Сладки и игриви ЮНЧЕТА диви,правят нашите сърца щастливи :)

  • 50 555
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ей, как сте всички?


Да взема сега да сложа една почерпка...черпя малко по-късно, но какво да се прави, не обичам да бързам (със снимките).  Mr. Green

         

и тортата

            

Пораснах с още една година...

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Да се разпиша и аз тук, че скоро не съм. Меги още въднъж честит рожден ден. Вчера ме оперираха, но вече съм си в къщи и се възстановявам. Имах киста на гърдата, която преди 2 години пак оперираха и отново се появи, но сега беше по голяма и болката също. Настинах яката в болницата и сега лекувам и хрема.  #Cussing out
Тази палачинкова торта ми изглежда много вкусна - ще ми дадеш ли рецептата?
 Hug прегръдки за всички
И искам да питам Айс - кой е профила ти във ФБ?

# 197
  • Мнения: 919
Привет,момичета! Hug Heart Eyes Hug
Влизам  да ви пожелая една прекрасна Коледа,пълна с мноооооого усмивки,подаръци и весели моменти!Това за нас лично е най-хубавият празник. Heart EyesВчера едно дете ми каза "Най-много обичам мама и дядо Коледа,после тати" Joy
Ами не се сещам за друго.Снимките вече сте ги видяли във фейсбука... Laughing
Весели празници! santa2

# 198
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет и от мен!

Аз също влизам, за да ви пожелая весели празници. След малко тръгваме, ще пътуваме към Сливен.

Бъдете весели и много щастливи!

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Момичета весели празници и от мен. Бъдете живи и здрави през новата година и се обичайте дори и на пук!!!! Прегръщам ви всички!
 santa2 Close-mas:

# 200
  • Мнения: 919
Момичета,минавам да ви пожелая весело посрещане на Новата година! Hug Hug Hug
Да си изкарате страхотно! Heart Eyes
Да ви похваля моя шеф.Обадиха ми се да отскоча до офиса и тъкмо идвам от там ,с огромна торба ,пълна със замразени банички от многолистно тесто. LaughingВече включих фурната да загрява Joy
Ами...до догодина Wink Hug

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 13:52 от Aйс

# 201
  • Мнения: 6 314
Влизам само да ви напомня, че от 1-ви януари настоящият подфорум "Родени 2004 г." ще бъде закрит.
Може да се преместите във вече съществуващата тема "Родени 2004 г." в общия отчетен подфорум.

Весело посрещане на Новата 2010 година желая!

# 202
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Е, значи ще се търсим другаде. Нямам намерение да пиша в новата тема. Там е пълно с непознати за мен. Май повечето от вас ми свиркат от фейсбука.

Честита Нова година!

# 203
  • Мнения: 919
Е, значи ще се търсим другаде. Нямам намерение да пиша в новата тема. Там е пълно с непознати за мен. Май повечето от вас ми свиркат от фейсбука.

Честита Нова година!
Ами да,освен Стаси,всички сме във фейсбука.Аз в последно време влизах главно заради нашата темичка.Честита Нова Година и на теб Hug

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честита ви и от мен. И аз предпочитам фейсбука от колкото обща тема тук. Не познавам нито една друга майка освен вас, тъй че като искат да я заключват тази тема. Няма смисъл да я пишем 2 години и не се знае дали ще изпишем 50 страници!

# 205
  • Мнения: 919
Честита ви и от мен. И аз предпочитам фейсбука от колкото обща тема тук. Не познавам нито една друга майка освен вас, тъй че като искат да я заключват тази тема. Няма смисъл да я пишем 2 години и не се знае дали ще изпишем 50 страници!
Така е.И аз нямам нищо против да я заключат.А иначе ония ден с радост установих,че и майка ти е сред приятелите ми във фейсбука. Wink

# 206
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Тъй като още не са заключили темата, да взема да ви почерпя. Освен тези 2 снимки има още. Както знаете, аз не мога да избирам само по една снимка... Laughing

     

Общи условия

Активация на акаунт