Вече лято наближава,а Октомврийчето щедро ритничета раздава!

  • 10 055
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
здравейте  ммамчета.Аз рядко пиша но пък за това редовно ви чета.Добре дошли на новите мами а на мегс-честит племеник.  bouquetИначе при мен няма нищо ново,аз и бебето  сме добре.на  08,05-бях на ФМ при томова и тя ми каза че ше е момиче newsm44

# 31
  • Мнения: 1 107
И при мен се получи много интересно това със желязото- вдигнах хемоглобина над 110 и ми препоръчаха да увелича дозата му Shocked Обаче увеличената доза съвсем ми разбърка стомаха и сега съм на старата- следващия път ще разбера какво е положението....
megs - честит племенни, да Ви радва много!
Ронка - какъв фотоапарат избра все пак- аз имам едни мисли в тази посока, но още се чудя (дори четох малко и в твоята темичка Wink), та ще ми е интересно на какво си се спряла и откъде излиза най-изгодно (защото по официалните магазини разликата е значителна)

# 32
  • Мнения: 0
silvana, усещането беше много приятно! Леко гъделичкане, все едно ти къркори стомаха, но по-надолу и по-силно! Убедих се, че е бебчо, тъй като продължи около 10 мин.

И на теб ще ти се случи скоро!  Hug


Последна редакция: пн, 11 май 2009, 15:31 от oktomvriiki09

# 33
  • Русе
  • Мнения: 511
Обърках профилите и не мога да изтрия този отговор, дава ми грешка. Съжалявам...

# 34
  • Мнения: 1 341
Girl from Ipanema, спрях се на Канон 400Д или 450Д. Peace
Ето тук ми идва най-изгодно като че ли.
http://www.amazon.de/Canon-SLR-Digitalkamera-Megapixel-LiveView- … 988193&sr=1-1

А пък 400Д е на супер цена в този сайт.
http://www.amazon.de/Canon-400D-SLR-Digitalkamera-Megapixel-EF-S … 988193&sr=1-1

Честито на всички разбрали пола на бебето! Hug

За желязото Герчо е обяснила много добре.

Моят бебок не спира да рита от час вече. Много ми е хубаво. Heart Eyes

# 35
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Peace Здравейте момичета , навън е такава топлина 4е направо незнам другите 3 месеца какво ще правим   Nature Sunny    grinning039

# 36
  • Мнения: 249
Здравейте момичета!
megs местит ти племенник. Да е жив и здрав и мноооого да ви радва.
При мен няма нищо ново, усещам бебето от време на време и съответно се шашкам като не го усетя дълго време, но .... Днес ще ходя на ЖК там поне ще чуем сърчицето та да се успокоя. И аз не мога да мирна и да се наслаждавам изцяло на бременността. Но се надявам скоро това да се промени, когато бебето започне да се обажда по-често.
ДесиХ2 много сте готини на снимките и честито за количката, дано да е всичко, което си искала.
joya успех утре на ФМ и на всички други дето сте на преглед и да се отчетете после!
Честито на всички усетили ритничета и видели пола на бебетата.
Лек ден и до скоро писане.  bouquet

# 37
  • Мнения: 2
Мегс честито племенниче, да е живо и здраво  bouquet
На всички мамчета, които усещат вече бебоците си също Честито  baby_neutral
Аз моето го усещам вече, съвсем лекичко и се колебаех доскоро, но вече съм сигурна, че е то, толкова е хубаво Simple Smile Татко му постоянно ми гали корема и няма търпение и той да го усети  Laughing Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен. В Плевен също е доста топличко и май ще е все така цялото лято, но ние не се боим  Grinning!
Аз тази седмица съм на консултации и ще видя моят хемоглобин какъв ще е, ала кръвното ми тези дни е ниско 83/48.

Честит празник на Ловеч и всички ловчалии!!!!!
Наистина там всяка година има концерти на рок и поп изпълнители и е страхотно! Този път аз май ще пропусна!
А моят бебо не е много активен, но да не забравяме, че все още сме в период на дълго спане и ритането тепърва предстои....
Целувки и слънчево настроение от мен! До утре

# 39
  • Мнения: 311
Честито на всички които има повод за радост и усмивка до уши Mr. Green
Моето бебенце вчера докато избирахме тоалета на тате Heart Eyes не престана да се движи в ляво и дясно като малко змийче го усещам движенеито леко едва долувимо, но знам бебчо е та Hug. Вчера докато прекосявахме Моловете в София му изтекоха очите да се заглеждам на хората в количките. Видях на живо енда ковто обсъждате с "I" май беше инглесима  Blush Blush Blush за мен тя е фаворита ми поне за външен вид. Аз в петък ще съм на преглед, но не искаме да знаем пола на бебето и двамата. А за вереметго няма какво да се косим от жегите, навън пак е мрачно  Tired
Хубав ден   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 341
Бясна съм! Close
Писна ми от Бг държавни институции които не си вършат работата, полудявам вече. Дали ще ми повярвате, ако ви кажа, че от 7-ми ноември чакам да пристигне един документ?!!! #Cussing out По пощата не стана, изпратили са го на Български език и никой тук не е разбрал за какво става въпрос, та най-вероятно е отишъл в кофата за боклук, след това им дадох Факс, за да ми го изпратят и аз да си го преведа тук и да го представя на френските служби, но не би...не могат да ми го изпратят!!! Преди празниците в четвъртъка се обадих да ми го изпратят по мейла, но тогава бях отрязана, защото идвали празници, а там явно по това време не се работи...Казаха ми, че след 6-ти ще го получа, е днес сме 11-ти. Цял следобед звъня на господина по тел. и никой не е.ава да си вдигне телефона! #Cussing out
Нямам кого да ангажирам от София, за да отиде до Оборище да ми вземе документа и да ми го пусне по мейла. Всички си имат задължения и са на работа!
Нямам нерви вече, повярвайте. Не ми се разкарва и само заради тях до Бг. Септември месец ходих и им занесох документа който искам, само да ми го попълнят, но бе отказано. След дълго разтокаване ме викаха да отида и лично да ми го попълнят...Оххх улях се.

Извинете за словоизлиянията, но треперя от нерви!

OnlyOne, благодаря ти, че се погрижи за новата ни темичка!  bouquet

# 41
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Poнка,кажи от къде, трябва да се вземе този документ,ако нямаш нищо против.. и ако може друг, да го вземе вместо теб?

# 42
  • Мнения: 3 641
Рони и аз мога да помогна, в центъра работя и няма проблем да се поразходя Hug

# 43
  • Мнения: 1 341
Момичета, чудесни сте, благодаря ви. Ще се опитам и утре да се свържа с господина, ако не стане ще попитам за точен адрес и ще се възползвам от услугите ви! Hug

# 44
  • Мнения: 1 107
Бясна съм! Close
Писна ми от Бг държавни институции които не си вършат работата, полудявам вече. Дали ще ми повярвате, ако ви кажа, че от 7-ми ноември чакам да пристигне един документ?!!!

Разбира ме добре, за съжаление Sad Виждам, че момичетата от София вече са ти предложили да ти помогнат- дано всичко се оправи. Видях фотоапаратите - аз съм снимала с първия няколко пъти (не беше мой) и снимките въпреки, че бяха на автоматичен режим станаха страхотни. А предполагам, че човек като се постарае с ръчни настройки и ще са невероятни. Остава после да покажеш снимки с придобивката! Wink

Общи условия

Активация на акаунт