Лятото дойде с магребинки на море - 18 път

  • 25 949
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хайде момичета на кафенце, че е време а и Дреамсчето каза, че много го тачи smile3503

ДРЕАМСЧЕ- пращам ти и от Варненското слънце и мириса на морето. Хайде идвайте насам Hug Пък психологията ще я збориш-умна мома си тиииииии newsm10Ще пийна малко от шампанското на Оченцето, че много обичам, може ли? newsm53
ШАКИРЧЕ-абе попитах де ще ходиш защото нали беше на морето и помислих, че ще ходиш някъде другаде- не съм разбрала явно. Ама да си искарате чудничко и Линчока този път малко да забави темпото със изискванията newsm47
ЕЛИПЧЕ- как е при вас? Спряха ли вече дъждовете ?
ОЧЕНЦЕ- Бейлисчо и аз го уважавам  bouquet То какво сладко има аз все го уважавам newsm03

# 46
  • Мнения: 126
Рали-най искренни и сърдени поздравления за дипломирането ти.БРАВО!Най-високата оценка...оценили са те справедливо хората-усетили са те  bouquetЩе си сипя тая вечер една чаша розе за твое здраве и късмет оттук нататък

Делтичка-в главната страница на наш Камелчо има една скала с 12 песни...започва първата като стартираш сайта.
Та-на мен много повече от Моя Любов ми харесва песен 4- Хиляда и един живота.... и песен 10 и 7.Чуй ги ,ако имаш време  bouquet

Минче- дай боже скоро и теб да поздравим за Всички успешно взети изпити.Убедена съм,че ще е така  bouquetИ при мен тук сега се е смрачило и привалява....

Шеки-и аз го гледах концерта...Дъщеричката му-Парис Джаксън-очаловонелно дете  bouquet
Какво исках да ти пиша още...аа-да!Пак за Камелчо-той е ресторантеор .Идеята да пее тръгва точно от соловите му изпълнения в собственните му ресторанти.Започва да пее и танцува.Женаму-белгийка е по-въздрастна от него.Голямата ми  Любов ...такае нарича.Тя е в клипа ,който Мина пусна.
Иначе има голяма разлика от тоя Камел

http://kamel-et-nous.1fr1.net/anniversaires-f7/kamel-renouvellem … ean-claude-t7.htm
и до този Камел
http://www.servimg.com/image_preview.php?i=103&u=11681108

Ерипче,Белче-мерси за съчувствието.....няма как-стиска зъби...и броя дните.

Вени-Лек полет...то ти вече си на родназемя...Да се възползваш до Макс от почивката....


Ментича-адвам се че се разписваш  bouquet

Момичета-за всичкиви една песен....
дано ви хареса.
http://www.algerie-dz.com/forums/showthread.php?t=124240
хотел калифорния...в арабско-кабилско изпълнение

# 47
  • Мнения: 24
Рали честито мила оттук нататъка да се реализираш където искаш!!!
Шеки приятно изкарване на морето!!!
ОХ да ви кажа снощи говорих с хабибито и ми каза че ще се опита през отпуската да дойде тук при мен  Praynig  Praynig  Praynig Така се моля да станеее!!!
На всички лека и приятна вечер  Hug

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 22:12 от nikito71

# 48
  • Мнения: 90

Шеки-и аз го гледах концерта...Дъщеричката му-Парис Джаксън-очаловонелно дете  bouquet
Какво исках да ти пиша още...аа-да!Пак за Камелчо-той е ресторантеор .Идеята да пее тръгва точно от соловите му изпълнения в собственните му ресторанти.Започва да пее и танцува.Женаму-белгийка е по-въздрастна от него.Голямата ми  Любов ...такае нарича.Тя е в клипа ,който Мина пусна.
Иначе има голяма разлика от тоя Камел


Концертът беше просто върховен ,той е просто уникален и незаменим ...Има една поговорка хората които обичаме те никога не умират ,пък камоли Майкъл Джексън

За Камелчо ,ами жена му уж по-голяма ама много готина мадама -той по скоро ми мяза на Тони Стораро (ниЩо особенно,не е мой стил  Laughing),как се е излъгала ,ама те са страшни ухажиори бе,признала съм ги просто нямат равни на себе си  .

Ония ден  се джавкахме  с моя ,така се ядосах ,че ако бях без дете направо си събирах парцаликите  ,викам къде ми беше акъла  Laughing,никой не беше го взел до този момент ,та аз си сложих таралежа в гаЩите  Laughing .Ама преди не беше такъв сега незнам от къде това самочувствие ,кой му го е вдигнал и интересно като почне да дружи с ахайовци и става такъв непоносим ,гена си ген  ,Ще го оставя да се лети ,не ме интересува ,гледам мене си и детето ми и баста ,мъже колкото Щеш .Просто той е толкова зле ,че чак ми става лошо от гениалните му идеи и се има за милионер и сега колата пак Ще си сменял (Щото горкия няма нали )после аз съм му ядяла и харчела парите  Laughing(тъпанар) ,той поне да имаше ,че да харча .Така са мъжете кво да си говорим кат се разсърдя ,после ми звъни по 150 пъти и се подмазва все едно ниЩооооо не е билооо ,абе никаква срама ,нагло съЩество ,както са казали крушата не пада по далеч от дървото(тяхните съЩо така обиждат  и ругаят и на другия ден все едно ниЩо не са казали по твой адрес -мили ,лицемерно любезни   ,така ,че ....Няма перфектни то  е ясно и винаги в един менаж се намира кой с какво да се заяде и да зачекне  ,вече започвам да разбирам съюза на хомосексуалните и си живеят много по-добре от хетеротата ,ух ,че се отплеснах  Rolling Eyes



# 49
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Шеки - мъж , пари , кола, машинки разни ...до болка позната ос...няма връзка с произхода , вярвай ми...толкова добре те разбирам , че ми се дорева...съдба , кво да го правиш...и за подмазването , малеее една майка ги е раждала всичките  Simple Smile

# 50
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Малеййй ШАКИРЧЕЕЕ, как си му набрала на Антониооооо Joy
ДАЛЧЕЕЕЕ- мила,  ти винаги си ме засипвала със толкова хубава музика Hug- Отивам да слушам това което си ни пратила  bouquet

# 51
  • Мнения: 6

Ония ден  се джавкахме  с моя ,така се ядосах ,че ако бях без дете направо си събирах парцаликите  ,викам къде ми беше акъла  Laughing,никой не беше го взел до този момент ,та аз си сложих таралежа в гащите  Laughing .Ама преди не беше такъв сега не знам от къде това самочувствие ,кой му го е вдигнал и интересно като почне да дружи с ахайовци и става такъв непоносим ,гена си ген  ,Ще го оставя да се лети ,не ме интересува ,гледам мене си и детето ми и баста ,мъже колкото Щеш .Просто той е толкова зле ,че чак ми става лошо от гениалните му идеи и се има за милионер и сега колата пак Ще си сменял (Щото горкия няма нали )после аз съм му ядяла и харчела парите  Laughing(тъпанар) ,той поне да имаше ,че да харча .Така са мъжете кво да си говорим кат се разсърдя ,после ми звъни по 150 пъти и се подмазва все едно ниЩооооо не е билооо ,абе никаква срама ,нагло съЩество ,както са казали крушата не пада по далеч от дървото(тяхните съЩо така обиждат  и ругаят и на другия ден все едно ниЩо не са казали по твой адрес -мили ,лицемерно любезни   ,така ,че ....Няма перфектни то  е ясно и винаги в един менаж се намира кой с какво да се заяде и да зачекне  ,вече започвам да разбирам съюза на хомосексуалните и си живеят много по-добре от хетеротата ,ух ,че се отплеснах  Rolling Eyes



"ние" пък сме на вълна "колко съм прекрасен" едва ли не.  newsm44 и тъй като ни гледат често често мадамите и нямам думи... то са едни въпроси от рода "нещо ми има или просто съм си готин,че така ме гледат"  #Shocked  или другото,което ме дразни да го чуя е "ееее,ама съм готин бе,виж как ме гледат" .  newsm61

еми то и мен ме гледат,ама не го натяквам,за да не го дразня. правя се,че не виждам и това е. това,че ми става приятно отвътре си е моя работа,но гледам да не се дразни той. и все ми се обяснява,че уж съм само аз,но с такова самочувствие "колко съм прекрасен" започвам много да се изнервям. не казвам,че ми е лошо момчето,но като не го виждам всеки ден и като ми изтърси на някоя разходка или кафе нещо от този род и побеснявам.

сега като го пиша ми се струва тъпо,че се дразня за такива неща,но на моменти не мога да се побера в кожата си. аз ако започна да му обяснявам,че някой ме е харесал или че са ме заглеждали,че са ми се усмихвали и т.н... веднага надува ноздрите като разярен бик. а не се сеща,че каквото му е неприятно на него да чуе се отнася и за мен.

мъжка им работа,но аз съм решила,че трябва да се променят тези неща.  bash
иначе и аз ще започна да му се обяснявам,кой как ме погледнал и какво ми казал или как ми се усмихнал.

а по повод на колата, моя човек няма книжка. обаче в мечтите му някой ден на себе си ще си купи не знам си какъв джип, а на мен някоя малка кола.  #Cussing out аз смея да кажа,че не съм лош шофьор. казвала съм ви,че съм малко мъжкарана. преди ходих да се състезавам с една приятелка извън града. в едни полета или просто прави участъци организираха и се събираха разни хора (повечето момчета,не мъже,а момчета) и беше весело. а той на мен иска да ми купува малка кола някой ден. аааааааааа,няма да се разберем така. не че искам някоя лимузина или от този размер,но все пак, като съм жена,не е задължително да съм седнала в колата като изтокана и да съм лапнала волана,нали?! друг е въпроса,че когато обикаляхме с баща ми преди 1 месец да ми купува кола, аз все исках малка-градска кола по много причини. сега съм с Нисан Алмера и мноооого си го харесвам. има всички екстри и е идеален за града! обаче моя човек от сега да си прави сметка,че като съм жена съм втора ръка човек... няма да стане. той още книжка няма с мен ще се сравнява... ааааааа ма ха!  Wink

# 52
  • Мнения: 100
 Joy Паулинке, остави го първо да купи джипа, па после се пазари за твойта кола  Joy
Ама искрено ме разсмяхте вие със Шакито.

Благодаря на всички за пожеланията.
 Hug Hug Hug

Ники, дано успее да дойде хабибито, макар че доста трудно им дават визи, дори туристически. Но той да се пробва, може да се наложи ти да му пратиш покана... зависи.

Елипка,  Hug  много шумни тия египтяни бре!! Mr. Green  Ще ти звънна утре.

In dreams, бакалавърската и магистърската степен завърших в Софийския университет. Там изготвях и дисертацията. Впечатленията ми от обучението ми са много добри, в смисъл това е един от малкото останали университети, които все още не са корумпирани, изпитите се взимат с четене и хората все още държат на ценностни качества като уважение, респект... Не знам какво точно да ти кажа, нямаме празници със фойерверки, но пък имаме база на единия полюс (забравих кой, южния май)... Ректора ходи там  Mr. Green (да храни пингвините hahaha )
Поради характера на специалностите по време на следването ходехме на много практики - за по 2-3 седмици на Варна или Рила, по други планини... Мизерно малко беше, но забавно. Не се забравят тези периоди. Например къпане след плаж със слънчева вода, имаше 2 бани с 2 бойлера за над 100 - 150 човека, понеже ни събират различни специалности  Joy  На Рила пък съм умирала от студ... абе какво да ти кажа, хубави времена бяха. Събирахме се вечер една голяма група момчета и момичета, свалки, китари... А кулминацията беше когато на последния гала купон две от нашите момчета се съблякоха чисто голи и сложиха по един чорап нам къде си...  Sick  Имаше и деца на преподаватели...самите те дойдоха също... Цирка беше пълен. Сега и двамата младежи работят много престижни професии, дано са скрили успешно снимките от тогава  Mr. Green

Eдин поздрав - изненада  Mr. Green

Днес имам още поводи за празнуване, но ще споделя по - нататък  Grinning Grinning Grinning

Далка,  Hug

# 53
  • Мнения: 278
Добро утро! Днес ще сервивам закуската с кафенцето. ХАйде да ви е сладко, мили дами!


Ра, беше ми много интересно да прочета за университета и за това, което си преживяла. Обаче едно не разбрах, каква специалност си учила  Blush. Нямам много голяма представа от това, как е университетския живот в България. След 12/ти клас веднага заминах за България, а преди това колко съм знаела....имах 2 братовчеди, които следваха в София, не знаех кой знае колко. Системата е малко по-различна май. Тук децата още от училище ги развеждат по университетите, посещават лекции, доста повече неща са им ясни.
На нас в България никой нищо не ни каза...нямах представа какво искам да уча. Кандидатствах в България с немска филология. Там също ме приеха във Велико Търново. В Германия кандидатствах с романистика италиански и испански. Мислех си, че навремето като учех немски в езиковата и като ми беше така интересно, че и след това ще ми е интересно още 2 езика да науча. Да, ама не...защото едно е да учиш чужд език в училище, в езикова, съвсем друго в университет...Учих 2 години и като не потръгнаха нещата, смених. Тогава поне бях малко по-ориентирана в студентския живот и се насочих към друга специалност, която сега уча с удоволствие/ Социалните дейности Simple Smile

Лек ден на всички! Simple Smile   bouquet

# 54
  • T"A
  • Мнения: 2 515
PAULA, ами, кажи му, че го заглеждат заради екзотиката, не за друго  Mr. Green пък вероятно е и така...  Whistling

Шакира, мога да ти препоръчам филм вместо успокоение, вчера го гледах и ми се стори много вдъхновяващ - "Коко преди Шанел" (за Коко Шанел преди да стане известна): Coco avant Chanel  Hug
Дано ти е по-усмихнат денят днес  Hug

Ра, и аз съм любопитна за специалността ти...

  bouquet

# 55
  • Мнения: 90
Паулинке, разсмя ме ,ама многоооо ,как те разбирам отлично ,ама то е обратното те повече заглеждат от колкото някой тях  Laughing(нали разбираш) ,та обръЩат ситуацията ,нека се мисли за хубав ,ти пък съЩо му пускай от време на време как някой еди кво си ти е казал колко си красива (то не е лъжа де ) .Както каза Рали остъй го първо да си вземе книжка ,пък после да си взема джипа и Ще се състезавате  Laughing.Няма да забравя никога аз колко дървена бях в началото ,а имах книжка ,но не бях карала с години и голяма мъка беше да свикна на ново и шейхът се ядосва и ми викаше ,че имам проблеми със зрението  Joy hahaha

Рали много интересен студентски живот си имала ,колко му трябва на човек, за да му е весело само да поиска  Hug

Ние сме как да кажа странно семейство все намираме за неЩо да се сгаЩим ,много дребнав е станал и едно неЩо може с дни да се натяква -мене пък това ме дразни и става война  Laughing,хем се обичаме ,после се разлюбваме и така има една фреснка песен Je t’aime… moi non plus http://www.youtube.com/watch?v=-t8lO-fyJcc -ето я да я чуете  Laughing .
НиЩо не може да свърши без да се обади на тяхните или на братята си като кодуци да се влачат след него ,то и на тях главите им празни ,ама дават акъла там за декор ,да се знае ,че са дали .И развиват теории дето хич не са им ясни ,абе празни приказки обЩо взето губене на време ,инъче той се има за много зает човек ,който не си губи времето в празни приказки  Joy hahaha,а само това му дай ,както стана ясно .На мен ми вика на никой да не казваш еди кво си еди Що си и после той им го изпява  и научавам от други хора ,че всичко се знае с най-малката подробност  (те са като развален телефон ,веднага от един на друг информацията преминава за нула време,кой чул недочул ,кой разбрал недоразбрал ),после аз не съм пазела тайни  Joy hahaha ,много съм говорела ,как да не му забиеш един чук в главата с кеф на такова дебилче  Laughing

Ментичке свалям си сега филмчето от Емюл ,тя мадамата и тя като мене работа си търси  Laughing ,доколкото разбрах ,Ще ми е интересно да го гледам ,мерси  Hug

Ох айде отиваме на болницата с Лина ,че Ще бием ваксината контре варисела 

Лек и спорен ден от нас   bouquet



# 56
  • Мнения: 126
хе-хе Шекинце   bouquet -до болка позната история....Другаря мой СЪЩИЯ!!!!!! За периода от който го познавам такива Преображения прави,че...птица-фенкс да беше нямаше така да се променя-все из основи,от нула. Joy Joy Joy
Абе,дай им на тях -Промени...и ВСе във вихара на Събитията да са!Моя пък-към 45години върви и са едни избирания на дрехи-като на тинеджър,гела по косата,да стане на замразени буклички Е Задължителен.Иначе,като вземе да плюе по франсетата,как си губели Мъжкото в тях е...наппаво Уникален.Преди ,с какъв акъл  се вързвах на разсъжденията-и Аз още си се чудя. ooooh!
Сега сме  Зъб за зъб-Око за Око.
В смисъл че-каквото се купи за Него-такова и за мен.И,ако нещосе позабрави-просто си настоявам и си го искам.тОВА МИ БЕШЕ ПРОБЛЕМА ПРЕДИ....че чаках Сам да се Сети- Joy Joy hahahaДрънки!Кат не му отърва хич не се и сеща за моите нужди.Ама пък  като отворя уста и си ги подчерая-Дава!
При мен друг е пробламе сага-откакто получихме онов писмо за соц.жилище...то е едно ухажванеот страна на Другаря,то са подаръци,едни неестественни бяснения #Crazy...Ама-парен каша духа....Усетих го  аз и право куме в очите...Вкам му-Абсурд да доде някой от твоето семейство да живее при нас.аз се оправям и сама-на!Три години вече..не ща почагачи.Вземам си едното дете поне от България тука ,другото за сега ще го оставя при мама-да не е сама!-да ти е ясно.  bouquetе съм си крияла децата от теб педи ...а и достатъчно страдам от това,че сме разделени....
А акнякой от Аржир иска да дойде....да се настани при брат ти.
Мига а парцли.....ама мълчи.
Такива са.....скачат Според Тоягата...Не биа само чувства да им показваш,че тогава май-май...вземат на главата Хоро да ти играят
Песничката и на мен ми е една от любимите...а при нас-аз ,като се газирам и като кипна...си тананика тази
http://www.youtube.com/watch?gl=ES&hl=es&v=BvdhOdd4UmU
и Другаря разбира накъде е задоухал вятъра Sick

Ментичка-гледах го и аз филма.Не знаех за любовтта на коко

Паулинче-развесели ме. Joy  bouquet

Ники-стига драсвай по два реде...Кажи ега-къде ги прати твойте деца през ваканса.Ти отпуска няма ли да вземеш.Малко ме съмнява да му дадат виза на твоето момче..ама Дано!Никога не се знае.

Рали-знаеш ли историята за Окото на Ра?Професиятати е много хубава...ама не е за всеки-усет се иска.аз например-често.Не бих могла .ама си спомням постовете ти-за това от каква майка и татко-какво ще е детенцето.Много интересно!  bouquet

Минче-много ми харесва и твоята спецалност.И това,което споделяш..за групите .Аз много бих искала да насоча дъщерята към нещ такова...усещам е че ще и е приятно да го учи.ама има още време...

Делтичка-не каза харесаха ли ти песничките

Ле ден...до после

# 57
  • Мнения: 24
Добър ден момичета!!!
Как е лятото при вас? Добре ли я карате?
Шеки, Паулина имате си развлечения от сорта войната на сем.Роуз. Ама то понякога помага като избухнеш и си кажеш каквото ти е на душата и ти олеква.Пък и не бива негативните емоции да се таят в себе си - ето имаме си и психоложки и те ще потвърдят.   bouquet
Далка пиша като мога но то е рядко. Аз сега съм в отпуска от едната работа ама втората я почнах преди 3 мес. и още няма как да излизам. Ама се надявам ако успее да дойде хабибито да взема и от двете места че иначе не знам как ще се видим. Но не мисля много много за това защото тя рибата още в морето... Децата са тука и тука ще си останат че няма желаещи гледачи  Sad то винаги е било така няма почивка за мен  Outta Joint Tired

Лек ден на всички много  Hug

# 58
  • Мнения: 90
Сложихме ваксината ,заспа детето   Simple Smile

хахах Далке до ген си и до манталитет ,колкото и да са се пречупили в Европата ,гена си ген .Колкото познати имам омъжени за магребци имат ама съЩите проблеми да му се навиди егати случайността  Laughing.Или пък аз съм с много претенции и искам да се ми се говори като на човек ,без да ме ругаят на арабски(за да не разбирам) ,Щото аз като почна на българси и не спирам  LaughingКак пък белгйиците не са такива ,интересно  Rolling Eyes,може да не са такива лицемерни ухажиори ,но са доста по искренни .РАзбира се всеки си има недостатъци ,ама то кой няма ...

Никито, аз не мога да трая и да събирам  неЩата в мене си (душата ми не е боклуджииски кош),освен тук си ги казвам и на шейхът ,тоест не понасям да ме правят на маймуна ,каквато и да е цента ,такава съм ,заради един ........ дай сега да изпадам в депресии  Laughing ,няма такива работи  Peace.Както аз респектирам хората ,очаквам съЩото и от тях .В края на краиЩата един живот живеем и ако не го изжеем пълноценно ,а си тровим животеца само е по -добре всеки да си хване пътя Peace ...

# 59
  • Мнения: 24
Ало магребките какво стана бе душки??? Какво е това безветрие или някоя чайка ви отнесе нанякъде  newsm78? Ама нищо ли не ви се е случило следобяда че никой нищо не казва? То на мен дето нищо не ми се е случило аз пиша а какво става с вас!  Shocked
Хайде както се е видяло лека нощ и приятни сънища!!!

Общи условия

Активация на акаунт