Радостта ми е голяма,през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 10 145
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • благоевград
  • Мнения: 164
да се разпиша и аз макар 4е заминавам за сф утре и като се се върна и тази та и др тема ще изпишете Laughing

# 31
  • Мнения: 1
Хоп ето ме отново ,минавам да пожелая лека нощт и приятни сънища.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 585
Здравейте, мами

Елфи, не мога да ти опиша колко много съжалявам... просто не знам какво да кажа. Бъди силна Confused Praynig

На мен днес ми беше първият ден от отпуската и честно казано мина ужасно. Откакто съм бременна не съм спирала работа и за ден дори и в първите три гадещи месеца, но се чувствах прекрасно през цялото време. Е, днес бях почивка и цял ден ми е лошо. Мнооого лошо. Гади ми се така както не ми се е гадело и в началото, имам ужасни киселини, а досега никога не бях имала и дори не знаех какво е усещането точно. Имам ужасен задух и се потя постоянно страхотно... Дано утре съм по-добре защото сутринта заминаваме към Крушунските водопади за два дни и от там за морето  Confused

Целувам ви и ще се видим тук след седмица   bouquet

# 33
  • Мнения: 4
Момичета,сън не ме хваща... А съм станала в 7,30 тази сутрин. До преди час имахме гости. Цял следобед приготвям разни пържоли,задушени зеленчуци и салатки.Чистих... какво правих още днес... Бях да си семеням личната карта заради фамилията а и заради адреса,по принцип съм от Пловдив,но се омъжих и смених местожителството и фамилията Simple SmileИдея нямам защо не мога да заспя.Сега пия чай от мащерка-казват че успокоявал и било хубаво преди сън.Половинката ми си легна и вече санува 3-ти сън сигурно  Laughing И бебчо вече спи.Имам котка ( персийка ) и куче ( мини йоркширски териер ) и те спинкат  Grinning Май само мен съм не ме хваща Simple Smile На вас спокойна нощ  Hug

# 34
  • Мнения: 20
Dely87 не си само ти, ей ме на мене тука по това време на компа.

Елфи...миличка, не мога да изразя с думи колко мноооого и ужасно съжалявам миличка! Hug Бъдете силни и се подкрепяйте взаимно!Съжалявам от цялото си сърце!

# 35
  • Мнения: 1 107
Dely87 не си само ти, ей ме на мене тука по това време на компа.

и още има така, не се тревожи Crazy

# 36
  • Мнения: 23 108
Dely87 не си само ти, ей ме на мене тука по това време на компа.

и още има така, не се тревожи Crazy
И аз тукаааа...

# 37
  • Мнения: 203
Добро утро мацки!Днес времето е направо есенно бе - и после защо се разболяваме?!
Приятен ден на всички!

# 38
  • Мнения: 571
Добро утро и от мен  Hug
Гледам бая народ не е спал снощи... И аз бях така ама ме мързеше да си отворя лаптопа.
Изобщо вчера и днес някакви много депресивни настроения ме гонят...
Може би заради кантара - вчера показа 70 кила.
Почувствах се като слоница Sad
Днес ще ходя да си взема малко соя и ще видя да ям по-малко, че положението плачевно  Rolling Eyes
Нямам търпение и йогата за бремнни да започне, надявам се да ми вдигне тонуса.
Напук на моите настроения вие днес да се веселите много  Hug
Сиагърлче пожелавам ти най-ползотворния шопинг ден днес!
Адри да се похвалиш със супер изживявания отпуската  Party
Ина Мария ползотворен ден и на теб в Сф  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 197
Елфи  Hug Cry Hug Hug Hug
трудно се пише след такава новина! дано няма повече такива вести Praynig Praynig Praynig
желая ви лек и спокоен ден Hug

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 26
Добро утро от мен   bouquet Само съм пропуснала среднощната срещичка във форума  Crazy Heart Eyes И аз съм заспала най-рано към 2:30ч.,но се въртях поне от полунощ  Whistling Имах невероятни киселини,а последното ми ядене беше в 17ч., и мен като Адри ме избиват топли вълни и на всичкото отгоре и на мен ми беше ужасно лошо и чак се уплаших да не ме е хванал летния вирус  ooooh! Сега вече съм екстра след закуската,направена ми от мойто мише,а върхът беше сутринта като тръгна да ме цунка за добро утро аз така изпищях от крампа,че му изкарах акъла  Mr. Green Понеже ми се случват поне 2 пъти седмично,той миличкия чел в нета как да мине и веднага ми квана ходилото и ми вдигна пръстчетата и веднага ме отпусна,така,че ако има някой такъв проблем да пробва   Peace Ех,тези златни ръчички  Heart Eyes Blush

# 41
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Добро утро.
Елфи много съжалявам.Нямам думи.  smile3518

Аз отивам на преглед.Днес ще е последния ми видеозон.Таткото и той ще дойде и ще види бебо за първи път.Ще пиша довечера как е минало.
Seagirl стискам ти палци да купиш най хубавите неща за бебо.  Simple Smile Аз вече  почти съм приключила с покупките.Някой ден ще ги снимам(ако не забравя де) и ще ги кача да ги видите.
Айде чао за сега.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 420
Добро Утро!  Hug

Елфи,....нямам думи, мила Hugгоре главата!   Hug Hug Hug

Адри, аз от седмица съм така..не знам какво ми става...А ако ви кажа само как ми се подбиват краката.....никога не съм била толкова килца Embarassed вече наистина съм КИТ в домашни условия - цели 13 нагоре #Crazyдоки вика, че 20 ще ги чукна от раз до финала Rolling Eyes успокояващо е само, че сино върви по-дълъг и едричък.....да ми е жив и здрав.

Ех, здраве да е само....огън-служба не остана Crazy

# 43
  • Мнения: 68
Добро утро и от мен!   bouquet Ей какви сте били будни снощи! АЗ като не можех да спя от зъбобол, всички хъркате и никой нямаше да ми прави компания  Crossing Arms Снощи за първа нощ от една седмица насам, спинках добре. Събудих се само веднъж!  Peace Пожелавам на всички да спинкат добре тази вечер. Това пусто пълнолуние не помага хич....

Хора искам да споделя нещо срамно, но се надявам да не съм отново единственна с този проблем.

От около 4 дена насам ми изтича нещо... доста обилно, прозрачно кат водичка с лек жълтеникъ отенък. Толкова много се изсипва от време на време че ми минава през еднодневката и ми мокри панталоните  Shocked Според мен не е течение, защото то е с по-друга консистенция и си го виждам и го знам.... Дали се изпускам (напишквам)?  Embarassed Дали не ми изтичат околоплодни води? Бебето си мърда енергично, но за последната 1 седмица съм свалила 1кг.  Shocked без да спирам да се храня.... Не мисля че е нормално за бременна в 8мия месец да сваля вместо да качва  newsm78 Благодаря предварително за мненията  Hug

Адри И на мен нещо не ми е много добре в последните няколко дни. Сутрин особенно имам много задух и постоянно ми причернява и ми се вие свят. Към 11 часа чак се оправям. Аз го тдавам на жегите във Варна. Температурите не са падали под 30градуса.... Ти се пази и дано ти отминат неразпоулженията и си изкараш една хубава почивка   bouquet

# 44
  • Мнения: 99
Доброютро и от мен  Hug

Елфи .... ужасно съжалявам за това което преживявате в момента  Cry Стискам палци скоро да се въстановиш и да ни се похвалиш с хубава новина, ние тук ще се радваме да я прочетем  Hug

Оххх момичета снощи съм заспала като пън  ooooh! Сутринта се събудих към 8 и едва станах, кръста ме болииииии, крака също едва се движа  smile3507 От вчерашното тичане и след това почистване ми се разката фамилията  #Crazy Най-лошото е, че остана и за днес куп чиний и чаши  smile3511
 
Хайде отивам кафе да си направя и да чета какво сте изписали тези дни докато аз бях заета с рожденни дни  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт