Радостта ми е голяма,през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 10 146
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Добро утро!

Имам си кошарка за бебко newsm44 ! Току що я уговорих с мацкат и в понеделник ми я пращат! Много се кефя! И с това приключих с големите покупки .... останах дребните неща и те не са спешни. Малко козметика, дрешки ... и май това е всичко.

Отивам да се изкъпя и после до аптеката че ми свършиха хаповете...

# 46
  • Мнения: X
Добро утро и от мен.
Момичета и аз съм на същото дередже,едни вълни,едно чудо. ooooh!А пък като ме хване контракция,направо ме наболява.
Всеки ден се моля да устискаме да влезнем в 9-тия месец. Praynig
Вчера лепихме тапети и снощи като съм легнала,не съм се събуждала.
Днеска пък секцията ще забърша и ще измия чашките.Лека по лека ще я карам.
Пожелавам ви много хубав ден.  bouquet

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 420
ужасно е верно! И аз трябва да чистя новия апартамент, че до 15-ти трябва да сме влезли и просто не знам как ще се гъзя и пъна там да бърша и чистя...май ще поискам помощ от "публиката" - демек мама да помага Embarassed
момичета, моля ви за малко съдействие - някой да знае къде се произвеждат Cangaroo количките? Моята синя одисея продължава - не мога да намеря Виктория и искам да пиша на производителя директно....спосибо  Hug

# 48
  • Мнения: 183
Ани, може да се изпускаш по малко. Всички казват че е нормално за последните месеци. А и на мен също ми се случва, а и на много други мами. Некомфортно е, но какво да се направи...

Честото уриниране
Само преди 5 минути беше в тоалетната, а сега отново бързаш натам. Навярно ти се струва, че бебето използва пикочния ти мехур като трамплин и денонощно изнася представления. Не се притеснявай дори, ако в края на бременността не успяваш винаги да стигнеш навреме до тоалетната. Това изпускане е нормално и ще отшуми след раждането.   от тук


Още инфо: http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=638

Доколкото знам този проблем частично може да се оправи с повечко Кегели и разни други специални упражнения за мусколите.

А за свалянето на килограми... Ами в тази жега кой не сваля! То толкова потене само топи мазнинките (колкото и малко да са т, все ги намира)

# 49
  • Мнения: 4
Добро утро на всички  Hug Дааа,снощи беше безсънна нощ.Успях да заспя чак към 2,30 ч. Беше ми лошо,доста ми се повръщаше,както почти всяка вечер де. На всичкото отгоре някои си правеше купон .. една музика едни викове.
  #Cussing out #2gunfire Twisted Evil И тази сутрин когата моят любим се отправи към офиса,аз се поразсъних и от там едни киселини ( които си ги имам нон-стоп ) и се повъртях малко и аййййде ставай Simple Smile
Желая ви един прекрасен прохладен ден на всички  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 239
Добро утро и от мен Hug
Виждам, че вече започнахме с оплакванията и непразположенията. Аз снощи помислих, че ще родя Sad Като ме започна едно стягане на корема, едни болки ниско долу и в кръста и не ме отпускат. Изпих 3 магнезия и 4 но-шпа (не наведнъж Simple Smile) и не помага. Цяла нощ не съм мигнала, само се въртях и пъшках. Сега съм малко по-добре. Но имам някакво предчувствие, че ще се ражда по-рано. Само дано устискам до септември поне.
Сега ви оставям, има ден на отворени врати в клиниката, в която ще раждам и отиваме заедно с Ively. Ще говорят и за кърменето по случай закриването на седмицата на кърменето Peace
Хубав ден, безболезнен и усмихнат Hug Hug  bouquet

Само да добява относното честото уриниране, че при мен не се трае. Тази нощ си ги броих 14 пъти ходих smile3511 То как да заспи човек тъкмо легна и пак отивам.

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 09:57 от Adi84

# 51
  • Мнения: 432
Момичета да не е било пълнолуние и да вампирясвате Grinning? Аз вечер лягам като труп,просто нямам силици.Цял ден с Ники игри,разходки и много се уморявам.По-добре си ми беше на работа.

# 52
  • Мнения: 101
Моите съболезнования за случилото се с elfi, пожелавам скоро нова успешна бременност и за да вдъхна кураж ще кажа, че на мен първата ми бременност беше неуспешна, преживях го много зле, а ето ме сега свиня-майка на 2+2 - не се отчайвай и вярвай! Bъди силна, ние сме с теб!

Ani, Addri, Cho_ko - Чета , че не качвате, а даже сваляте кила - мисля, че това е нормално в тези жеги, особено за малките разлики, които споменавате и даже благородно ви завиждам. А аз тази бременност доста си похапвам и си мислех, че ще поспра към края, но ето тази сутрин се събудих озверяла от глад - девойките явно са много лакоми Simple Smile

DesiX2 - намерих си фотоапарата, точно както ти каза в куфара ми от Варна Simple Smile И тъкмо се зарадвах, че ще снимам придобивките и корема, батерията падна и сега пък зарядното не мога да намеря - голям съм заплес тази бременност Simple Smile надявам се скоро да мога да кача някоя и друга снимка.

Приятен ден и дано влиянието на това затъмнение+пълнолуние бързо отшуми, че явно на всички ни се отразява не много добре.

Пазете се момичета, още малко остана!

# 53
  • Мнения: X
Сега надникнах в темата на ноемвриики.Мъничката за сега е добре. Praynig Praynig Praynig
Продължавам да се моля за нея,дано бързо наддава. Praynig







# 54
  • Мнения: 2
Да се отчета и аз! Вчера страхотно си изкарахме на срещата, по-късно ще кача снимките  Simple Smile
За пишкането - през деня ходя през половин час, засичала съм си го, но напоследък през нощта ходя само по 1-2 пъти, незнам дали е нормално това, като ви гледам вие по колко пъти ставате...леле
Моите пръсти на ръцете също много са се подули, правя си масаж на възглавничките им, но няма особен ефект засега, иначе хладната вода облекчава малко, ако се сетите нещо друго и аз ще съм благодарна, че е много неприятно.

# 55
  • Мнения: 25
Добро утро иот мен!Снощи и аз като пове4ето заспах към 2.30-нормално- не само 4е е било пълнолуние,ами е имало и лунно затъмнение,може и пове4ето ни неразположения на това да се дължат.Надявам се вси4ки да се 4увстват по-добре!!! Елфи,много съжалявам за загубата ти Hug!!!!Кураж и дано скоро има хубави новини.

# 56
  • Мнения: 99
За пишкането, аз за мое учудване съм станала водна жаба, но това не ми се отразява за по-често пишкане  Whistling През деня си ходя нормално както преди, разлика има през ноща, преди бременноста не ставах на тоалетна а сега понякога бебчо ме събужда към 3 часа да пишкам , но не всяка вечер  Peace
И аз съм чела, че с напредване на бременноста е нормално да се случи изпускане  Thinking

За подуването - на мен краката почнаха да се подуват особено ако се заседя повечко, а и ръцете не подминават и те стават като кебапчета  Laughing Свалих всички пръстени, че почнаха да се впиват в кожата  ooooh!
При мен пък има нещо което не мога да си обясня, болят ме ставите на пръстите на ръцете и на краката  ooooh! Сутрин като стана докато раздвижа стапалата голям зор виждам  Rolling Eyes а ръцете си ме болят по цял ден  Thinking
Иначе бебчо си е добре, рита и танцува яко, особено вчера на силната музика у нас не спря да се чепати  Laughing

# 57
  • Мнения: 3 641
Здравейте и от мен! И аз се будя по сто пъти на нощ,но винаги съм била с кратък и неспокоен сън за мен е нормално.
Норче, тъкмо щях да питам къде се загуби и сега видях,че си писала Heart Eyes
Сийгърлче, и от мен ползотворебн шопинг Hug Аз май почнах отзад напред. Леглото, което искаме в момента го няма ,количката другата седмица. За сметка на това си поръчах няколко гащеризончета, възглавничка за кърмене, дебело одеяло/порт бебе/, чесалки, помпа за кърма  Simple Smile
Adi84 , спокойно мила, бебо ще устиска още Hug
Мууни ,честита кошарка Hug
Ани, защо не звъннеш за всеки случай на лекаря, който се следи. За успокоение въпреки,че е нормално Hug И името на бебчо много ми харесва Simple Smile

Продължавам да се моля за мъничката Борислава Praynig

# 58
  • Мнения: 2
styllisima - и аз съм така, сутрин и вечер ме болят всички стави и едвам ставам и се раздвижвам, като бабка съм  Simple Smile ръцете така ме болят, че едва ги свивам в юмрук и аз отдавна махнах всички пръстени, сега единственият пръстен, който ми е по мярка е халката на мъжа ми  Embarassed

# 59
  • Мнения: 1 341
Добро утро и от мен!

И аз снощи не спах добре. На празника с половинката се скарахме ужасно! Станала съм непоносима...но само аз ли съм виновна за всичко?! Rolling Eyes Накрая бях готова и до развод да стигна. Много паля и на моменти ми идват в повечко разни изказвания. Като например, че ще извика майка му да гостува 2 месеца..е тогава всички трябва да са сигурни, че си взимам децата и се махам. Няма да ви занимавам с моите глупости...ще се оправим, но трябват спокойни разговори, а аз не съм в състояние да водя такива.

Честито на всички с нови придобивки.
Сийгърлче, на теб желая приятен пазар и да вземаш всичко необходимо.

Ади, Анхелика, дръжте се!

Чудя се къде ли изчезна future maman? Дано всичко с нея и бебка е наред!

Исках още да пиша, но ми излезе от главата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт