МНОГОДЕТНИ МАМИ 26

  • 14 599
  • 320
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 069
Тедивас, знам го клубчето, аз там мисля да направя рождения ден на Влади, но още не съм отишла да питам за условията. Жалко че не можах да се организирам да дойда, вчера имахме гости до никое време и днес цял ден бях като ударен самолет. Примолих се на Владето да остане една вечер при баба си, с цел да мога да поспинкам.

# 61
  • Мнения: 2 433
Юле, search
Цитат
Сега изчезвам нечела ви - ама към 5 като си изпратя поръчката ще пиша повече
ах......милата Embarassed благодаря ти за вниманието.
Да ти кажа аз изпратих поръчката към 17, но пък ни хванаха за една светеща табела - за монтаж
и понеже беше вече тъмно ходих и аз да помагам - че да стане по-бързо. Е, не стана бързо, намръзнахме...ама към 8.00 се прибрахме... и време пак няма. Embarassed не че това ме оправдава...
Исках да кажа Добре дошли на новите мами! Hug
Да се изкажа по въпроса за нощното хранене. И аз първото - по учебник го гледах... е нервно си е досега. Тези които го познават - ще потвърдят "ведрият му характер" Смятам, убедена съм че вината е моя...защото не се оставих детето да ме води а кой каквото ми кажеше - това правех. А можеше още тогава да разбера какво значи щастливо майчинство... С Мирелка вече поокопетена 22 годишна мама Mr. Green се постарах / доколкото мога/ да се нагаждам спрямо нея, не тя спрямо нас. И това беше най-послушното кротко и спокойно дете.
Сега след години опит Яни е най голямата ми слабост.... Още сме с памперс... още се храним нощем.../по 2 кофички мляко на нощ Shocked но това ми харесва, може би защото ми е за последно... Mr. Green е...или поне докато дойдат внуците.
Та след всичките тези приказки - Нели - надявам се  да си разбрала мнението ми...не закачай децата - нека те те водят - и ако това понякога е досадно...сети се че следващите бебета може да са ЧАК внуците Mr. Green Mr. GreenЕй сега Цоци ще ме нафута ще "проповядвам малодетие" Joy
Дивна Пешеходке - приятелко моя! Heart Eyes
Много ти се насъбра напоследък... и документите ..и "мама"...и намен щеше да ми е страшно криво...и аз сигулно нямаше да направя нищо.. не щото ще се притесня от свеки, а защото понякога е безсмислено да се водят спечелени битки.. Цвети хубаво ти е казала - покани близките си - може и без повод - ей така за теб - и дано "мама " се усети! Иначе незнаех за родителите ти. Сигурна съм че ти е много тежко. Прегръщам те Hug
Ради - не се притеснявай с телефонното интервю - няма да видят как се изчервяваш... Mr. Green а децата най-лесно можеш да им намериш работа в другата стая...пък и има вероятност да не те познаят по гласа... Mr. GreenСмятам че ще се справиш!
ТедиВас, в начало зяпнах като зачетох постинга на Пепи.... Shocked брей, викам си че мил, и любознателен младеж... ама на 2рото изречение светнах Blush и те познах! Mr. Green
Дил - и тортата и рожденика са страхотни! Hug Честит ви празник на патерица.
Сузи - и аз съм от работохоличките - вечно съм на работа...ама да ти кажа от време на време така ми се иска да си поседя при децата...така ми се иска да им сготвя нещо любимо , или просто да се разходя с тях.. Е, няма как да стане при работен ден от 9-20ч. Само събота и неделя... така че ако имаш възможност стой си вкъщи - после ще се налага да си дълго време на работа и тези моменти ще ти липсват Peace

Сигурно забравих много от вас майчета...Простете ми. Не е защото не искам Mr. Green
Обичам ви всичките и съм много горда че ви познавам! Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 2 433
ехааааа.....че дълъг постинг съм написала.... Joy

# 63
  • Мнения: 3 323
Тези които го познават - ще потвърдят "ведрият му характер" Смятам, убедена съм че вината е моя...

Потвърждаваме, че имаш син, но какъв характер има - никой от нас не успя да разбере! Joy Да не са те съветвали да му отрежеш езика, пък сега да се правиш на три и половина? hahaha  Joy Да не би да умееш да предизвикваш пуберитет!? Ако да - мноого вина имаш да изкупваш!

Юле, документите са само временно неудобство, пък другото - не съвсем.

Нели, нищо - следващия път...
Раде, с такива по сериозни неща се справяш - та с едно интервю ли, няма!

Пешеходке Hugти освен портмонето си имала и друг проблем ,сестро? И то какъв!!!!!!!!!! spoko

Аз му викам по друг начин, ама ще ме баннат ако го напиша... Grinning

# 64
  • Мнения: 3 323
Албенче, не мога да те издиря за да ти пратя съобщение - затова пускам линка тук... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136706.0;topicseen Мисля че и линка към Фагор от тука го взех, като си седна на моя комп/ кога ли ще стане това?/ - ще ти го пратя специално!

# 65
  • Мнения: 710
Цитат
Да се изкажа по въпроса за нощното хранене. И аз първото - по учебник го гледах... е нервно си е досега. Тези които го познават - ще потвърдят "ведрият му характер" Смятам, убедена съм че вината е моя...
Не мисля,че от това,имам две кротки деца като агънца.

# 66
  • Мнения: 293
Раде споко- ние сме с теб   smile3501  newsm74.  а за нощните хранения...- то детето най добре ни води и си показва кога е готово да ги спре- всяко дете си е различно-моите и трите спряха по различно време-с маааааааалко помощ от моя страна, но не се стягай толкова- вярно ,че е трудно с две наведнъж, ама  кураж-ще се справиш  smile3521

# 67
  • Мнения: 293
решила съм да се ограмотявам на компа и да започна сериозно да уча програми от рода на фотошоп и корел дроу.знам,че съм поизостанала,но до сега не ми се е налагало да се задържам дълго пред компютъра...а сега на работата ми трябва и аз да работя с тези програми, а и  ще ми се вдигне заплатата-което не е хич маловажно.та.... не ми се смейте -ще ставам ученичка  Embarassed- и дано не се изложа newsm12

# 68
  • Мнения: 3 740
не ми се смейте -ще ставам ученичка  Embarassed- и дано не се изложа newsm12

Не ти се смеем, завиждаме ти.
Няма да се изложиш.
Оф, кога ли из ще се наканя да се захвана с образованието си...

# 69
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
kaishka успех мила,не е трудно Hug
Днес ходихме в едни дом тука из областа с дечица от 3 до 7г,сладури,занесохме им някои неща за ползване и за хапване,попяха ни,има за осиновяване ,а никой не ги иска,месо са купували на  Коледа,по е евтино саламче и кайма,за куклен театър да не говорим
mama3 да ,концерта беше заради изборите ,но пък подарък за хората от града,въпросът е,че беше неворятно удоволствие за зрителите...пък за мене като бивша танцьорка да не говорим колко беше хубаво Hug благодаря за пожеланията..надяваме се силно на успех Flutter
Феичке....спокойно....всичко трябва да е на ред  bouquet
Раде...споко бе жена
        newsm78  аз при три бебета  ..три бебешки различни навици и мании имахме,Павел си цокаше от шишето кисело мляко на заспиване почти до 3 годишна възраст,после сам спря!Лутах се между правилно и неправилно, но се оставих на течението,ами явно детето си имаше нужда от млякото!Нощният памперс стоя по-дълго нощно време на дупето му...правило няма според мене,правилно е казала Юлето...да се оставим да ни водят децата  bouquet
   bouquet лека нощ на всички,уж кратко щях да пиша....мъжът ми ме чака,чака и взе ,че си легна Joy сигурно е заспал вече  ooooh! и аз ще лягам,че утре пък сме в друг дом при рожденници - деца с физ.увреждания,чака ме подготовка за Димитровденският ни храмов празник и въобще ....нямам миг почивка в последно време

# 70
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
       Елизавета  на Daria става днес на 4 годинки....весел празник и щастливо детство

# 71
  • Мнения: 2 270
Честит рожден ден на малката принцеса.Да е умно и весело дете

Надявам се не сте ме забравили Embarassed
Нищо ново при нас.Аз си творя на воля/доколкото ми позволава Тони/за коледния базар.толкова ми е хубаво,а и искам много неща да направя и от всичко да опитам.Утре ще скокнем до Жеравна да отпразнуваме рожденния ми ден с няколко приятелски семейства.Надявам се,че ще прекараме добре
kaishka-прескачай до фотошопската тема ,от там може да научиш много
Джулка -пак ме развесели.Обичам да чета постингите ти Heart Eyes Heart Eyes
 Heart Eyes
Феичке-дано всичко е наред Praynig
Приятен ден момичета

# 72
  • Мнения: 1 069
Много ме успокоихте мами, много ви благодаря. И аз първото го гледах като по учебник, даже си спомням че го носех на ръце, когато ревеше от глад а не са минали 3-те часа - каква съм била ПАТИЦА. Спомням си че и много трудно го отказах от нощното хранене и може би това доведе до непрекъснатото му будене и до ден днешен нощем за вода.

Единственото което ме притеснява сега е да не наддават много - нали казват че можело рахит да се развие. Само това ми е тормоза, иначе след едно супер злоядо дете - много се радвам че тия двамцата си похапват  Crazy Crazy Crazy Вече почнаха и усмивки да ми дават, което адски много ме радва и забравям за рева и грижите. Вижте какви са нахилени пишльовците ми:

Това е Станимърко-мърко

Това е Любчи-бубчи

# 73
  • Мнения: 122
Здравейте на всички мами. Благодаря за отговорите и съветите по моят въпрос.  bouquetНе смея да се похваля, но вече две нощи спим непробудно. Ако знаете какво всъщност направих-сложих до Момчил сгънато любимото му памучно одеяло и той си пъха ръката в него. HugНе знам затова ли престана да плаче, но няма и значение. Нали спим!
Нели прекрасни усмихнати бебоци си имаш. Никак не изглеждат шумни, по-скоро много весели, но ти си знаеш....
Феичке и аз правих амнеоцентеза, но не можаха да ми вземат около-плодна течност. Никой не можа да ми каже защо така се получи. Така че ако са ти добри резултатите от БХС и ФМ, може би трябва да се замислиш за амнеоцентезата. Така си мисля аз  newsm78, но ти си знаеш най-добре. Така или иначе всичко ще бъде наред с бебо. Peace

# 74
  • Мнения: 1 035
Здравейте!
Милена Hugнякак си съм пропуснала проблема ти.Радвам се че си намерила решение.Дано не е временно.
Нели, Станимърко и Любчи са големи сладури.Като гледам снимчици ,нямаш повод да се притесняваш за килограми.А и премахването на нощното хранене е за почивка на стомахчето.Аз нощното не го премахнах главно защото не искат да пият никакво мляко през деня -а трябва!!!Та общо -взето лъжа ги нощем-Те пък свикнаха и си го търсят.Да не би да съм пропуснала нещо,извини ме ,но по колко ядат нощем и колко пъти?
Цитат
Надявам се не сте ме забравили
Ами аз не съм HugНо пишеш рядко и ми липсваш.Весело изкарване в Жеравна и аз иска-а-а-ам
Дидка,радвам се че още има българи ,които ценят фолклора ни и изпълнители (като Пирин),които да ни го поднасят в истинския му вид.За удоволствието което си изпитала ти вярвам.Пирин с уникалния си фолклор и костюми ,правят от спектаклите си истински празник за душата.Жалко е че българина няма пари за изкуство. Както казаха моите приятели (тези които сега ходят по предизборни концерти):Никой не иска балотаж -само ние изпълнителите!Сега е нашия урожай.Дай Боже по- добри времена Praynig
Раде, bashБез такива думи
Цитат
ама днес ме хвана треперушката.....
А като бях в София ,моите приятели много ми разказваха за нощта на музеите в Пловдив .Ама аз не бях съвсем боса по въпроса.Благодарение на теб  bouquet
Юле, Hug
Цитат
хванаха за една светеща табела - за монтаж
и понеже беше вече тъмно ходих и аз да помагам - че да стане по-бързо. Е, не стана бързо, намръзнахме...ама към 8.00 се прибрахме... и време пак няма. Embarassed не че това ме оправдава...
Е оправдана си,оправдана....но не пишеш много и ти липсваш....и както те изклюкари СуперТеди(на срещата ни) си МНОГО готина ,и ме провокира да забравя срам и като си ходим към Априлци да ти се обадя за кафенце smile3503
Честит Рожден ден на Елизавета!!!

При нас нищо ново.Чета за трескавата подготовка за празника Мъчно ми е че не можем да дойдем Но ще чакам да разказвате..... и СНИМКИ!!!!!А аз се вълнувам с вас.
Лек и приятен следобед.

Общи условия

Активация на акаунт