Сладки и игриви ЮНЧЕТА диви,правят нашите сърца щастливи :)

  • 50 681
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 371
Руми, аз много не се водя по размерите, иначе отговаряме на 122, но сега и взех блузки 128, че иначе много късички ми се виждат на кръста /може и аз да съм демоде Blush/. Малко навивам ръкавчето иначе и е ОК и на рамене и на дължина Peace
Абе растат децата... ние стареем... Sad Crossing Arms Mr. Green
Да ви се оплача, мойта е УЖАСНА ЛИГЛА!!!! Е може да ми отрови цялата нервна система за части от секундата, ма неам нерви вече  Crossing Arms
Ох, от утре на бач, егати и гадното ooooh!

# 166
  • София
  • Мнения: 123

Да ви се оплача, мойта е УЖАСНА ЛИГЛА!!!! Е може да ми отрови цялата нервна система за части от секундата, ма неам нерви вече  Crossing Arms


И моя е УЖАСЕН ЛИГЛЬО,дай да ги съберем да се лигават заедно,а ние да хванем гората Mr. Green Майтапа настрана,ама и аз в последно време едва издържам Марио и все ми се прави на компетентен,повтаря това,което съм казала.....много е за разправяне.Уча го непрекъснато да си сгъва дрехите и акто стане да си оправя леглото,тъкмо беше спрял да мрънка и сега пак наново,все някой трябва да му помага,че той сам не можел.А снощи като го помолих да събере на брат си конструктора ми каза-"Който си го е изсипал,той да си го прибира",малиии идваше ми да му извия вратлето #Cussing out .

Иначе още не сме на градина,май както е тръгнало от 1-ви ще го пускам,трябва да пазарувам доста неща,пижама,че имаме само една,бельо.Че даже и гуменки за детската още нямаме.
И така,бай засега от мен.

# 167
  • Мнения: 371
Руми, ми хайде да ги съберем да се налигавят тия двамцата и ще ги даване един на друг за пример колко е лошо да се държи така човек Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 168
# 169
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами, ще се активизираме в предучилищната, особено в края и, когато трябва да търсим училище, и в първи клас най-вече... днес взехме буквата А и цифрата едно, а пък ние  сме още назад, а ние сме с 2 букви напред... аз го карам предварително да пише следващата буква преди още да са я взели.... правилно е, не е правилно... Казвам го от опит с големия. Вече не пиша в неговата  тема.
Та мисълта ми е, че тогава ще се появят много нови пишещи. Това е разбираемо, все пак е преломен момент в живота на детето и всеки търси отговор на някакъв въпрос, пък бил и много незначителен.

По горния линк - по-точно предложение, не знам какво да реша.   33uu

# 170
  • Мнения: 919
Здравейте,мами! Hug

Да ви се оплача, мойта е УЖАСНА ЛИГЛА!!!! Е може да ми отрови цялата нервна система за части от секундата, ма неам нерви вече  Crossing Arms


И моя е УЖАСЕН ЛИГЛЬО,дай да ги съберем да се лигават заедно,а ние да хванем гората Mr. Green Майтапа настрана,ама и аз в последно време едва издържам Марио и все ми се прави на компетентен,повтаря това,което съм казала.....много е за разправяне.Уча го непрекъснато да си сгъва дрехите и акто стане да си оправя леглото,тъкмо беше спрял да мрънка и сега пак наново,все някой трябва да му помага,че той сам не можел.А снощи като го помолих да събере на брат си конструктора ми каза-"Който си го е изсипал,той да си го прибира",малиии идваше ми да му извия вратлето #Cussing out .
Не се притеснявайте,защото и ние сме така. Simple SmileНищо ново при нас.Утре имаме родителска среща ,решихме да я запишем на аеробика и английски.Стига толкова за тая година.Иначе през почивните дни ходихме на село.Малката за пръв път присъства на гроздобер,но много не и хареса и ни гледаше от камиончето. Mr. GreenУж голям мерак имаше да бере грозде,чак и кофичка си беше взела. hahahaГледам,размерите сте обсъждали.Ние сме 128.Иначе скоро я теглих,25кг е и 116см.Ония ден ходихме за дрехи и госпожицата влиза и пита "Някакви анцузи да ми предложите?"Жената я пита какви иска,като клинчета ли,какъв цвят...Обсъждаха двете,избираха,аз стоях на страна.Само плащах накрая.Така ще е вече. newsm78

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 15:13 от Aйс

# 171
  • София
  • Мнения: 123
Къде сте дружинаааа?

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Тук но за малко.  Hug

# 173
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами времето е хубаво и съм навън доста време - най- вече заради големия, вземам го от училище на обяд и стоим навън по 3-4 часа, прибираме се да си напише домашните, после вземаме Велина от градината, тя там се е наиграла - до 6 часа би трябвало.

От другата седмица вече ще ходи на занималня, така че времето ми пак ще си е за мен.

# 174
  • Мнения: 371
Ехааа Меги, последното изречение "От другата седмица вече ще ходи на занималня, така че времето ми пак ще си е за мен." ме накара леееекичко да ти завидя Hug
При нас нищо ново, затова не пиша Embarassed

# 175
  • София
  • Мнения: 123
Марио пък от вчера е на детска  Crazy Сега започва ръсенето,събират се пари за какво ли не и едно 50-60 лв. не ми мърдат,а питат ли ме откъде да ги взема?Възглавници ще купувам,калъвки и незнам си какво,че градината не може да си купи,спят с чаршафи и обеала от на мъж ми времето #2gunfire Оф,нещо ме хванах бесните..........

Иначе сме горе-долу добре,малкия пак нещо настина,но дано скоро се оправи и брат му да устиска да е здрав...

Аз трябва от другия месец да започвам работа,не че ме задължават,аз го искам,даже мислех още този,но не стана.Стискайте ми палци.

Мисля да кандидатствам и за детегледачка пък да видим какво ще стане.

Дианче,ти как се оправяш с двамата като си и на работа?

# 176
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ехааа Меги, последното изречение "От другата седмица вече ще ходи на занималня, така че времето ми пак ще си е за мен." ме накара леееекичко да ти завидя Hug
При нас нищо ново, затова не пиша Embarassed

А питаш ли ме как съм вече почти цяла година в неплатен отпуск  Wink
Ако започна работа трябва да е на половин ден или на 6 часа...  Че няма кой да ми ги прибира вечер. Хайде Велина мога да я прибирам след 6, макар че обикновено работното време почти навсякъде е до 6, не знам как ще прелитам до градината за 15 минути. Но пък занималнята в училище приключва даже преди 5 часа... Бабите ми са мнооого далече.

# 177
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте бе сладурки. Тук цяла седмица никой не е драснал 2 реда. Да не се преносехте в общата тема на 2004г. Аз лично не мисля да пиша там - защото познавам само вас, макар и задочно. Предпочитам да си пиша тук с вас.  Hug
Аз от снощи съм си в Бургас. Тук ще съм до сряда със Митко, а Симона е в Стара Загора с баща си. Дойдох по работа и малко да си почина.
И така... Сега лягам и умирам до утре сутрин, че съм жив труп.

# 178
  • Мнения: 919
Здравейте бе сладурки. Тук цяла седмица никой не е драснал 2 реда. Да не се преносехте в общата тема на 2004г. Аз лично не мисля да пиша там - защото познавам само вас, макар и задочно. Предпочитам да си пиша тук с вас.  Hug

Не,аз не съм писала и там....Ами то нищо ново няма.Малката ходи с огромно желание на английския ,а освен него поиска да ходи и на клуб по апликация и моделиране.На второто нямах намерение да я записвам,но пък щом я влече...Иначе сме здрави .Пу пу. Laughing

# 179
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз напоследък никъде не съм писала. Обаче Велина пък е болна, днес не отиде на градина, макар че е по-добре от вчера. Болеше я ухо и глава. Но днес няма да се затормозяваме с висене по опашки пред кабинети, евентуално утре може да отидем - да я прегледат все пак преди събота и неделя, че то "хубавите" работи все през почивните дни стават, като няма кьорав доктор. Пък и трябва да вземем бележка за извиняване на отсъствията в градината.


Общи условия

Активация на акаунт