Лятото дойде с магребинки на море - 18 път

  • 25 947
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 278
Добро утрооо, магребинки! То вече е обяд де ама карай...хаха

Ей голямо ядене от сутринта пада тука при вас Simple Smile Не може да е на диета човек....Аз въпреки всичко днес ще пробвам лунната...  Flutter
От сутринта съм почнала да уча по психология...вече имам чувстото, че нищо не знам. Сега почвам по клинична психология, ама там ми е още по/тъмна Индия  newsm78

Делта, ама не те е срам с тая песничка така ме зариби, честно! Не знам вече колко пъти я слушах....слушам, слушам...едно след друго Simple Smile Много е приятна. Открих още една негова песен, на която Анелия е правила кавър (Само тази нощ)
Ето това е песента: http://www.youtube.com/watch?v=lUXzv2vIzYE&feature=related

Тръгвам на практика, довечера ще пиша пак!
Поздрави на всички!  Blush Heart Eyes  bouquet

# 31
  • Мнения: 126
Привет в края на деня и от мен

Свеар-никой не познавам тук.Мислих си до скоро,че с някои от ежедневно пишещите съфорумки сме се сближили по някъкъв начин ...но се оказа,че дори хич не ме понасяли и явно си го изказаха.Други - ги аплоираха и им поднесоха   bouquet ,а трети-.....просто си отидоха оттук,а тъкмо бяхме започнали да се опознаваме....и беше приятно
Така че-никой не познавам  Stop и вече страня от такива запознанства  Sick
Пиша ,защото форума е интересен...особенно пишещите съфорумки в тази тема тук.Научавам много неща,а и се разсейвам приятно.


Минче- Камел съм го  виждала наживо когато беше в Париж.
Песента му -Моя Любов излезе през зимата на 2006.Лятото ,когато се видяхме с моя Дугар той ме заведе на едно частно соаре,където по едно време дойде и е изпя тази песен самия Камел....всъщност припяваше  сам на себе си-песентта си вървеш на уредбата.Лелееее спомням си ,че тогава  пуших толква шиша ,че май и му пригласях  Joy Joy
Самия Камел не е певец,има -няма 5-6песни....Той е Баровец   И е белгиец по националност,макар ме ....се вижда арабското  повече


Ето  официалата страница и блог
http://kamelofficiel.jeun.fr/forum.htm
http://kamel-1.skyrock.com/
Ето и думите на песена -Мя Любовффффф Joy

Kamel :Mon amour


Le temps c’est écouler depuis qu’on c’est quitter je pense a toi mais tu n’es plus la , les mots que je vx te dire qui m’on temps fait souffrir sont les même c’est que je t aime.


Mon amour tu es la lumière de mes jours je vx te sérer dans mes bras te retrouver toute a moi.
Mon amour je pense a toi la nuit le jour je voudrais temps que tu sois la que tu revienne pour toujours .
Mon amour tu es la lumière de mes jours je veux te serrer dans mes bras te retrouver toute a moi .
Mon amour je pense a toi la nuit le jour je voudrai temps que tu sois la que tu revienne pour toujours.



Mon amour tu es la lumière de mes jours je veux te sérer dans mes bras te retrouver toute a moi .
Mon amour je pense a toi la nuit le jour je voudrais temps que tu sois la que tu revienne pour
toujours .
Mon amour tu es la lumière de mes jour je veux te serrer dans me bras te retrouver toute a moi.
Mon amour je pense a toi la nuit le jour je voudrai temps que tu sois la que tu revienne pour toujours.

Oui ma vie a changer, les erreurs du passé, je les frai plus, je t ai perdu ,je n ai plus de nouvelle ,même encore moi jt’appel, je crie même, c’est toi que j aime.
Mon amour tu es la lumière de mes jours je veux te sérer dans mes bras te retrouver toute a
moi.
Mon amour je pense a toi la nuit le jour je voudrais temps que tu sois la que tu revienne
pour toujours

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 21:31 от dala

# 32
  • Мнения: 126
Миг Незабравим-много се радвам че пишеш...напълно подкрепям за Цапнатото на Шеки....ама пък-в това и е чара на нея!
То,ако все се претегля и премисля ...,и под всяки Вол  се търси Телето...то ще се отегчим взаимно една на друга цензура да си правим-пък си има и нужните хора за това.Знаеш ли-на мен тук ми е писнало,ама честно-Писнало ми е от....превзето Учтиви и усмихнати Хора.Такова лицемерие,че чак се разчита в погледа ,но цялото лице УЖ показва Приветливост....
Допадат ми откритите хора,тези които ще се юрнат да ти обеснят-пък макар  да не са на твоето мнение...ще си дадат тоя зор -да ти кажат къде да четеш,какво да видиш,ще споделят и личен опит,а не  ехидно да се закикотят и да те взеа на подбив в един по-късен момент...А че то всеки Сам си премисля и си взема решението,спрямо обстоятелствата  -това си е Ясно!,но и да ти се покаже Другия Ъгъл.....не е никак Без значение.


Белче-обещах да ти пища за двойката шведи.....
ами-с две думи хората са тук на ваканс...без деца и си позволяват глезотийки.От сексуални,до хранителни и алкохолни...и не знам още какви.На мен ми пречи това,че през деня спят...към 4-5 им пристига доставка от храна...в повечето случаи пици.И после се пова едно разместване на мебели,душ не спира...шурти и се шляпа с нещо като налъми по пода...Както и да е и това...Но ксато стане вечер и...звезди обсипят свода небесен-Ей,тогава хич не ми е до песен... те пеят ли пеят,кисканици,все някой идва-отива си...Мисля че след оназ нощ ше се кротнат-тогава съпругата поръчала на съпруга си трио протитутки....ама нагоре му дошли,че и стимуланит взел -та затова беше линейката.Та мислих че ще се кротнат-все пак не са по на 30години...обече-не ще !Полицията разпита и си отиде и...нищо-колко му е да си платят глобата и...пак.Ваканция е това-не е шега работа.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 21:35 от dala

# 33
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МИНЧЕ Grinning-ако знаеш аз колко пъти съм я слушала тазе песен на Камел. Но ти благодаря и за тази която ти си пратила и тя не е лоша. Все още си въртя и Мон Амур Wink
ДАЛЧЕ Hugблагодаря за инфото за Камел - не знаех, че е белгийче Simple Smile
МАРСЕЛИНКА- толкова ли е скъп тока там бе  newsm78 Мале, мале тука 30 градуса и ще се сбъгясаме а при вас още повече, как живеете нинам Thinking Тя малката права да ходи без дрешки при това положение и аз ще ходя и без даже Grinning
БЕЛЧЕ- голямо шетане и готвене си му метнала. Да не чакаш мили гости?
МИГЧЕ- гледала си женското предаване по БТВ във 10 часа, и аз му хвърлих един поглед сутринта Wink
ШАКИРЧЕ- селския хляб навремето го печаха във фурни във които се използваха дърва и затова този хляб беше толкова вкусен и миришеше така чудесно. На такъв хляб казвахме - душичка- мек и дъхав като душичка Simple Smile До нас имаме фурни които се загравят със нафта ама не е това което беше със дърва-но вие сами може да си представите.
Не смея да си  купя такава машинка за хляб, че тогава сигурно все пред нея щях да стоя и да маам хляба и козунака Laughing
А хлаб пека на големи празници само като този който е като козунак- пита Слънце. Хайде пак за манджи и ляп взех да плямпам Rage smile3538

# 34
  • Мнения: 90
Е Далке ,Камелчо е нашо момче бе ,какво викаш не се занимава само с музика ,с какво друго се занимава  ?Навремето като търсехме име за бебето ми харесваше това име ,ама мъжо не го харесваше Щото имало марка такива цигари  Laughing

Делтич нямах представа каква е фурната ,знам  ,че много зависи от печенето ,тук правят хляб печен на камък ,хубав е ,но толкова не е кат нашия селски самун  Laughing.

Абе Алба ,Дидонка другите къде изчезнахте  Cry,разписвайте се от време на време  Praynig

Имам дрехи за 8 перални някъде ,просто се затрупах ужас ,кога Ще ги пера ,кога Ще се сушат кога Ще ги подреждам ,кога Ще приготвям багажа ,че петък заминаваме  ooooh!.Някой желаеЩ да помага ? Laughing




Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 02:21 от Shakira26

# 35
  • Paris, France
  • Мнения: 14 100
Дойде и моя ред да се завърна в бащината къща, по точно в майчината в моя случай. След 3 часа тръгваме от къщи а не съм мигвала 2 дена. Полетът е с прекачване.....и престой 2 часа. Малеееей, не ми се мисли с диванетата из магазините какво ще е. На всички вас пожелавам чудесно лято изпълнено с много положителни емоции. Благодаря ви за приятните мигове, прекарани в четене на интересни нещица.

Марси, 3 нощи под ред сънувам хинап, да му се не види!

Дала, ще ти пратя координатите на лични

 Hug

# 36
  • Мнения: 100


Момичета, почерпете се, днес, вече вчера, ми беше главната защита на дисертацията пред Специализирания научен съвет, която мина успешно. От комисия 19 човека и при 19 гласували... получих 19 ДА!!
Безкрайно изненадана останах, не казвам, че съм направила нещо велико, не е и малко, но чак такова нещо... и през ум не ми е минавало...

# 37
  • Paris, France
  • Мнения: 14 100
Охоооооо, Ра, те това е новина. честито и много се радвам за тебе. И след някоя друга година - професор в Арабия да те видим!

# 38
  • Мнения: 59
Еееее, Ра , браво бе кака  Simple Smile ,и насила да си искала толкова не можеш да вземеш ,поздравления най-сърдечни  Hug и да почерпиш...ти си знаеш с какво  Grinning

Далка , леле не им е лесно и на тях ....ама и това съпругата да поръча 3 "дами" на любимия не го бях чувала.....но хора всякакви...какво да ги правиш ....аз преди имах проблеми с един комшия ,живее точно над нас...събере се с 2-3 приятели,пияни естествено и по цяла нощ пият и поръчват такива лейдис....и някой взел че казал на майка му...и до ден днешен той си е втълпил че съм аз ....а аз с тая жена освен в асансьора здрасти друго не си казваме...но не...аз съм и това е щото съм отдолу.....и говорих с него няколко пъти,викам бе човеко не съм ,как мога на тази възрастна жена да говоря такива работи.....е не става....аз съм и това е ....но вече спрях да обръщам внимание .

Делтич,никой не чакам бе душа,то аз съм на гости един вид в Санданецот  Simple Smile ....ама нали тук съм на първия етаж мира няма от рода...тамън легна или седна да чета в нета и хоп,някой почука на прозореца или вратата ....и няма почивка  Simple Smile

Айде лекичка на всички   bouquet

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДабрЮтрУУУУ Фарашкитееее Hug
ОЧЕНЦЕ- Браво мойто момиче, все така и по такъв начин да си защитаваш всичко във живота  bouquet Ти си наш'та гордост. Радваме се със тебе не се съмнявай.  Много такива победи ти пожелавам newsm10
За теб!!!
НЕВЕНЧЕ- на добър час, дано да нямаш проблеми по летищата и всичко да мине нормално. Знам, че със дечурлига няма да е спокойно ама аз да ти пожелая, че може да хване дикиш и спокойно да си изчакаш тези два часа. Едно незабравимо преживяване при майка ти ти пожелавам. Чакаме да разправяш newsm10
ДАЛЧЕ Hugти приготвяш ли се вече Simple Smile

 
ШАКИРЧЕ- ти накъде хващаш пътя, че неразбрах newsm78
Хайде сега кафенце, че му дойде временцe smile3503
caffee timeeeee newsm47

# 40
  • Мнения: 90
ха здравейте

РА браво на тебе ,много добро представяне си направила   bouquet ,все така да ги вземаш изпитите и изпитанията в живота  Hug

Невенче лек път и приятна ваканция ,как няма да е приятна като няма да има мъж с теб  Hug  bouquet

СноЩи до 3 часа гледах концерт на Майкък Джексън ,как погубиха тоя човек , с тая всичката енергия която имаше в него го изсмукаха за 10-ина  години .Това е било цената която е трябвало да плати за славата си ,жалко ,че повечето големи звезди им съсипват живота по тоя начин .

Делтич, Ще заминавам пак на морето душата ,та сумати дрехи са се насъбрали незнам дали Ще смогна да ги изпера  newsm78

Весел и спорен ден от нас   bouquet





# 41
  • Мнения: 100
Еееее, Ра , браво бе кака  Simple Smile ,и насила да си искала толкова не можеш да вземеш ,поздравления най-сърдечни  Hug и да почерпиш...ти си знаеш с какво  Grinning




Eто с това ще те почерпя този път, теб и всички съфорумки, понеже не разрешават по много картинки на веднъж, иначе исках със бонбонките, че Фереро - Бейлис ми е любимата комбинация  Mr. Green

Делта, прекрасен букет!! Много ти благодаря!!  Hug

Невенче, мерси много за пожеланията, сега на дневен ред е да стъпя в Арабия, пък професорската работа по - нататък.. Simple Smile
На тебе приятно и най - вече леко пътуване, пиши от тук, може да измислим нещо да се видим!!  Hug

Вчера гледах Ледена епоха 3 на 3Д киното.... голям смях, супер готино филмче. Препоръчвам!  Peace  Не знам как е на езиците, но превода на български е супер забавен. Най - ми допадна фразата "Аз съм най - самотния самотен самотник."  Joy
ICE AGE

Едно поздравче  Amr Diab

Шаки, Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 278
Добро утро и от мен! Събудих се и прочетох хубавата новина на Ра!!!

Честито, мила Ра! Пожелавам ти много успех в живота за напред и все такива хубави неща да ти се случват!
Ако имаш време и желание разкажи малко повече. Къде си учила и какво точно? Как минаха годините в университета? Как се чувстваш сега и какви планове имаш занапред?  Hug Може и да не разказваш всичко, ако е прекалено лично, но аз бих се радвала да прочета!  Hug


Невена, пожелавам ти лек път и попътен вятър (май така се казва Blush )!

Шакира, приятно пране  Crazy На кое море ще ходите вие?

Делта, мерси за кафенцето! Това е моята дрога! хихи

Ако при някоя от вас е супер горещо да прати малко слънце насам, че тука се е смрачило...нямам думи! Не ми се ставаше от леглото.

Лек и спорен ден на всички!   bouquet

# 43
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Сутринта написах един пост, и не можах да го публикувам  ooooh! Уж ваканционно време, но аз по учебните теми се включвам  Laughing

Ра, честито дипломиране и успешна реализация ти пожелавам!   bouquet
Все с такива новини да ни радваш  Hug

InDreams, не и се давай на психологията, ще се справиш  Peace Не познавам човек, на който тази дисциплина да му се е "опънала"  Wink - разбираема е, близка до ежедневните ни проблеми, така че смело напред  thumbsup

Бела е отворила прекрасна тема и ви чета с интерес  Hug Приятен ден на всички   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 184
Рали, честито дипломиране и от мен, миличка  Hug!!! Още много успехи в професионален и личен план ти желая. /Мерси за почерпката и добре, че си пропуснала бонбонките, че пак щяхме да я втасаме  Blush Mr. Green/
Невена, лек път и весело изкарване на ваканцията  Peace.
Шеки, и на вас весело изкарване на морето. Да се топнете по веднъж и за нас  Laughing.
Дриимс-че, успех с психологията  newsm10! Така да си падам по тази наука, че ще си помисля още малко и може и колежка да ти стана. С папи сме решили да продължим с учението и на него му се иска да е пак с финансите, но на мен ми писна малко  newsm78. Ще видим. Иначе ти пращам много слънчице. Днес времето е много хубаво при нас, така че с удоволствие ще го поделя с теб  Hug.
Далка, съчувствам ти  Hug. И ние имаме шумни съседи с малки деца /египтяни  Twisted Evil/, но предполагам вашето не е никак приятно. Успокой се, още мъничко остана и си идвате да си починете. Чакаме ви Hug.
Лек ден пожелавам на всички и да бягам да изгледам някой филм, докато мъниците не са се събудили.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт