Юли свършва вече, търпеливо чакаме ОКТОМВРИйското човече

  • 14 398
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 239


ПП: Много бременни в тоя квартал, бе! Поне по 2-3 засичам при всяко излизане. От въздуха ли е, що ли  newsm78

Не е само в твоя квартал, навсякъде има много бременни. Мился, че тази година има бум на бременни жени, което е прекрасно, ще се родят много дечица Simple Smile Около мен всичките ми познати, дори и сестра ми са бременни, а навън като изляза на всяка крачка мама с коремче Grinning

# 286
  • Мнения: 1 107
Много хубави коремчета на снимките видях  Simple Smile И биричка си пийвате- завидях Ви чак- на мен не ми дават да пия нито 1% алкохол и аз нали съм послушна и изпълнявам Mr. Green

Addri - като те вдях колко си слабичка, можеш още една порция Форнети вместо мен да изядеш....че при няма такива благинки... Cry

  Деси - не ти е толкова голям корема- пък и какви са тези думи за Годзила Flutter
MVinzens - как пък си помисли, че някой ще те "нахока" за корекцията - много хубаво си направила дори след като ти харесва. Не като мен да си ходя недоразвита в бюста цял живот (без последните 7 месеца Mr. Green)

# 287
  • София
  • Мнения: 48
Вчера се срещах с една приятелка, която вече два пъти ражда в ТК - без избор на лекар... Всичко и двата пъти е било ок... Втория път (преди година и 3-4месеца) е искала да е във ВИПстая, но там било толкова претъпкано, че си останала в обикновената, в която била само с още едно момиче...
Аз вече започвам много да се колебая къде да раждам...



ПП: Много бременни в тоя квартал, бе! Поне по 2-3 засичам при всяко излизане. От въздуха ли е, що ли  newsm78

Не е само в твоя квартал, навсякъде има много бременни.
и на мен това ми прави впечатление!!! Даже си мислех, че просто аз съм почнала да обръщам повече внимание на бременните, но май верно сме плъзнали навсякъде Mr. Green

# 288
  • Мнения: 93
Напълно ви разбирам момичета,само ви казвам как стоят нещата.Просто вече не знам къде да отида....?
Явно искаше да ни излъже и да си платим ,но ако поне се държеше по нормално можеше и да остана,но след примерите които даваше докато говорим за бебето /аз едва не колабирах / ненормална работа  newsm09

# 289
  • София
  • Мнения: 1 585
Вчера се срещах с една приятелка, която вече два пъти ражда в ТК - без избор на лекар... Всичко и двата пъти е било ок... Втория път (преди година и 3-4месеца) е искала да е във ВИПстая, но там било толкова претъпкано, че си останала в обикновената, в която била само с още едно момиче...
Аз вече започвам много да се колебая къде да раждам...



ПП: Много бременни в тоя квартал, бе! Поне по 2-3 засичам при всяко излизане. От въздуха ли е, що ли  newsm78

Не е само в твоя квартал, навсякъде има много бременни.
и на мен това ми прави впечатление!!! Даже си мислех, че просто аз съм почнала да обръщам повече внимание на бременните, но май верно сме плъзнали навсякъде Mr. Green

Нашествието на барбаронитееееее  Laughing Mr. Green

# 290
  • Мнения: 1 668
И аз накъдето и да сеобърна - все на бременни налитам... Което ме навежда на мисълта каква ли пернишка трагедия ще бъде след 3 години като се борим за места в детските градини  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
По тоя повод гледам едно майче отдалече на ул. Елин връх, бл. 65, май средния вход - ако е някое от нашите веднага да си признава  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 291
  • София
  • Мнения: 48
От няколко дена се каня да питам: имате ли чувството, че коремите ви са изтръпнали, особено в по-горната част, под бюста????
Лелеле - верно ще е кошмар в градините!

По тоя повод гледам едно майче отдалече на ул. Елин връх, бл. 65, май средния вход - ако е някое от нашите веднага да си признава  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ей сега като отивах да си купя фурнетки се набутах в единия от двата бебешки магазина до офиса - Бебекс и там имаше едно много красиво русо мамче с около седеммесечно пупинце.

Предлагам да си слагаме табелка "ОКТОМВРИЙКА", да се не дирим такива по описание Joy

# 292
  • Мнения: 23 107

Предлагам да си слагаме табелка "ОКТОМВРИЙКА", да се не дирим такива по описание Joy
Или знак,значка-петолъчка.По повод на Октомврийсата революция... hahaha

Деси - не ти е толкова голям корема- пък и какви са тези думи за Годзила Flutter
Не се вижда колко стърчи напред,така,седнала,изглежда кръгъл и високо. Crazy

# 293
  • Мнения: 0
 Flowers Sunflower Flowers SunflowerХайде ,момичета,скачайте в новата тема Flowers Sunflower Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт