МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 60 682
  • 332
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 410
Хоп-ша,лалала!

Не изкуфявам,това е цитат от една сладурска песничка !

Аничка също не спа добре тази нощ и сега съм  TiredПак увеличих дозата на хапченцнцата - да видим дали ще дадат ефект довечера.
Не съм говорила още с бившия си мъж.Той пък взе ,че се прибра неочаквано от чужбина - финансова криза.Но не съм се отказала да преговарям ,поне след 7-ми клас Кико  да си дойде тук.

Айла, на мен ми е трудно да ти отговоря ,защото последните две раждания бяха със секцио - едното 14 дена по-рано,а другото - 7.КАкто и да е - не ти остана много.Относно ремонта в последния момент - питай мамите тук какво чудо беше в нас ,до последно бяхме в ремонт и аз спях на матрак под масава в хола.Такива са повечето мъже.И при Пешеходката е било така.

Цитат
Кекс-мекс, ще видим ние колко погачи ще месим след има-няма девет месеца
Тук вече става интересно.... Thinking

Момичета ,скоро ще имам кухня.Като я направим ще снимам ,но какво чистене ме чака тогава....
Червен диван няма да слагам ,дори не мисля да сменям тапицерията на гарнитурата ,защото нямам нерви да гледам как се кльопа нова дамаска.Старата и без това вече  е омазана и съм й свикнала  Mr. Green Да пораснат малко бебораните тогава ще сменяме къде каквото има....


Мислех си - дали да не направим общ албум в снимка.бг - и там всяка от нас да качи снимка с голямото си семейство.Ние почти нямаме общи снимки ,защото все някой е зад обектива ,но поне децата ги имаме събрани.Предполагам,че и повечето от вас.Ако ви допада идеята - ще направя албум.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте,прекрасни майчета!
Виждам вече ви е по-пролетно  Wink

Добре дошла на Анна   bouquet  bouquet  bouquet

Албенче,да ти е здрав и благословен Верен!

Ние на празника ще отсъстваме  Cry Ако някои от живеещите в София са свободни идната седмица (4-6 май),да си направим една тукашна срещичка,а!?Хем вие ще разкажете за празника,хем да се видим.

Ние сме горе-долу добре.Големите бяха на рожден ден в събота и ги наваля дъжда, та сега са хремави и следобед сме при докторката.Нали сега не можеш нищо да си купиш без рецепта...та трябва да видим какво ще им предпише.Дано се оправят по-бързо  Praynig Анди е на градина.Утре ще участва в първото си тържество от танците и е доста развълнуван  Embarassed А Йоан си прави бели и не слуша,та...понякога си мисля,че няма да ми останат нерви.Толкова своенравно дете не сме имали  newsm78 Опитваме се да не го глезим,но той си ни гледа хитро и си прави каквото иска. Редовно излиза на терасата и изхвърля разни неща,тича от мивка на мивка,отваря хладилника и си вади ту яйце,ту мляко,ту нещо друго.Все трябва да има някой след него.Сигурно му е скучно на детето  Joy Е,това е засега от мен.

Прегръдки на всички и спорна седмица!

# 287
  • София
  • Мнения: 12 230
  Благодаря ви за отговорите. Ето малко снимки на бъдещите каки и моят корем - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=370075

# 288
  • Мнения: 2 022
Айла, много са сладки бъдещите каки, а ти изглеждаш като по-голямата им сестра. Прекрасни сте. Да му мисли таткото как ще опази толкова красавици!

Теди, явно ваш Йоан е като нашата Поли. Откакто проходи, стана изключително опасна - пипа навсякъде, дори и на места, където не бихме се сетили, че може да се завре (или покатери), докопва все чупливи и режещи неща, къса учебниците на брат си и е една истинска хала, да ми е жива и здрава. Не бих казала, че иначе й е скучно, но по-голямо блаженство от вършенето на бели нямааа!
  Hug

# 289
  • Мнения: 3 323
Здравейте милички, не съм се загубила, но откакто се оправи времето не се задържаме много в къщи. Нали свикнаха вагабонтите на зеленко през ваканцията и сега няма отърванка - застава ми педя човечката като Ф отпреде и крещи "Ееееен!!!" с даже повече удивителни, ако имам да върша нещо - седи до вратата по пижама (но с маратонки) и хлипа жално. Та, там се загубих - по градинките!
Чета ви редовно в кратките промеждутъци на следобеден сън, обаче не остава време да пиша - таман се логна и айдееее, отишъл коня в ряката (или в нашия случай в хола). Добре сме, здрави сме, не съм в никаква дупка (ако не броим пясъчника), но време -йок!
Да се похваля - най после  и аз доживях някаква привилегия от многодетството - влизаме в която си поискаме градина ( Кабо, това е много малко за всичко дето направи   bouquet newsm20). Никога не съм получавала детски, с влак не пътувам, даже и колата не ми мият без пари(за съжаление), та и аз се офайдосах накрая!
Да приветствам новите мами - много добре дошли, да пишете редовно!
На скъпата ми Галче, много здраве, здраве и здраве за цялото семейство, другото мисля си го имате!
На гордата мама на четири сина, Албенка, пожелавам да са и живи и здрави всичките синета, да я радват и обичат. Да расте юнакът ви в любов и успехи окъпан! Колелото да се вдигне най високо и да спре завинаги там!
На всички празнуващи и празнували - много смях, късмет и здраве!
Маминка Ваня, недей снима ами издай книжка - теб много те бива в думите! Както и особата Пикасо (благодаря, че ме помниш - събрала съм всичките букети)! Лени, нещо хич не се хвали - уж беше станала редовна, пък в последно време .... На Айла леко раждане - не се бой (както е казала Бърборанка - ма много го обичам това момиче, лъже че е дебела!) у нас ремонта започва когато вляза в болницата със сериозни намерения  Joy и завършва в ноща когато ме изписват ! Лошото е че и Джак (Даниелс) боядисва заедно с кума и мъжа ми и после по 2-3 години гледам следи от четката в ъглите. Кабо, нищо не разбрахме от сутрите - беха ли те Кама или само обичайните? Теди, крайно време е да ти се падне палаво дете - няма само аз да страдам! Да е жив и здрав Йоанката - да видиш ти как се гледа ураган! Суит на колко стана вашия батко, че и мен са ме обзели едни съмнения, а нямаме 10 години още... Егати акселерацията! Пролетна, дойде твоя сезон - цъфтиш направо, толкова редовна не си била отдавна! Да оздравява Полинка! Вечерница, мъчи ни редовно с твойто сладко от боровинки- страхотна си! Валя, дано следващите зъбки са по пробивни, с песен да излизат! КаНиМа, наближило е време за ново бебе - да има какао за всички! Лиле(готин ти е новия ник), на теб ти е забранено да униваш - такава свежарка си, радвам се че те домъкнах тука май ще се окажеш моята духовна половинка (и аз тача ванилията), завиждам за вашата си тревичка, ние наша имаме само през ваканциите! В тоя ред на мисли се сетих, че пак заминаваме за почивните дни...пак ще ме няма тук, но този път няма да пребродя горите тилилейски за да ви пиша - ще си седите безписани! Каишке, че вие сте си направо оркестър ...без име, бе! Много ме забавляваш! Представяш ли си да свиреше на барабани?!
Накрая на моята Сватя, миличка, прости ми за несериозността, но по горе съм обяснила причините за липсата, дано ме извиниш - все пак твойта снаха разхождам! Като се вземат ще си клююююкаме на воля, при това лично! Уби ме с тоя Бош, никога нямаше да се сетя да и м пиша, камо ли да им трогвам сърцата - дано оправят машинката, макар и ...полубезплатно!

Това е от мен - лек и приятен ден, че трябва да метна нещо да се готви, щото пак ще вървим навън!

# 290
  • Мнения: 2 807
Мили мами, здравейте!  Hug Hug Hug

Мислех да пиша (не дълъг постинг), но...като гледам май няма да имам време да прочета всичко, за кеото разбира се ви поздравявам и прегръщам  Hug Hug Hug

Вкл. се само  Blush, за да честитя РД на Верен на Албена и на Виктория на Пикасо  Heart Eyes  Heart Eyes

ЧеСтИт РоЖдЕн ДеН, мили деца!  newsm59 newsm59
Желая ви безкрайно щастливи мигове, много усмивки и радости, както и... мама и тати, батко и кака, и "подчинените"  Laughing повече да ви слушкат  Heart Eyes  Heart Eyes
Нека днес, а и не само, бъде един наистина незабравим ден!  Hug  Hug

На двете празнуващи мами - >   bouquet  bouquet


На всички мами, които познавам, мисля, че много от вас са сменили никовете си обаче..., и не мога да позная  Blush - > силни  Hug  Hug  Hug от една мааааалко уморена (а и коя ли от вас не е), но щастлива мама и съпруга!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Приятна, отмаряща и романтична вечер на всички ви!!!



п.п. Пешеходкеееее, здравей!  Hug  Heart Eyes   bouquet
Приятно ми е да те "видя"  Hug

# 291
  • Мнения: 3 323
Маминке, прости че те пропуснах! надявам се вече да сте се установили (зер то повече от година мина), да имате редовно нет и желание да пишеш, липсваше ми много, но още съм ти сърдита дето не дойде да видиш каква вещица убавица бях!

Пикасо днес била и тя щастлива мама (кой негледа Стената  Embarassed Embarassed Embarassed) - да ти е жива, здрава и прекрасна дъщеричката!

# 292
  • Мнения: 2 807
Лелеее, пак съм заспа-ла...  Blush
Простете, момичета...

Пешеходката ме подсети за стената на гордостта и аз реших да надзърна кои са рожденниците утре  Simple Smile... и какво да видя... Верен е имал РД преди 2 дни  Blush(Албена, извини ме, моля те, но приеми моите сърдечни пожелания малко по-късно  Hug)...


Та Рожден днес днес, освен Вики на Пикасо, имат и:

Албена Изабела на MegiX  newsm59  +   Стефан на Vqqra  newsm59
Най-сърдечни пожелания за децата и семействата им!  Heart Eyes  Hug   Heart Eyes  Hug
Нека мечтите ви се сбъднат в най-скоро време  Hug  Hug


Приятна вечер на всички - празнуващи и не така празнуващи!  Hug Hug Hug





п.п. Пешеходке, установили сме се, засега, но...не където искаме (все още). Иначе нета е редовен вече Simple Smile И чак година ли мина, май не Wink Благодаря ти, че не си ме забравила  Hug - щом си ми сърдита, значи често мислиш за мен  Heart Eyes  Hug

п.п.п. Кабо Алма, Галя  Hug  Hug  Hug  Hug

# 293
  • Мнения: 803
Честит рожден ден на Вики!
 
Да расте здрава,умна и красива!Много да радва мама и татко!
Аз ще си чакам водката,колата,салатката,тортата и... Thinking
Пикасо,весел и незабравим празник,надявам се да ни удостоиш със снимки,рисунки и каквото се сетиш. Embarassed

Да вярвам ли на очите си?Пешиииии,радвам се да те видя пак тук.Не ми се вярва в ранните часове,в които например Пикасо пише,да си по градинките,тъй че не приемам извинения никакви!
Маминке,мила,аз съм Лили,малко съм се преобразила.Уж беше временно,подобаващо за настроението ми,но пък сега реших,че този ник много подхожда на романтичната ми натура и смятам да си го запазя.Голямо гуш на теб  Hug
Айла,големи красавици сте...и е права Татянка,че трябва да си направим наш си албум,защото аз например повечето момичета тук само си ги представям.В това,разбира се,няма нищо лошо,но друго си е око да види,за пипането... Embarassed
Анна,добре дошла при нас,пиши често,по много и само хубави неща.Шегувам се... Mr. Green
Танче,ще чакаме фук,фук от кухнята.Ако нещо ти се събере много работа,ми...свиркай...аз знаеш ли каква съм работна,а?!
Mr. Green
Феичке,като стана въпрос за снимки,теб също не съм те виждала.Нито пък другите сладурковци,добре че си сложила Поли в подписа си.Не знам дали забелязвате,но аз нещо като жабата взех да се разчеквам,подмазвайки се на мамите с моми.
Суит,и на теб включително,с това мило Галенце,и кака Зори...хм...ще се фръцна аз до София с каруцата,ама чакам да узреят сливите,не черешите,да да събера малко смет от момите. Mr. Green
Цоц,къде изчезна пак,не ни изоставяй така,жал нямаш ли?Поне за по едно дзак влизай... bowuu
Ние иначе не ходим по градинки,паркове и механи... Mr. GreenЕдва ли има други такива домошари като нас.Тия дни чета на децата мъдри приказки от изворите и после заедно размишляваме върху тях.Играем си на Стани богат,в наш си вариант и много се забавляваме.Снощи много се смяхме на следното:
Аз съм водещ и задавам въпрос-За какво мечтае мама? Mr. Green
Получих четири отговора:1.За нов татко.-това от мъжа ми. 2.За нова кола.-този отговор беше на Даниел. 3.Да си има момиченце.-Митко/на мама умното дете,неговия отговор ме разтопи,ми...така си е,защо да си кривя душата/4.Денис пък отговори-Мама си мечтае за динозавър. ShockedТова дете вече съвсем се вманиачава на тази вълна.Непрекъснато ръмжи и си внушава,че е острозъб и някакви подобни...Надявам се скоро да му мине,предишната му Мики Маус-овска мания повече ми допадаше.
Хай стига толкова от мен,останете си със здраве всички... Hug Hug Hug

# 294
  • Мнения: 3 323
Не ми се вярва в ранните часове,в които например Пикасо пише,да си по градинките,тъй че не приемам извинения никакви!

Не, разбира се, ама понеже имам много телеса (за разлика от разни лъжли) и те имат нужда от много повече сън за да са красиви на другия ден!  Laughing Честно ви казвам - направо се чувствам като пребита.

Ей, голямо СПАМ му фърлих днес! Край!

# 295
  • Мнения: 803
Не, разбира се, ама понеже имам много телеса (за разлика от разни лъжли) и те имат нужда от много повече сън за да са красиви на другия ден!  Laughing Честно ви казвам - направо се чувствам като пребита.
Ей, голямо СПАМ му фърлих днес! Край!

Прииска ми се,да довърша твоя спам с моя край.Кога пък стана ел си ди,или аз съм нещо недоскив,или толкова отдавна не си се мяркала тук,че съм забравила пре-дългия ти ник точно как изглежда ShockedАз за Великден козунак от тесто не успях да направя,но от паласки съм спретнала прекрасен такъв-пухкав,бял,превтасал.И като се опитах да се надяна в дънки с ниска талия,гледката беше едно към едно с козунак в тепсия.Ма добре си го отглеждам,спинкам,папкам,слушкам... Mr. Green
От утре се превъплъщавам на Бясна Кюстендилска Пешеходка.Смей да гъкнеш само за авторски права. #Cussing out

# 296
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ето малко снимки от мен,да не ми забравите физиономията докато ме няма.
Утре сутринта в 6.15ч.,трябва да съм в болницата,ще ме оперират първа,имам нужда от много стискане на палци да мине всичко успешно и най-вече да не е токова влудяващо болезнено като миналият път. Wink

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 22:18 от Пиги®

# 297
  • Мнения: 803
Ето малко снимки от мен,да не ми забравите физиономията докато ме няма.
Утре сутринта в 6.15ч.,трябва да съм в болницата,ще ме оперират първа,имам нужда от много стискане на палци да мине всичко успешно и най-вече да не е токова влудяващо болезнено като миналият път. Wink
Утре сутринта в 6 вече ще съм се събудила и ще се помоля за теб,миличка. Hug Flowers Four Leaf Clover Praynig
Аз нямаше как да ти забравя физиономията,защото сега сефте я видях.
Татянке,прави албума,виж всички дават снимки.Ще си имаме наша парола и така...
Днес направо прекалих с присъствието си тук,моля да ме извините... smile3505

# 298
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
честито на рождениците!много здраве и щастие
Ей,Лиленце подобрихте ми настроението с тия козунаци rotfImbo
Здравей
Дива ирландска пешеходка (LSD) здравей Hug
Пиги късмет newsm10 ще се молим за теб Praynig

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 21:22 от тони-бонбони

# 299
  • Мнения: 11 607

Цоци, май ще те изпреварят с близнаците. Не се май, момиче!
 
  Hug Hug Hug

Само малко дзяк да кажа,че прегледах всичко по диагонала и не мога да взема активно участие...Само гледам позабравени физиономии,че са писали....За тях - друг път, евентуално утре, дано имам интернет на работата.......Та само на Фея да кажа, съвсем сериозно, не съм била по-сериозна скоро, този месец наистина опитахме за 4-то, но не се получи.....Чертичката е една! Иначе това щеше да ми е изненадата за празника в Търново...Но....уви....Не губя кураж за следващия тираж, без да го взимам насериозно...Може пък и да не му е дошло сега времето.......

Общи условия

Активация на акаунт