Юли свършва вече, търпеливо чакаме ОКТОМВРИйското човече

  • 14 400
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 375
Запис
 I'll be back  Twisted Evil Joy
Мели честит ни 7 месец - и ние се дотътрихме до него  Party нали сме на опашката
Гинче добре,  че не си се стреснала от земетресението
Силвана - много приятно спално комплектче
На всички останали - хубава седмица с много положителни емоции  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 13:06 от kaka_dora

# 16
  • София
  • Мнения: 1 586
Здравейтеее Simple Smile

Как сте, мацки?
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИРКАМ   bouquet

  Ние с бебо бяхме в събота на сватба на много добри семейни приятели в най-големите жеги. Отидохме в църквата, а в ресторанта седяхме до след 00.00ч. Малкият кротуваше през цялото време. Нито веднъж не изпротестира отвътре Simple Smile Интересното е, че нито се уморих, нито ми оттекоха краката, а бях се покатерила на 10 сантиметрови токчета. Жегата също ми понесе доста добре за учудване на всички околни, които се изредиха да ме питат как съм, имам ли нужда от нещо и т.н  Mr. Green
  Интересно е защо всички си мислят, че ще раждам август. Явно бая ми е голямо шкембето, макар и да си живея с убеждението, че раста само на задник и пупата ми си е малка още   newsm78  Крайно време е да пусна и аз снимчица на моя милост с всичките си 10 кила + в цялата си прелест  Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 26
Цитат
Джени ходихте ли до Бейби мола?
Baby one,ние с Краси се закарахме до там в събота и да си кажем честно грам не сме очаровани  Sad Първо,че като сравнихме някои ценички са доста по-солени от други места,ами и всичко е разхвърлено Tired В дъното имаше като щанд за пюрета,козметика и т.н. и ние там не влизахме,но това май беше най-подреденото място  Crazy Общо взето се разочаровахме  Crossing Arms

styllisima, споко душа  Hug Не сте единствените,които само трябва да хокат майстори и да им дават зор  Tired Ние правим апартамент от края на февруари и още сме само на латекс и паркет по пода-даже врати още нямаме  Crazy Добре,че има къде да живеем,докато стане готов,че не ми се мисли иначе Whistling Аз обаче твърдо давам невероятен зор на 15-и август да спим там,защото е Успение на Пресветата Богородица и  ми се иска "да се нанесем" на такъв хубав празник,но май и легло няма да имаме и ще се наложи да спим на тези надуваемите  Joy

Ангелче, и аз с мойто слънчице не стигам до решението да започнем с покупките,но не се натъжавай  Heart Eyes Решила съм така или иначе да взема нещата,които ще са ни необходими в самото начало,пък после като видим малкото човече живот и здраве  Praynig ще ние още по-мило и драго да пазаруваме  bouquet

Преди малко се върнахме от прегледа при д-р Врагалева и вече съм по-спокойна  Rolling Eyes Всичко ние наред,и тя потвърди,че сме "малко главести Heart Eyes",но да е живо и здраво Praynig Големи сме акробати и чак се учудихме как може да си сложи ръчичките като балерина над главичката,а единия крак пред личицето  Laughing http://media.snimka.bg/3777/013809874-big.jpg

Минахме да си вземем резултатите и от скрининга за гестационен диабет.На Красито всичко е наред  Praynig ,но аз се класирам в групичката на диетите... Whistling След 4 седмици трябва пак да давам кръв и да видим дали диетката ще има ефект върху стойностите   Praynig Сега влизам в чичко Гугъл и започвам да търся вкусни рецепти  Laughing

Нещо се отпуснах в писането  Blush Хубав и слънчев ден! Засега...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен мамчета. Хубав, слънчев и мн усмихнат и ритлив ден ви пожелавам. Аз днес съм се разчела из форума назад и по списъчетата за пазаруване, че май е време вече към количката да прибавя и още нещичко за малкото човече.Дано да се справя, че нещо всичко ми се вижда доста непознато  и далечно Simple Smile. Честита темичка и само хубави новини да пишем в нея ни пожелавам от все сърце.

# 19
  • Мнения: 203
Честита ни нова тема! И ДА Е ИЗПЪЛНЕНА САМО С ХУБАВИ НОВИНИ
Деси хубав е комплекта малко съм отчаяна от обиколника/тънак ми идва/ ама здраве да е newsm10

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 13:41 от -silvana-

# 20
  • Мнения: 23 112
Плами,много пластично твоето човече,наистина.Дано с диетката нещата се променят и всичко да е наред с изследванията.
Аз пък правя козунак в машината за хляб.Да видим какво ще стане.

# 21
  • Мнения: 1 668
Деска, на мен козунеците в машината ми стават като сладък хляб (гадост) . Ако си улучила рецептата и стане готин свиркай и насам, че и мен ми се е дояло, ама нямам нерви да си омеся

# 22
  • Мнения: 377
Eто ме и мен в новата ни темичка  Hug
Плами, дано диетката да даде резултат и след месец резултатите ти да се добри. На теб как не ти се искаше да правиш това  гадно изследване отново, но няма как, здравето е най-важно.
Браво на Каки за добрия резултат!
И аз днес говорих с д-р Бояджиева и се оказа, че намам Гестационен диабед, но пък изследванията за Щитовидната жлеза не са ми добри и утре ще ходя да говорим лично как ще процедираме по-нататък.
Деси, дано да ти стане хубав козунака и после дай едно парче насам  Wink

# 23
  • Мнения: 23 112
Деска, на мен козунеците в машината ми стават като сладък хляб (гадост) . Ако си улучила рецептата и стане готин свиркай и насам, че и мен ми се е дояло, ама нямам нерви да си омеся
Реших да пробвам да го омеся и опека в нея.Иначе повечето момичета глеам,че го пекат отделно,само ги месят и втасват веднъж в машината.Много ми се е дояло козунак от известно време и нали си имам машина...Simple Smile Не ме бива в месенето нещо.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 586
 Ееей, много сте гадни значи... бива ли да говорите за храна в бременска тема  #Cussing out
 Сега ще пощурея откъде да си намеря козунак тук около офиса  newsm78  Laughing


Айде активирайте се малко повече за софийската среща. Да се съберем повечко барбарончета утре - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=396296.new#new

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 420
ха ха ха кака-Дора, така си е!  Hug

Деси, копни някой линк на тази машина за хляб, пожалйста! Стаа ми много любопитно, често кометирате с Гер4о.

Пламито, малкото практикува йога, явно  Joy здраве да е  само! Peace



# 26
  • благоевград
  • Мнения: 164
Да се разпиша в новата тема  Peace
Днес поръчахме коли4ката и креват4ето от магазина  Heart Eyes сега ги 4акам с нетърпение а др седмица запо4вам да пазарувам дрешки и др нещица .  Peace
Утре сме на доктор да видим колко кила е беб4о ве4е , рита активно и се изпъва максимално с две думи опитва се да направи от корема ми от едностаен в тристаен апартамент  Joy Joy

# 27
  • Мнения: 2
Покрай тия контракции така се шашнах, че преустанових и всякакво пазаруване за бебето , ще изчакам да стане септември живот и здраве и тогава...
Завиждам на спокойствието и оптимизма на повечето от вас и се радвам на покупките ви Hug
Дръж се миличка и не мисли за лошото. Ще видиш как лека полека ще се приближиш до по-безопасен период, само стискай още 5-6 седмици. Пиеш ли нещо за контракции ? Питам те, защото имам много, при всяко ставане, всяко действие и ми изписаха Салбумол. Не ми ги намалява особено, затова повечко лежа и почти не излизам. Докито ти какво казва за теб ? Шийката наред ли е ?

# 28
  • Ловеч
  • Мнения: 145
То човек да не ви остави за един час и хоп нова тема  Shocked
Гинче, мерси за новата темичка   bouquet
Силве, много е хубаво комплектчето!
Плами ама бебчо верно е голям акробат  Wink
Еди, добре си си дошла, а колкото до дъртото магаре ... има и по дърти АЗ  hahaha
Деси, искам и аааз козунак  Embarassed

# 29
  • Мнения: 23 112
Сори,че ви накарахме да точитре лиги,хич не се усетих.Sad
Melly.G,ето темата за машините,там има доста информация.Знам,че много хвалят Мулинекс.Моята е Принцесс,но не е купувана от Бг.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=401614.0

Общи условия

Активация на акаунт