Лятото дойде с магребинки на море - 18 път

  • 25 948
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 24
Голям мързел голямо нещо ееййй хорааа!!! Бива ли така

Хайде починете си от работа и отдъхнете с по едно кафенци.
Файма радвам се за теб и маааалко завиждам че си там където ми е сърцето и дано всичко бъде винаги така както искаш да е.
Далка да ти кажа честно мен много ме е страх от земетресения и искрено съчувствам на хората когато има такива. Още повече че в Пловдив имам роднини.
Лина стягай багажа че време не остана и трябва да яхаш прахосмукачката.  Laughing
На курортистките приятно изкарване на курорта. На всички много  Hug

# 286
  • Мнения: 58
Дала, как ти завиждааааам,нямаш си идея просто Grinning И аз съм от Пловдив и страшно ми е домъчняло. До по-миналата година си ходех в годината по 2 пъти,през зимата и лятото...кво стана сега newsm78 от 2 год. не мога да намеря време да си отида #Cussing out Майка каза,че си е било страшничко вчера като ги е друснало, слава богу по това време са били навън...
А за наемателите аз вече не вярвам на никого, и ние даваме под наем и до сега не сме улучили на съвестна  домакиня #2gunfire Преди да си построим наш дом,бяхме по наем 13 години...чистех все едно е мое,та нали аз живея в тая къща, накрая боядисахме,сменихме фурната с нова,че не работеха 2 функции,сменихме едно стъкло,беше пукнато и излизах всичкоооо....и до сега сме си приятели с хазаите!! Желая ти късмет. дано намериш свястни хора!!

Бела, вземам си едно коктейлче...ще ми дойде добре на тия жеги Laughing Обожавам мохито Peace

# 287
  • Мнения: 3 804

Лина-ако бях на твое място.....точно тока щях да постъпя.Като е гарга-да е рошава...Отивам-виждам на местто-срещам се с човека и....преценям.
Иначе няма как да знаеш кое е истина-кое лъжа.нещо ми дава надежда в твоята ситуация-може би постоянните ми опоненти пак ще се изсмеят и ще питат Какво-....ами и аз не знам,но мисля че ще ти е интересно и дори ще се почувстваш по-дорбе,а в личностен план-ще израстеш от това преживяване.
момчето ти е свободно-сто на сто...а е чисто божа работа дали ще се сближите и изградите не що повече от приятелство.стискам палци -бъди си такава ,каквато си-усмихната,приветлива,бърборанка.....не критикувай различното,макар и да не можеш да го възприемеш.Наслади се на престоя си там...и се опитай да усетиш Човека,заради когото си отишла.как се обличат,какво ядат,как се гордеят с вярата си ,какво говорят за европа...-не давай ухо на това за сега...Усети човека!



Дала ,а ако на мястото на Лина беше дъщеря ти ,пак същите съвети ли щеше да дадеш  newsm78

# 288
# 289
  • Мнения: 3
Здравейте
дон Кихот,имам една приятелка в бг,която е безкрайно плашлива.Та тя от страх,да не я изнасилят изпуска все добримомчета,ама пък не я е страх да се занимава с разни тъпаци и използвачи и после да ми реве.Та за какво говоря харесваше я едно момче,ама добро та добро и я покани на среща,той я чака а тя ела с мен та ела,ами ако ме изнасили,викам и няма бе момиче на сре6та те кани няма да ви светя и аз.И тя го остаи да си я чака.После се хвана с един дето само знаеше да и се отяжда,да и дрънчи пари,да му плаща телефона и такива глупости.Та вярна е приказката,че страх лозе пази,ама и страха трябва да има някакви граници,защото когато е твърде много може да се окажеш в неизгодно положение.А има и една друга поговорка,че който е ербаб яде кебап,който не е яде чорба.Так че аз мисля,че за мен риска не е голям.нито 6те се женя,нито ще си лягам с някой,та аз дори незнам дали искам да съм завинаги с тоя човек и как да го знам като никога не съм го виждала.При това аз от само думи немога да знам нито какви са му действията,нито мога да видя какво има в очите му.За да знам какъж човек е,мойе ли да сме заедно аз трябва да послучам нажижо гласа му,да погледна облизо очите му,да усетя на какво мирише,да видя какви са действията му.А като ме е страх да си мръдна задните части няма да стане.Проблемите се решават лично и на място,не от разстояние.От това пътуване аз не очаквам от него ни6то,нито пари,нито сеь,нито клетви за вечна вярност,аз отивам,за да намеря отговори на моите въпроси и да взема своето решение.

Общи условия

Активация на акаунт