Радостта ми е голяма,през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 10 172
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68
Благодаря ви за отговорите... Ще и звънна на мойта докторка да я питам... За ставите и т.н. нищо не ме боли, както описвате  newsm78

Рони Точно преди около 10дни така се скарахме с мойта полувинка, че на същата вечер си купи билети и замина да си "починел от мен и от българщината" за Испания за 2 седмици  Shocked Като казал на майка си, тя му отговорила: "Сигурна съм, че Ани повече има нужда от почивка от теб!" Златна ми е свекървата, ама познава си сина.... Аз го разбирам, идва му в повечко, няма проятели тук, това да нямаш на кого да се оплачеш дори и когато нямаш нужда конкретно да мърмориш е много трудно. Предполагам, че ти и мъжа ти там сте в същото полужение.... Имате си само един друг и всичко си го изливате един на друг, но понякога на всички ни прелива чашата....... И аз като се скарахме с моичкия си викам: "Е какво пък толкова, и без него ще се оправя....." Истината е, че щом сме се взели, значи нещо ни свързва и не трябва да се отказваме от брака си и така с лека ръка да сме готови да го рискуваме.... Дайте си малко разстояние, ако можете и време и двамата да премислите случката и на теб ще ти дойде желанието за спокойни разговори.... При мен просто вече няма смисъл от разговори, всеки път е едно и също, ама какво да се прави.

Мууни Честито! Със здраве да ползвате всички покупки  Hug
Жалко, че вчера на Варненската среща не се появи никой нов.... Има много Варненки, които не идват. Следващата среща я плануваме към 25.08, дано тогава се запознаем повече хора....  Hug

# 61
  • Мнения: 1 341
Ани, мерси! Heart Eyes
Права си, аз съм доста избухлива, но не захвърлям всичко с лека ръка. Проблемите се решават с разговори, а аз не съм в състояние да водя спокойни такива. С нерви и викове нищо не се решава.
Колкото до почивка, да имаме нужда, особено аз нищо, че не работя. Той ми предложи да си отида на Бг за колкото време искам. Но как да отида? Просто си говори на изуст, преди термин няма да тръгна, след като родя-също. С 2 деца, без помощ от никого там, освен баба ми, голяма почивка ще да е, няма що. Лошото е, че той така прави нещата, та свекито ми става все по-омразна(не е мамино синче, но нарочно казва неща, само за да ме подразни). А само при мисълта, че тя ще ми е под ръка всеки ден и пощурявам. Тя помага само и единствено, ако сина й е там, ако съм аз сама, идва вижда детето за не повече от 30 мин. и си заминава.
Спирам с моите глупости, че наистина станах досадна. Embarassed

Ани, а ти по-добре се консултирай с лекар, че може и пишкане да е, но може и друго. По-добре да се застраховаш. Peace

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 420
Продължавам да се моля за мъничката Борислава Praynig

Анхелика като спомена, а сега и ти, надникнах в темата на Ноемврийки...

Дано мъничето да се пребори Praynig аз вярвам, че ще успее!!! Все пак е скорпионче по призвание  Heart Eyes, нищо, че се появи по-рано Hug Praynig

# 63
  • Мнения: 23 402
Норче,зарядното ще помисля къде ти е. Wink
За подуването-моите крака и ръце се подуват без причина,независимо дали седя.лежа,ходя и тн.А за пишкането нощем-не ме питайте.Докато заспя ходя поне 5-6 пъти,а до сутринта се будя още 2-3 пъти.Тези дни кантарът отчита още 1кг.+ и вече подминавам 10кг. качено тегло.Ама да си призная не ми се яде нищо,освен тестено.
Ани,и аз имам силно течение,воднисто,жълтеникаво,което чето усещам как изтича.Цялата бременност ходя  памучни бикини,защото иначе рискувам да съм  с  моркри панталони,ако съм с прашки и по-фино бельо .Не слагам превръзки,че не са за предпочитане през бременността,а и е много топло,но понякога си сменям бельото няколко пъти дневно.
Исках тези дни да наредя багажа за болницата,да отидем с мъж ми а купим каквото остава,ама той пък е решил да ходи до морето и сега седя, и мърморя,че ще ме остави сама.Мъже ви казвам.Рони,това по твоя повод.Онзи ден търчахме до спешното,а днес иска да си ходи до морето и да ме остави сама. Shocked Викам му: -Ако пак ме налегнат болежки,кой ще ме кара?.Той ми вика:- Спокойно,няма да родиш сега???!!! Shocked Shocked То остава да родя,му викам.Хич не схващат някои мъже,много са зле.
На някои, чета,им  правят масаж на краката и закуски,а моя се чуди как да се отърве от мен...Пфуууу....Вместо да гледа детето,а аз да лежа,сега ангажирам майка ми,която ход на работа.Оф,че се ядосаааах. Close

# 64
  • Мнения: 1 715
Здравейе моми4ета! И аз съм така,през 10 мин съм в тоалетната,уж много ми се ходи ,а като отида съвсем малко.И през ноща ставам по 2,3 пъти.
Относно контракциите,напоследък и аз мисля,4е имам,ако не се бъркам,4е ми е за 1-ви път.Усещам стягане на корема,а понякога дори и болка .И запо4вам да се плаша,дано устискам д края Praynig
Лек ден на вси4ки Hug

# 65
  • Мнения: 1 341
Надежда, като почувстваш стягане пиини си повечко водичка, но шпа и лягай да почиваш. Няма страшно, стига да не са много на ден! Peace

Деси, мъже... Ако ще ходи твоята половинка на море, защо не вземе Дани със себе си?
Иначе има мъже които просто не осмислят какво се случва с жената докато е бременна,. Не осъзнават, че бебето е вече факт. Ох и аз как се изразих... ooooh! Моя снощи се опита да ми каже, че не си обичам бебето, защото изпуших една цигара. Shocked Когато го попитах дали той го обича-отговора му беше, че докато ръцете са му празни не може да каже, че го обича. Confused Ей това имах предвид..след появата на бебето вече е друго. Да не си помислите, че не го желае, иска го и то много.
Иначе и на мен ми бе казано, че ако си отида на Бг първата седмица няма да му липсвам, дори ще му е добре. Само за детето щяло да му е мъчно. Май наистина съм непоносима.

Иначе и аз имам някакво течение, питах доки, каза, че всичко е наред. Също ходя с памучни бикини. Опитах около 5 месец да ходя с ежедневни превръзки и о, изненада...получих някакъв вид алергия ли що ли...Зачервих се, подух се, засърбя ме, после 5 дни няма оправия. ooooh!

# 66
  • Мнения: 1 715
Ронка,аз пия Магне Б6 при нужда.За сега нямам оплаквания,общо взето съм по цял ден на крак,но напоследък запо4вам да се плаша,май ще трябва пове4е по4ивка.
А за мъжете,ами те все пак са мъже Simple Smile И аз напоследък съм с много променливо настроение,даже и ми се пла4е без при4ина,после се оправям и така.Как да му обясня на него,хормони,но те това май не го разбират.Трябва да проявяват пове4е търпение,но...........
Лек ден Hug

# 67
  • Мнения: 3 641
Деси, вече незнам какво да мисля и аз. Просто нашите мъже са по-различни, т.е. вярват,че всичко ще е наред,  по план и запазват спокойствие. Радват се, но не са от тези прекалено грижовните май. Аз като цял ден ходя на работа вечер чакат с майка му да наготвя нещо и да им го сервирам Shocked Ама не се ядосвам, знам,просто си показва обичта по по различен начин.
Малко по-късно ще си изтрия поста,че ако някой прочете Whistling

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 12:24 от *Jeny*

# 68
  • Мнения: 23 402
Рони,не иска да се занимава с Дани,туй то.Там отива с приятели,да карат джетове,а ако е с Дани трябва да се грижи за него и няма да си"почине".Знам,че има нужда,ама и аз не съм била на санаториум досега.Ако всичко с мен бе наред,нямаше да имам против да отиде,ама сега наистина не се чувствам добре и ме  е шубе да съм сама.Той е това не схваща и ме вбесява.Подкокороса детето,че ще го вземе,а сега премисли и реши,че няма.Тоест,оправяй се...

# 69
  • Мнения: 68
Деси, моя със същия тъп номер ми излезе!
Казва ми: "Имам нужда от почивка" и аз му казвам, "напълно те разбирам и те подкрепям, отиди и се виж с приятели, роднини, всеки има нужда, ти не си ходил от 6месеца". След 2 часа идва и ме пита: "Ще се сърдиш ли ако отида за 2 седмици?" Аз направо се изцъклих!  Shocked Много се разстроих и се разплаках, че има наглостта да ме остави сама с детето бременна в осмия месец! Не само че ме оставя, ами и за 2 седмици! Ако беше заминал за 1 какво щеше да му стане!  #2gunfire Да не говорим, че от 2 дена не се е обаждал на детето, само му обещава..... и после ми пише имейли "Съжелявам, че пак не се обадих, ама бях на мотокрос и се върнах много късно, утре ще компенсирам" Или някаква подобна простотия.... Абе нямам думи, ама майната им! Моля се, да идват по-добри времена, защото много често си мисля, щом като с едно дете е така, дали с 2 няма да е по-изнервена ситуацията.....  newsm78

# 70
  • Мнения: 99
Момичета спокойно  Hug Защо си тровите нервите с тези неща  Rolling Eyes Сега в това положение сме много чувствителни и неща които преди не са ни правили впечатление сега ни изкарват извън нерви  Close  И аз съм така, понякога съм като дебил- колкото и да се опитва да ме нервира мажо просто не успява, но друг път от съвсем незначителна фраза избухвам и го "сритвам по задника"  #Cussing out  Заете ли, че е по-добре да си изкарате нервите с викове и крясаци от колкото да таите у вас и да ревете сами, повярвайте ми не е полезно за вас и за бебето да подтискате гнева и да ревете сами, викайте и се карайте когато ви е криво така напрежението излиза бързо и се успокоявате и мислите по-трезво после  Peace
Моя не е от най-тактичните мъже ама сигурно инстинктивно усеща, че е от хормоните моето избухване без причина и винаги го избива на майтап или просто излиза от вкъщи, аз си повикам повикам па ми мине и след половин час като ми се обади с въпрос дали искам нещо за хапване да ми купи съм поомекнала  Laughing

Пазете си нервите!

# 71
  • Мнения: 1 341
Поне добре се оплакахме и изкарахме керливите ризи на половинките, ако не друго. На мен лично ми олекна като споделих де...

Деси, разбирам те, и то добре. Защото мен като ме праща на почивка, ме праща с детето. А когато той си почива отива само с приятели, я на мач в Ирландия, я на риболов в Андора и т.н. А аз си кибича с детето. Най-ме дразни, че си мисли, че той ако гледа децата ще се справя добре колкото и аз...това,з а да не каже, че може и по-добре. Снощи дори ми каза, че и с 2 деца ще се справи  и пак нямал да има нужда от почивка. Whistling Много им е лесно отстрани.

Ани, с 2 деца определено нещата ще са по-изнервени, поне аз така ги виждам. Моят мъж обаче от снощи каза, че за трето ще се замисли сериозно, защото нямало да изтърпи още една такава бременност. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 25
Моми4ета,какво да кажем освен "кажи му мъж и не го обиждай пове4е".Те явно не могат да се справят с напрежението по друг на4ин и гледат да избягат,без да мислят много много.Пък и са свикнали те да са в центъра на вниманието и сега явно се 4увстват ощетени"горки4ките"не им се ядосвайте(mission impossible,знам)

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 26
Рони,не иска да се занимава с Дани,туй то.Там отива с приятели,да карат джетове,а ако е с Дани трябва да се грижи за него и няма да си"почине".Знам,че има нужда,ама и аз не съм била на санаториум досега.Ако всичко с мен бе наред,нямаше да имам против да отиде,ама сега наистина не се чувствам добре и ме  е шубе да съм сама.Той е това не схваща и ме вбесява.Подкокороса детето,че ще го вземе,а сега премисли и реши,че няма.Тоест,оправяй се...

Деска,Жени,Ани и Рони,истината е,че и ние сме доста изнервени от всичко,което се случва около нас,а си представям ако имаше и детенце.... Ние за едното куче си дърпаме ризите и се караме за разходките,а си представям вие как се справяте  Rolling Eyes Hug Аз с мойто мише съм се "развеждала" поне 200 пъти от началото на бременността и много се дразня като не говорим на един език,но истината е,че те са мъже и не приемат нещата като нас Naughty И мен като искаха да ме оставят в болницата (беше четвъртък), в петък вечерта трябваше да пътуваме за Гърция,най-пряко ми беше заявено,че ще седя и ще си почивам в къщи,а той си вдига багажа и заминава,защото се бил "нагласил".То бяха скандали,чудесии,но накрая с блага дума сам се връзуми,че не е редно да ме оставя сама. Мойто майче казва така "С такт и блага дума се управлява мъжът"  Wink и е много права.Много е трудно понякога,особено когато ти иде да му плеснеш един шамар и да му кажеш да си гледа работата,но съм сигурна,че когато има любов- има и разбирателство  Heart Eyes
Все пак ние сме в "трудно" положение и е редно да се съобразяват с нас  Blush Hug
Гледайте да не се ядосвате,защото всичко влияе и на малкото човече във Вас

# 74
  • Мнения: 23 402
Ох,не знам....Понякога съм му толкова бясна,че само това,че е много добра душа и сериозен човек,ме спира да му събера багажа. Ама както казваш,Рони,излях си мъката да ми олекне.Няма да го превъзпитам,то е ясно.Мерси,че ме "изслушахте". Hug

Общи условия

Активация на акаунт