Вече лято наближава,а Октомврийчето щедро ритничета раздава!

  • 10 057
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 641
Момичета, извинявайте,че ви занимавам с моите глупости,но силно съм се притеснила тези дни. От известно време гърдите не ме болят, не са много твърди като в началото, нямам киселини, въобще нищо. Та не съм сигурна,че с бебето всичк ое наред, чак в петък имам час за консултация ,но вече психясах да мисля,че може нещо да е спряло в развитието. Има някакво движение в корема ,ми но не съм сигурна  Rolling Eyes
Още веднъж се извинявам, но имам нужда малко да се успокоя Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 203
Момичета, извинявайте,че ви занимавам с моите глупости,но силно съм се притеснила тези дни. От известно време гърдите не ме болят, не са много твърди като в началото, нямам киселини, въобще нищо. Та не съм сигурна,че с бебето всичк ое наред, чак в петък имам час за консултация ,но вече психясах да мисля,че може нещо да е спряло в развитието. Има някакво движение в корема ,ми но не съм сигурна  Rolling Eyes
Още веднъж се извинявам, но имам нужда малко да се успокоя Rolling Eyes
Мойте отдавна не ме болят,а за киселините изобщо не съм имала нито съм повръщала-не се притеснявай излишно те не болят постоянно и през цялото време!Поне при мен е така не знам другите какво ще кажат по въпроса ти?! Hug

# 47
  • Мнения: 1 341
*Jeny*, стига с тези черни мисли. Всичко с бебока е наред. Моите гърди също не са болезнени, само са големи, нямам киселини, гадене....абе нищо ми няма. Само бебока го усещам(незнам защо все в мъжки род говоря, явно подсъзнателно се надявам на момче). Дори днес на прегледа док. каза, че видимо се чувствам чудесно, а аз му отговорих, че най-малко бременна. А щом усещаш нещо в корема, нали се сещаш, че това е най-красноречивия показател, че всичко е наред. Peace
Като се прибереш от работа, изпии една чаша студено мляко или вода и легни по гръб, побутни пупата и ще видиш как малкото човече ще се обади.

# 48
  • Мнения: 3 641
Благодаря момичета, наистина се успокоявам като ви чета. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Самата какзвам на всички колк ое важно позитовното мислене пък се предавам аз Crazy Само да идва петък, че да се успокоя Simple Smile
Рони, още веднъж може да разчиташ на мен по всяко време да отида за документа Hug

# 49
  • Мнения: 141
Jeny, напълно те разбирам, и аз нещо съм психясала, само се притеснявам и чаккк в четвъртък съм на консултация, вижда ми се ужасно далеч,както на теб петък предполагам. Да те успокоя и аз - моите гърди също вече не ме болят, само са си големи, киселини имах само веднъж и повече не, така, че това че нямаш неприятни симптоми по-скоро трябва да те радва,отколкото да те притеснява!
 Hug Hug Hug

# 50
  • Русе
  • Мнения: 511
Момичета, радвайте се на леката си и безпроблемнна бременност! Не се тормозете излишно! Още по-добре, че нямате киселини и не ви болят гърдите! Аз също съм така вече! А бебчо не е задължително от сега да започнете да го усещате - до 22 г.с. има време!

# 51
  • Мнения: 5
Jeni, не се тревожи всичко е наред с бебчето ти, само положителни мисли си трябват сега и всичко ще е наред. Ще отидеш на преглед, всичко ще е наред. При мен като цяло почти нищо не се промени, освен коремчето, което расте. Иначе не са и се увеличили кой знае колко гърдите, може би с един номер само в чашката, само дето стават на моменти по твърди и с по-чувствителни зърна. Иначе дори не ме болят, но мен и преди цикъл почти не са ме боляли. Появиха се вени по тях и това е. А иначе за останалите симптоми-радвай се, че ги нямаш, защото вече трябва да се наслаждаваме на бременеенето, а не да ни тежат неразположенията. На мен не ми се е гадело почти и не съм повръщала изообщо. Имах 2 пъти до сега киселини и се радва, че нямам повече засега.  Така че момиче, горе главата и само положително отношение. Всичко е наред и като идеш в петък ще се убедиш, мърдането в коремчето е най-големият и добър признак за това, което казвам. Аз например не усещам още бебчето, защото си имах повечко килограми преди да забременея и също усещам някакво леко раздвижване само, но съществени ритничета-все още не. Ще има достатъчно време да им се радваме Hug

# 52
  • Мнения: 3 641
Мили момичета, значи има и други като мен. Simple Smile Освен да се подкрепяме взаимно, споделен проблем, половин проблем Hug
Ианче гаденето и повръщането не мем подминаха, но от 2-3 седмици нищо ми няма .Изчезна и сънливостта и отпадналото състояние. Като почнем осезаемо да усещаме бебчовците ще сме малко по-спокойни предполагам  Hug

# 53
  • Мнения: 958
*Jeny* спокойно Wink
Когато бях миналата седмица при Ковачева, тя заяви, това дете се върти и рита постоянно, не може да не го усещаш, а аз нищо не усещах. Все едно не съм бременна. Да не се хваля но от една седмица, нямам и киселини.
Като бях бременна с Никол, след като я усетих, почнах много да се тревожа. Като не мръдне ден-два и тичах ан лекар. Побърка се с мене жената, а бебчо издържа почти до термин. Не се притеснявай, радвай се, че нямаш странични неразположения  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 463
*Jeny*  спокойно ,мила, аз затова точно бях днес на преглед. Същата като теб се тормозех дали расте ,живо ли е и ред други глупости.Даже търсих в нета симптоми ако има проблем с плода-не се развива или изобщо не е жив. #CrazyСама се чудех как ми ги ражда главата все негативни неща. Днес го видях и вече съм спокойна Hug
Но тази идейка на Рони ще я пробвам и аз със студеното мляко.

# 55
  • Мнения: 23 112
Ето ме в новата тема.Бях до центъра,после да си взема резултатите от цитонамазката и всичко,за мое щастие,е наред.ПАП 2 и малко гъби,коиъо трябва да борим.Пфу.
Благодарско на OnlyOne за темата,честити ритничета и се моли да ти препоръчам количкатая Simple Smile
Искричке,и аз съм на 18-ти на лекар,от 14 или 15ч.не съм сигурна/трябва да погледна/.
За всички,които с епритесняват да кажа,че е нормално да не се усеща често бебето.То сега има доста място,започнало е да спи по 20 часа.Това го четох онзи ден.Мен също понамаляха да ме болят гърдите,но ареолите ми станаха шоколадово-кафяви,като на негърка.Simple Smile
Julianka,в Солун има доста големи магазини за деца,но са малко извън центъра.Има един близо до Икеа,кава се Kou-Kou,В самата Икеа има детско обзавеждане ,чаршафчета,лигавници и други бебешки неща,може да минете,ако имате път.Kaто цяло мнението ми е,че там нещата са по-скъпи,отколкото тук,имаше само 2-3 модела колички,които тук не съм виждала.В Зара има детски дрешки,които са супер,може да погледнеш там.На Тсимисхи има два магазина на Зара,един на Бенетон.Лапин Хаус/има добри цени при намаления/.Аз не си купих нищо оттам.
За количката стискайте палци да не я пусна в продавалника. Laughing Моделът е сравнително нов и няма много отзиви в нета,повечето бяхя негативни. Crazy Дано случа на читава бройка.Сестра ми също си взе такава,но друг цвят,ще  тестваме нейната първо,моята ще стои нова,ако се наложи да я шитна. Mr. Green

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 17:50 от ДесиХ2

# 56
  • София
  • Мнения: 463
Деси ,аз съм от 14.40 ч сигурно ще се видим Hug

Да се оплача , на мен от сега ми се подуват краката, представям си 8-9 месец какво чудо ще е . В събота бяхме на В.Търново ,после на рожден ден и като се прибрах не ми личаха кокалчетата на глезените-всичко беше равно #Crazy Днес си купих крем за мазане от аптеката ,дано го бива че както е тръгнало...

Марков ги смята на 20 мин прегледите.По спомен имаше някой от 14.20 също.

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 17:52 от iskrichka

# 57
  • Мнения: 23 112
Деси ,аз съм от 14.40 ч сигурно ще се видим Hug
Значи съм от 14ч.,нали горе-долу около 40 мин.трае прегледа. Grinning

Марков ги смята на 20 мин прегледите.По спомен имаше някой от 14.20 също.
Е как на 20????Всички казват,че по 30-40 мин.преглежда.Аз така се навих за дълъг преглед. Sad Предната фетална продължи точно 10 мин.,не бях доволна,а нямаше и 3Д.Надявах се на малко кино при Марков.

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 17:59 от ДесиХ2

# 58
  • Мнения: 311
iskrichka и аз съм така, какъв крем си купи, моля сподели?  bouquet
Променихте ли козметиката за лице и ако да моля споделете с каква?

# 59
  • София
  • Мнения: 463
iskrichka и аз съм така, какъв крем си купи, моля сподели?  bouquet
Променихте ли козметиката за лице и ако да моля споделете с каква?

icyangel препоръчаха ми в аптеката на д-р Тайс Венен гел, ще го пробвам тия дни и ще споделя бива ли го 7лв е нищо като пари,само дано помага.
За лице си взех на La Roche Posay Anthelios XL 50+ фактор,че вече ми започнаха петънцата.

Деси , да му кажеш още в началото за клиповете и снимките,помня че не ти направиха в 14-та п-ка. Защото ги прави през цялото време.Не носиш дискове, той си има.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт