Вече лято наближава,а Октомврийчето щедро ритничета раздава!

  • 10 056
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро и от мен!

# 286
  • Мнения: 103
Нинче, и аз съм ползвала клотримазол- вагинални таблетки. Преди 5-6 години ми се беше появило много сериозно течение и ми помогна, наистина. 2-3 месеца след това повторих с още една опаковка и всичко беше наред.

# 287
  • Мнения: 103
Деси, днес си станала рано  Grinning !

# 288
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!Днес следобяд съм на преглед, от сега се вълнувам, ще гледаме бебето на 3 Д, ще ми правят ФМ и ще ми вземат кръв за БХС....Това втората ФМ ли се явява не съм много наясно, съвсем се обърках с тези седмици, кога трябва да се прави и т.н!!!Притеснено ми е, но се надявам всичко да е наред, после ще пиша да ви се отчета.. Hug

# 289
  • Мнения: 15
Благодаря момичета! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сгодена, на една дата сме стеб Heart Eyes
Румс, добре добра Hug
miracle82 , хубаво че си почиваш Simple Smile
За бул. България аеробиката мисля,че ще мога Simple Smile
Добро утро мами! newsm32
*Jeny* аз го усещам с всеки изминал ден все по-отчетливо.Така е вече около 10 дни.Раздава ритничета здраво!
Тази сутрин беше будно преди мен дори. Party
Много е хубаво!!!
Пожелавам приятен ден!  bouquet

# 290
  • Мнения: 23 112
Деси, днес си станала рано  Grinning !
Mr. Green Embarassed Мда и вчера.Оправям детето за градина,а как ми се спииии... Crazy
Miracle,11-14 седмица е феталния скрининг,а 18-22 седмица е феталната морфология,макар и на двете да има викат фетална морфология.Надявам се да има само добри новини.

# 291
  • Мнения: 71
Деси два пъти вече и казвам да ми вземе секрет за микробиология и тя казва, че според нея няма нужда...уф откога и се каня да я сменя,  Whistling всеки път ми казва, че след шестия месец, ще лекуваме какво то е. Дотогава снощи пак ми каза, да се мия с вода и 1 с.л. хлебна сода, това не съм го правила, ама аз ще се избелвам или...ще се лекувам.
vanirra - мерси!
А между другото снощи ми пуснаха направления за изследвания кръв и урина, защо си мисля че е още рано..... newsm78. Не бяха ли в шестия месец?

# 292
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте,
докато се включа и тя темата свърши.......
Днес и аз съм на доктор, дано бебо се разкрие  Praynig, а утре ще давам кръв за БХС. Предполагам, че и ФМ ще правя тези дни, но не знам дали в Плевен има добри специалисти .....
Я да ви питам момичета, някоя от вас боли ли я корема /предимно нощем/ там където е бебко. Аз от 2-3 нощи се събуждам с болки, после утихват и пак заспивам. Вчера доктора от ЖК ми каза да пия но шпа 2-3 дни и после ще видим какво ще правим ако не спрат болките  #Crazy Нямам думи за нашите доктори /в Ловеч/. Поне ми взе секрет за микробиология, че ми се появи отвратително течение.

# 293
# 294
  • Мнения: 23 112
Деси два пъти вече и казвам да ми вземе секрет за микробиология и тя казва, че според нея няма нужда...уф откога и се каня да я сменя,  Whistling
А между другото снощи ми пуснаха направления за изследвания кръв и урина, защо си мисля че е още рано..... newsm78. Не бяха ли в шестия месец?

Нинче,смения я ,това е несериозно.Може да имаш сериозна инфекция,което да трябва да третираш по-сериозно.Супер тъпо ще бъде,да се наложи и антибиотици да пиеш накрая.За изследванията не знам как е по ЗК,на мен ми пускат всеки месец,но съм на платена ЖК.

Rumi,на мен ми се появява една остра,режеща болка в дясно на корема,на нивото на хълбока.Нощем ме буди,когато се въртя.Усещам я като мускулен спазъм,не като болка на матката или контракция.

# 295
  • Мнения: 123
Rumi,на мен ми се появява една остра,режеща болка в дясно на корема,на нивото на хълбока.Нощем ме буди,когато се въртя.Усещам я като мускулен спазъм,не като болка на матката или контракция.
   С предишната бременност имах този проблем, доктора каза , че матката растяла. Нощем спях с възглавница под корема още от 5 месец заради това. Облекчава напрежението . Опитай . Wink

# 296
  • Мнения: 23 112
Rumi,на мен ми се появява една остра,режеща болка в дясно на корема,на нивото на хълбока.Нощем ме буди,когато се въртя.Усещам я като мускулен спазъм,не като болка на матката или контракция.
   С предишната бременност имах този проблем, доктора каза , че матката растяла. Нощем спях с възглавница под корема още от 5 месец заради това. Облекчава напрежението . Опитай . Wink
Ами всъщност аз я имам само отвреме-навреме,основно при рязко движение:кихане,кашляне,внезапно ставане,обръщане.Имам някакъв спомен,че и преди бременността ми се е появявала,но не съм обръщала внимание,точно нощем.Явно е нещо мускулно,а сега се засилва,заради разтежа на матката.Иначе аз се чувствам добре,не ми тежи корема и не ми пречи да спя.Повече не тормози кръстът.
Всъщност има НОВА ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=396501.new#new

Общи условия

Активация на акаунт