г., USA, FL  stork-boy
Sashy-39г,София stork-girl



06.10
ДесиX2-32г,София  stork-boy
ina_maria-22г,Благоевград stork-boy
plamitoto - София stork-boy
Elly1-34г,Шумен
dessy77-32г,София stork-boy
Мария Стойчева


07.10
Pocahontas -30г, София stork-girl
ginbay-29г, Пловдив stork-boy
Gillanfen-32г, Пловдив stork-boy
Паля-31г., София
bibi_73-36г  stork-girl



08.10
joya-31г,София  stork-girl
megs-26г,София  stork-girl
Rony7-33г,София stork-boy
anjei-34г,Белгия stork-girl
Dely87 -София,  stork-boy


09.10
anhelika - 24г., Димитровград  stork-girl
amarillo-Зап.Канада stork-boy
OnlyOne-24г, Русе  stork-boy
vania74-35г, София, stork-girl
BabyMamma-24г, София
ively stork-girl
yana_ya-Казанлък stork-boy


10.10
styllisima-34г,Дупница  stork-girl
kristijna-28г, Варна stork-girl
noraishkova, София newsm06
Alexsa_-30г,Варна stork-boy
lili_pld
sisi99
julia-kristi stork-girl


11.10
tbanks-30г,Велико Търново  stork-boy
seagirl83-25г,Балчик stork-boy
Divata_kotka stork-girl


12.10
alanna - 25г, София
edira-29г,София  stork-boy
нина2020-Варна stork-boy
Spasena- Велико Търново stork-boy
Siiisko-25г  stork-girl
usmifchica-25г  stork-boy
Nadomma-25г. София stork-boy
titi86-София
monnnn-29г,Плевен stork-girl


13.10
annivv  - 29г, Пловдив
ruppy-32г,София
zuzu-София
desy^86-Чирпан


14.10
Ger4o-30г,София stork-girl
Marinela82-27г,Пазарджик
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА...
Tsveteto-София
baby_one - София newsm06
desifame-София stork-boy
qroslaw-34г,Несебър stork-boy
Adi84-25г,София stork-girl


15.10
сгодена-23г. stork-boy
rumi73 -36г,Ловеч  stork-boy
˙•٠ pretty٠•˙ -28г,София stork-girl
divanence-29г,Германия(Русе) stork-boy
sisi808-29г,Варна
*Jeny*-28г,София stork-girl
Terri-31г,Варна stork-girl
Nikitali, София stork-girl
svetla_81-Благоевград stork-boy


16.10
Стефи и мама-19г
nikmar
XM stork-boy


17.10
peteto_83-25г,Милано(Благоевград) stork-boy
sladurana_83, В. Търново stork-boy
kokonata_6  stork-boy
chip4e-28г,Плевен stork-girl
*Rums*-28г, Aachen, Германия
stasy.vn-Варна(Ямбол)
tan4oni-Варна stork-girl


18.10
yulka509
dani-puh-36г,София stork-girl
Хриска stork-girl
Velvet_nn11-София stork-girl
veseto78-София stork-boy


19.10
bubka-Белгия(Асеновград) stork-girl
Vania_P - Пловдив stork-boy
Lora33


20.10
vanirra-27г  stork-girl
миленка_д-30г,София
Lilcho-София stork-boy
Ansh  stork-boy
My angel-Асеновград


21.10
irenkasirenka -  Видин
iliana_dakova
kaki  stork-boy


22.10
sofy-30г,София stork-boy
MVinzens-Дубай stork-girl
Future_maman-France stork-girl


23.10
stelacat stork-boy
bubeto21-21г,София stork-girl


24.10
Naya-33г,София stork-girl
mirence-28г, София stork-girl
Galina Bobcheva stork-girl
marieta_zh , София stork-girl


25.10
ivi85-Варна  stork-boy
buba_katinka-29г,Варна stork-girl
icyangel-София stork-boy
kallii-29г,Габрово stork-girl
mactub stork-girl


26.10
dressta
-silvana- 31г,Казанлък stork-boy
manoelas stork-girl
Cho_ko-София newsm06


27.10
malina_-Пловдив stork-boy
mama_toni-София stork-girl
julianka-София  stork-boy
tuncho stork-girl
biberona stork-girl
Girl from Ipanema stork-girl


28.10
bunsy-28г,София  stork-girl
miracle82-26г,Варна  stork-girl
Melly.G-28г, Бургас stork-boy
kaka_dora- Монреал(Пловдив) stork-boy
anittta stork-girl


29.10
Addri-26г, София stork-boy
savi_2210
plami-alex-Варна


30.10
Мрън-27г,София
Hope777-София  stork-girl


31.10
stiliakoleva
omana-32г,София stork-girl
sisi870808 -Варна stork-boy


02.11
askim87-Димитровград stork-girl

През октомври чакат бебчета още:
vladi71, desiforever, silna, maminos, mimiss, heureuse stork-boy,tsveti_  stork-girl, RUSTJE, BrownSugar,Krisi_80



За съжаление си имаме и ангелчета:

Кюбит-мама на две ангелчета
Tancholina-мама на ангелче
Elfi88-мама на ангелче Александър

Нека душите им почиват в мир! Flowers Rose Flowers Rose

Нашата поща:oktomvriiki09@abv.bg
Парола на лични!!!

Предложения за нови заглавия:
kaka_dora
''Облаци сърдити плуват във небето, мама очаква през ОКТОМВРИ детето''

"Зима, пролет, лято, есен и ОКТОМВРИйче иде с песен"
"Най - обичаме през есента ОКТОМВРИйчета да гушкаме в ръка"
"Вън ще бъде страшна зима, в къщи ОКТОМВРИйчета ще има"

anhelika
"Още малко ни остава,ОКТОМВРИйско бебе се задава."
"ОКТОМВРИ иде вече, мама се стяга за малкото човече"

peteto_83
"ОКТОМВРИйче-мъничко човече, чакаме те вече."

Bulechka
''ОКТОМВРИйчета игриви, правят своите мамите щастливи!''
''ОКТОМВРИйчета с любов и грижи обградени - добре дошли в "Родени"! ''

yana_ya
"През ОКТОМВРИ с мама, вече ще сме двама"
 
 
Старите теми:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48

# 1
  • Мнения: 239
Първа newsm44
мерси за темичката

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добре дошли  Hug

Надежда винаги има .... , не съм сигурна след като веднъж си заявила при сключването на гражданския брак, че ще носиш фамилията на съпруга си, по-късно дали има възможност да си носиш и двете фамилии и ако го искаш, дали не трябва да се мине през съд, за да излезе с решение.

First expectation можеше да даде адекватно мнение по въпроса, тъй като е адвокат, но за съжаление се е отдала на почивка в прохладните и тихи прегръдки на Родопите (много й завиждам, да знаете)

# 3
  • Мнения: 99
 Peace Ето ме и мен  Party

# 4
  • Мнения: 4
Мерси за темата Simple Smile
Момичета,снощи ставах за 107-ми път до 00 и така ме заболя корема ниско долу,че направо се стреснах.Но сега чета че и други мами вече ги понаболява ако мехурчето им се напълни Simple Smile
Иначе се понаспах Simple Smile Пред очите ми са кошарата и количката,и с всяко отваряне на очите им се любувам  Heart Eyes Вчера влезнах в 8-ми месец Simple Smile нямам търпение да видя малкия Валентин ( на свекър ми ще е кръстен )
Целувки на всички,желая ви да сте много усмихнати,спокойни и мноооооооооого щастливи  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 23 114
Благодаря за новата темичка.Simple Smile
Аз вчера домъкнах един кашон бебешки играчки,шезлонга и въртележката над креватчето, и един час ги прах,останаха още малко.Креватчето засега няма да пренасям,защото нямам място у дома и само ще ми пречи.Като цяло съм готова с приготовленията,остава ми да взема 2 сутиена за кърмене  и бебешка козметика.Това мисля да свърша днес.

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 11:22 от ДесиХ2

# 6
  • Мнения: 58
Привет и от мен в новата тема Hug
Мами освен болничния по майчинство, трябва ли да представим някакъв друг документ на работодателя?
Приятна седмица на всички!

# 7
  • Мнения: X
Ето ме и мен в новата темичка. Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 48
Айде добър ден и прекрасна седмица и от мен Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 668
Мами, от НОИ не са чак такива изроди, каквито се изкарват по темите... Имала съм случай, в които болничния ми е издаден на фирмата, в която съм работила преди 4 години (в картона, в които вписват болничните се води старата и като са писали болничния са си праснали старото име на фимата), отзад са попълнени данните на новата фирма, както си е реда и си ми изплатиха болничните без никаквъв проблем. Дори звънях да питам и ми казаха, че щом отзад данните са правилни, няма проблеми... Връщат за сгрешени дни (примерно болничния е издаден за 45 дни, но периода както е написан например излизат 43 или нещо подобно)... Връщат и ако в декларация 1 са подадени данни, че лицето е било на работа например и за същия период е подаден болничен и подобни грешки, които обикновенно са на счетоводителите... Ако всичко във вашето счетоводство е наред, то болничните ще си ги получите до 15 число на месеца, следващ месеца, за които са издадени... Имайте предвид обаче, че ако болничния ви например е издаден от 15 юни до 15 юли например ще ви изплатят дните от 15 юни до 30 юни през юли, а от 01-15 юли през август, защото чакат декларация 1 от работодателя... Иначе някой беше споменал, че ще е олям батак с майчинските... Напротив - там е пей сърце - като свършат болничните се подават едни декларации, че детето е живо и че не е дадено за осиновяване и повече нищо не се подава от работодателя - т.е. документите са си в НОИ и те си превеждат паричките ВСЕКИ БОЖИ МЕСЕЦ на едно и също число... Подобна декларация се подава и като детето стане на 1 годинка, че да почне да се взема грандиозната сума от 240 лева за втората година и ако декларацията е подадена нарвеме си получавате парите без да зависите от работодателите си. Т.е. болничните са проблемни, че явно има и момичета с шефове за разтрел, а майчинските са без проблеми... ИНаче ако осигуровките НЕ СА ПЛАТЕНИ, то декларация 1 и 6 се подават последния ден от месеца, следващ месеца, за които се отнасят. Т.е. ако осигуровките за август не са платени, то на 30.09 трябва да са подадени декларациите и 2 дни по-късно трябва да са подадени и вашите болнични. Т.е. при неизрядни платци следва забавянето да е не повече от 1 месец.


Нанито, болничния е достатъчен. Някой беше дал ценен свет да си оставиш едно копие от него при теб...

Деска, каква козветика ще вземаш? Аз се двуомя между Мустела и Себамед... Иван още се мие с мустела и като цяло съм доволна, макар, че за крустите не помага особено... За дребната мислех да експериментирам със себамед, че чувам прекрасти отзиви, ама....

# 10
  • Мнения: 342
Добро утро и от мен. Честита ни нова тема.  bouquetИ ние преди малко се надигнахме с малката и сега се разсънвам с вас.Ама като гледам колко сте изписали в предната тема май няма да ви доиз4ета,че ми дават зор за излизане. Да ви се оплача в каква дилема съм отново. Вчера гледах шишетата отново на нук и пак изпаднах в чуденка кои да избера. С авент съм доволна с каката и то много,но тези са толкова красиви,шарени имат и стъклени,че направо не ми се тръгваше от щанда.Единственото което ме притеснява е  дали имат широка биба за по гъсто мляко.Е,имам време ще го измисля. Иначе и мен сън не ме лови,въртя се като луда.Ставам през 5мин.до тоалетна.И въпреки усърдното мазане на пупата имам първите стрии.  Е...стига съм се оплаквала ама да ставам да се оправям за разходка,докато е още хубаво времето. Лек и слънчев деннадявам сена всички.

# 11
  • Мнения: 1 341
Гинче, мерси за темичката! И на Петето за чудното заглавие.  bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 851
Цоп и аз в новата тема!
Днес едвам гледам - трябваше да стана в 8:15..... едно време (до Януари тази година да бъда по-точна) ставах като войник - по часовник в 7:00, оправях себе си, закуската на мъжът ми и 8:30 - 8:45 бях пред копютъра в офиса.... а сега....мързел с мързел.....Не ми се мисли как ще се оправям от Октомври. Надявам се прекараните 5-6 дни в болница след секциото (със болничния режим) да ме върне малко на земята, че съвсем в облаците залитнах.
Както и да е (важно е че се оплаках) пуснах изследвания. Утре сме на преглед в 13:00 и ще докладвам как са девойките  и майка им разбира се  Crazy
Момичета, още малко да се пожалвам (ще ме извините надявам се) почна да ми става тежичко. Последния weekend едвам устисках. Вече ме болят краката (по конкретно левия крак - горе в бедрото). Трудно се обръщам, трудно сядам и ставам, а стълбите са моя КОШМАР! Ставането до WC през нощта вече изобщо не го броя като оплакване - то си е практика последните 2 месеца. А 2те девойки се меткат в корема ми като че ли имат цял гимнастически салон на разположение..... ПОнякога имам чувството, че ще излязат през някой край- така ме опъват и се натискат. Май трябва да премина към по-лек режим и съвсем да се ориентирам към лежането като основна дневна (и нощна) дейност.
Хубав ден, милички  Hug

# 13
  • Мнения: 27
Здравейте момичета !

Ето че и аз втасах да драсна няколко реда .Благодаря за заглавието и темичката .Желая ви спорна седмица  bouquet.

# 14
  • Мнения: 3 641
Здравейте и то мен! Вчера се прибрахме от Шумен, там беше много хубаво. Майка ми даже не ми даваше да си оправя леглото сама. Само ме караха да ям и да почивам. Обикаляхме магазините и купихме много неща. Чаршафчета, протектор, гащеризончета, чорапки, комплект за изписване, буйки. Толкова много се радват моите родители, искрено и чисто.
Рони, честит рожден ден. Малко със закъснение, но от сърце искам да ти пожелая да си много здрава, обичана и щастлива мама.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Норче, радвам се ,че вече си при нас.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Деска , ти как си днес?  Hug
Ина-мария ,честито дипломиране.   bouquet  bouquet  bouquet
Анхелика, пожелавам ти вече никакви нерви, а да се наслаждаваш на оставащите дни на спокойна бременност Hug
Мууни, добре сте си изкарали на барбекюто. Хубаво  е,че така са се грижили за теб Hug
Гинче, чакакаме снимки Hug Hug
Фючър мама, прекрасно име сте избрали Hug
Силве, приятно изкараване на моренцето. Радвам  се,че най-накрая ще си почиваш Hug
Мариетка, добре дошла при нас  bouquet

Чоко, почивай си по-вечко и стискам палци утре за прегледа Hug
Отивам да чета ,че малко по диагонал минах Hug

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 19:44 от *Jeny*

Общи условия

Активация на акаунт