Сладки и игриви ЮНЧЕТА диви,правят нашите сърца щастливи :)

  • 50 678
  • 206
  •   1
Отговори
# 150
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет и от мен! Ние от 2 дни сме вече в София. Днес всеки тръгна към задачите си. Велина сутринта замина щастлива на градина, от средата на август е замрънкала, че и се ходи, не и се стои в къщи. Госпожата каза, че тя била първата от групата без зъб, вчера извадихме първия, след седмица или 10 дни ще вадим и другия. Клатят се още от април.
Ние с големия ходихме на училище, тази година са вече с бележници ooooh! Сега си почиваме, после ще ходим да купуваме тетрадки.

А пък за изписването на темите - ами просто сме много малко хора дето пишем тук.

# 151
  • София
  • Мнения: 123
Хей момичета,къде сте?

Меги,честит ви първи учебен ден.Ние ясно защо,пропуснахме първия ден в детската,сигурно няма да го пусна и от понеделник,но ще видим..........

Слънцеее,днес изкарах първия ударен ден  Mr. Green Но си хапвам по малко семки,предполагам са противопоказни,но като съчетавам с това да откажа цигарите нещо трябва все да чопкам.Незнам,но най-много ще ми липсва вечерното винце вечер,тогава си сядаме с мъжлето да пийнем и да си поговорим на спокойствие като си легнат малките...

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Но си хапвам по малко семки
Ядките са абсолютно забранени и нережимни. Забрави за тях. По добре си купи бонбони Solano без захар или дъвки и дъвчи тях. От ядките може да задържаш кг. Просто забрави за тях, иначе ще те  fight

# 153
  • София
  • Мнения: 123
 fiuuuuuu  Ще се пробвам,то не диетата,а цигарите ме бъркат м....... им

# 154
  • Мнения: 919
fiuuuuuu  Ще се пробвам,то не диетата,а цигарите ме бъркат м....... им
Абе я не им се давай на тия пусти цигари! Twisted EvilЯ пробвай с малко повече инат и ще видиш че не е трудно.Съвсем сериозно. Grinning
Скоро очакваме да се похвалиш и за тях. Wink

# 155
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194


Как сте днес? Ние сме не много добре. Сега се връщаме от поликлиниката. Тази нощ Велина се събуди от болки в ухото. Силно възпалено. Ще си стои в къщи. Проблема са капките в ушите, тъй като трябва да стои известно време легнала, а пък хич  не и харесва.

# 156
  • Мнения: 371
Mеги, добре завърнала се Hug
Същия номер ми направи и Вики тази нощ, в един ме събуди заради ужасна болка в ухото, дадох Нурофен и заспа, сутринта каза, че и е запушено  Rolling Eyes Сега ще я водя на лекар да видим за какво иде реч Sad

# 157
  • Мнения: 919
Много съжалявам,че има болнички. HugБолка в ухото е много гадна работа. ConfusedДано бързо да им мине и на Вики и на Велина!
Моята пък как ме изложи преди малко!Стоим долу пред блока,имахме събрание на входа и минава един човек .Не много пълен,но с голям корем.И то наистина доста голям.И моята се изцепи"Мамо,тоз чичко защо е с такъв корем?Бебе ли има вътре?"Човека я чу.Направо умрях от срам! ooooh!
Хиляда пъти сме обяснявали,че само жените раждат.Не знам от къде и хрумна тая глупост.
Ставам,че ме гонят.Оздравявайте! Hug

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте сладурки. Тези дни не пиша, че малката е болна. Пхика, кашля суполите до устата висят вдига ми и Т и силно се надявам това да е от зъбите. Още не са избили но са на път.
Болните бързо да оздравяват. Моята лекарка ми даде една прошува за ваксина на Митко и вчера я поръчах. Другата седмица ще я бием. Пневмо23 се казва и се слага на деца до 5 години, като има ефект още 5 год.
Вие ще слагате ли някакви ваксини?

# 159
  • София
  • Мнения: 123
Ей,много болни има вече бе...Марио вече да чукна на дърво се оправи,бях решила в понеделник да го пускам на градина,макар да знам,че тръгне ли пак ще се разболее,но ни поканиха на детски рожден ден в Люлин в понеделник на обяд.Реших да го заведа,защото рожденният ден е на негово близко приятелче,с което израснаха заедно и разликата им е точно 3 месеца.Пък и ще бъде в детски клуб,а моето чеве си няма и идея какво е това,та се надявам да му е интересно.

Слънце,за първи път чувам за тази ваксина,нашето педи нищо не ми е споменавала.Тя плаща ли се или е по ЗК?
Иначе да ти се похваля,днес ми е 4-ти ден ударен режим и съм -2,5 кг..Мисля днес да ми е последен,че нямам кой знае колко за сваляне,някакви си 7-8 кила Mr. Green Е,и на повече няма да се разсърдя.Вчера обаче наруших със свинско кюфте,не издържах на аромата.А сега мъж ми е купил диня,обожавам динята и утре ще си хапна,не мога да й устоя като знам,че сигурно ще ни е и последна,тъй като им свършва сезона....
За зъбките,ад е!Боби още го мъчат кътниците и е ужасно,дано скоро избият,че останах без сили...

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Руми браво за резултатите. Продължавай в същия дух. Ваксината се плаща при нас струва 27 лв. Ако искаш питай и вашата педи какво ще ти каже - но аз ще я сложа обезателно!

# 161
  • Мнения: 371
На нас ни е възпалено дясното уше, изписаха ни АБ и капки за нос ooooh!
Абе само да минава...
Краси, ти си умряла от срам, ако бях аз щях да умра от смях hahaha
Руми, ще се стопиш бре душо Party
Слънце, дано се оправите и вие скоро, и дано е от зъбаците - голям зор са!
Оздравяване на всички болнички и никакво разболяване на здравичките Peace

# 162
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
На Велина не и изписа антибиотик. Само капки, които съдържат антибиотик + Отипакса. И капки за нос.
Тази сутрин разбрах, че и пораснал един от постоянните кътници, зад млечните. Пипа с пръстче, питам я какво и е, казва, че малко я боли. Помислих си че е някой развален зъб, и като погледнах, той почти целия се показал, венеца раздран, как няма да я боли.

# 163
  • София
  • Мнения: 123

[/quote]

Руми, ще се стопиш бре душо Party


Няма бе,аз не съм толкова упорита като Слънцето  Mr. Green Embarassed Де да можеше от самосебе си............еееех мечти Mr. Green

Представям си го Марио като му тръгне мъдрец...ще опищи света.Вчера рева,че много го болят краката,ходилото отгоре.Незнам възможно ли е да е от ръстежа?Ако е това незнам колко ще расте още,в момента носи дрехи 128-ми размер,че някои дори 134  Rolling Eyes Дългуч като мяйка си и баща си  Laughing Вашите колко са високи сега и кой размер дрехи им взимате?

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
128-ми размер,че някои дори 134 
Вашите колко са високи сега и кой размер дрехи им взимате?
Майко мила ние сме на 104. Браво Руми нека да расте мъж ще става един ден. Пък моя скакалец ще е хърбалет като баща си  Joy

Общи условия

Активация на акаунт