МНОГОДЕТНИ МАМИ 26

  • 14 578
  • 320
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 740
Добре де, ти защо не си покани близките? В края на краищата, това е твоето дете, не на свекърва ти.

Каишке, ако говориш сериозно, прати ми телефон за контакт на лични.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 040


Нели,аз също мисля че е още рано да спирате нощното хранене.Ако разбира се децата сами не се откажат от него.Аз нямам опит точно с близнаци,но почти съм като тебе.Моите са с 1 година разлика.И сега ядат вечер,кой когато му скимне.Няма ли начин  да се храните в друга стая ?

Пешеходке,искрено ти съчувствам.Едно лято на плажа откраднаха портмонето на сестра ми и мобилния и телефон.Телефона не го върнаха макар,че струваше 40-50 лева ,но сестра ми не избърза да си вади документите веднага и след  10 дена и го върнаха от полицията,дори бяха сложили и картата за gsm-а вътре.Дано имате късмет.  Hug
 
Честито на вчерашните рожденници.Ама те много били.Да са много здрави както те така и техните семейства! 

При нас все едно и също.Кой стачкува,кой на ясла,кой кукува по цял ден в къщи.
Чудя ви се как ви се седи у дома. newsm78Ама аз хич не обичам.Искам вече на работа.Ама още ми е мъничко момчето...

Лек ден ви желая.Тук слънцето така хубаво пече.

# 47
  • Мнения: 2 433
голям СРАМ!!!! Embarassed ooooh! 3-та страница а не съм се разписала.... Цоци ей сега ще ми даде червен картон..
Ние сме добре и вече мислим за рожденият ден. Mr. Green само дето време нямаме да го измислим съвсем! Ако имате предложение - на драго сърце ще ги приема! Hug
Сега изчезвам нечела ви - ама към 5 като си изпратя поръчката ще пиша повече Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 035
Здравейте!!! Привет от Бургас(много слънчев днес)!!!
Честит Рожден ден на патерици на Ивайло, Кардам и днешния празнуващ Георги! Желая им много здраве и подаръци!!!
Честит празник и на мама Снежи!
И наздраве на татко Ясен!!!
Аз снощи късно се завърнах от София. Операцията на Венко мина добре, но следва по- трудното-възстановителния период Praynig
Въпреки притесненията около мъжа ми ,притесненията ,че не съм до децата си и умората от програмата на моята приятелка,се завърнах заредена с много енергия и положителни емоции.За това естествено имаше принос и срещата ми с Тедивас и суперТеди Hug Hug
По закона на Мърфи или не знам ЗАЩО все така става ,познайте какво заварих в къщи- разсърдена свеки.Тя е най-глезената и гледана жена която познавам.(от мъжа си)За голямо мое съжаление,него вече го няма Flowers Rose Flowers Rose,да и угажда на капризите а ние нямаме тази възможност.Тя често ни погажда такива номера и мислех ,че няма да се почувствувам така ,но.........вече не издържам.А обидата е че не сме се обаждали достатъчно.Ама за 4 дена два пъти не е ли нормално??????????????Операцията беше  на четвъртия ден .Какво да и се обяснявам?че се чувсваме добре,че имаме нужда от тези четири дена само за нас?че от седем години това е третия път ,в който оставаме без дете до нас!!!!Че за първи път отиваме с Венко на театър и на концерт, и то концерта от 23 00 часа!Голям кеф,а тя всичко развали!!!!!!!!!!!!!!!Оплаках ви се,и извинявайте ако съм ви досадила.............................
Та сега имам и доста работа да свърша в къщи.Че и утре май гости ще имам???
Нямам много време да чета а и случката в къщи не ми позволява да се концентрирам.
Като цяло няма болнички.Дано да е така ,че пише страшни неща за грипа който се очаква Praynig
Пешеходке,разбрах за портмонето. spoko spoko
М.Ц. изпуснах предаването,но знам къде да гледам повторение.Знам че не си се посрамила.а момичета пак не съм в час #Crazyследващите кога бяха?днес????????или вчера???????????
Каишка Hugрадвам се че пак си тук
прегръщам ви всички  Hug
за нощното хранене-ние сме на 2 години ,но още си търсим нощното мляко.То определено ги успокоява.Аз скоро трябва да го премахна а вие определено няма от какво да се притеснявате.
Лек ден!

# 49
  • София
  • Мнения: 1 677
Мама3,много се радвам,че се запознахме. И за мен беше удоволствие да бъдем заедно  Hug
Радвам се,че операцията е преминала успешно,дано и раздвижването да е така  Praynig
Не се впрягай толкова на свекърва ти,запази си само хубавите спомени от София  Wink

Пешеходке,направи си една почерпка и за твоите близки та да се почустваш по-добре.

Каишка,добре си ни дошла!  Grinning

Нели,ще се видим утре в едно клубче на ъгъла на "Никола Мушанов" и "Добротич".Срещата е от 16ч.,но и да закъснееш,ще те чакаме.Надявам се,че поостанем поне час-два.  Ще ти пиша на ЛС моите телефони.

И на края да поздравя вчерашните рожденници с най-добри пожелания за здраве и щастие!

# 50
  • Мнения: 710
Аз пък точно на такава възраст спрях нощно хранене,вярно е че една седмица,ревове и обикаляне из стаятя,но след това спокойни нощи  smile3521
Три деца едно и също,никога не съм имала безсънни нощи,освен седмицата на отучване,но незнам как е с близнаци.

# 51
  • София
  • Мнения: 353
Е, Наталия, всяко дете е различно. Моите две също ги отучих лесно , но малката е просто едно терористче. От 10-11 м. вече не яде нощем, но поне по три пъти се буди нощем и мрънка. Обикновено заспива лесно с вода и биберон, но не съм имала до сега една нощ без събуждане.

mama3, свекървите  всички са еднакви. Дали от ревност към синовете си, дали от възрастта, незнам, но много внимание искат и все нещо не им е както трябва. Със свито сърце чакам началото на ноември, когато нашето съкровище ще дойде да кара зимата при нас. Tired

Пешеходке, можело е поне да намекнеш на свекърва си, че децата имат и други роднини. Колкото повече мълчиш, повече ти се качват на главата.

Ех, засегнахте ми болното място! Няма да им се даваме момичета!  Mr. Green

Приятна вечер!

# 52
  • Мнения: 334
Подсладете се за здравето на моето порасналото момче Гого

# 53
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Чак сега се прибирам,dil с най-сърдечни благопожелания за сладък,малък и кротък Гого
Бях на концерт на ансамбъл ПИРИН,хубаво беше,сега пийвам една чашка винце и лягам,утре ще чета  и пиша Hug

# 54
  • Мнения: 3 740
дил, много сладка торта за много сладък Гого!

# 55
  • Мнения: 3 323
Добре де, ти защо не си покани близките? В края на краищата, това е твоето дете, не на свекърва ти.

Ми - освен прави в коридора...май нямах много възможности...

Нели, първото ми дете - Сами, го отказах насилственно / завалийката - на него се учех да бъда родител!/, следващите ги оставих сами да решат кога и как! Не ми е тежало да ставам по нощите / особено сега с третото/, честно казано дори ми беше удоволствие / не знам дали ме разбираш, но това е много лично изживяване/... Вярно, че с двама сигурно недоспиваш, но това е временно - приеми го като специално внимание  от тяхна страна...

# 56
  • Мнения: 2 022
Здравейте, мили мами.
Дори не си спомням кога за последен път съм чела темата, а за писане да не говорим. Признавам се за виновна без бой, но нещо ме беше обзело "антикомпютърно" настроение. Просто не ми се сядаше пред клавиатурата...
При мен нещата не са много динамични. Гого не учи изобщо, Ади ходи за по час-два на училище.. Добре, че поне детската градина на Коко не стачкува, че не знам какво щях да го правя - той много страда, когато не ходи "при децата".
Взех си болнични - засега за 1 месец, а после ще видим какъв е редът. Казаха ми, че не трябва да ги прекъсвам, а и аз предпочитам да си седя в къщи - хем повече време за децата, хем по-далеч от болни колеги и ядове в офиса.  Mr. Green Досега не съм си вземала болничен по време на бременност и не знам това по какъв начин се отразява на болничните и майчинството след това. Но ще му мисля, когато му дойде времето.
Засега вълненията ни са предимно около бъдещия човек - вчера ми направиха амнеоцентеза, защото БХС показа сравнително висока степен на риск (макар и 4 пъти по-малка от нормалната за моята възраст). Всичко мина добре, само дето си ми беше свито сърцето до последния момент. Сега ще чакам резултатите. Дано всичко е наред.  Praynig

Искам да честитя на всички празнували по време на моето "отсъствие" и да им пожелая много здраве, щастие, любов и най-различни поводи за празнуване.




А на тези, които са имали проблеми и тревоги - стискам палци всичко да отмнине по-бързо и нещата да се подредят по възможно най-добрия начин.

# 57
Феичке,радвам се,че си добре  Hug Надявам се изследванията също да са нормални  Praynig Тези болнични,които сега взимаш не се отразяват на другите за раждането (поне аз така знам ).Има една дама,която прави консултации по такива въпроси-забравих й ника,но Цоци е сложила на първа страница нейни коментари.Можеш да я попиташ,за да си спокойна.


Голяма съм блейка,писах от името на сина ми  Embarassed Embarassed Embarassed ,а иначе съм си тедивас  Wink

# 58
  • Мнения: 1 035
Здравейте!!!
Пролетна фея Hug,радвам се че се добре.Аз почти цялата си бременност с близначките изкарах в болнични,но тогава се изплащаха от работодателя ,а не от НОЙ.нямаше отражение в/у заплатата.И сега си мисля ,че ще имаш проблеми само с по- късното превеждане на заплатата ти.Погали коремчето и...стискам палци!
Пак щяхме да те познаем Тедивас.Там ГОРДО пише -СИН НА ТЕДИВАС ОТ МНОГОДЕТНИ... Hug
дил- мерси за почерпката-и за стомаха и за душата.
Пешеходке Hugти освен портмонето си имала и друг проблем ,сестро? И то какъв!!!!!!!!!! spokoНа мен така едно време ми организираха сватбатаВчера ми беше много гадно ,но днес пак вдигнах главата и съм на едно мнение с Вълшебна
Цитат
Няма да им се даваме момичета!
Наталия ,видях големи красоти в Пълна къща.Поздравления!
Дидка,Пирин е един от най- добрите ни ансамбли.Концерта сигурно е бил заради изборите?От сега ти стискам палци!
Юле, search
Цитат
Сега изчезвам нечела ви - ама към 5 като си изпратя поръчката ще пиша повече
Момичета, аз утре вечер ще си имам мъж
Весела срещичка !

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Мили мамички,

аз ще участвам по телефона утре в предаването за неплануваната бременност и вчера бях ОК, ама днес ме хвана треперушката.......
мислех да не казвам на никого за участието си, ама каишката ме издаде - звънна ми пред леля ми - и просто не можах да се скрия - не че нямам какво да кажа - напротив..................-няма да им стигне времето на предаването-но.... като знам че и децата ми ще ме слушат...... оххххххххх.............. наоплаках се! децата ми са истинско чудо в живота ми и наистина мога да им разкажа какво означава да планираш неща, които не са в твоя контрол....... Макар че и ако я караш ден за ден - без да знаеш въобще накаде си тръгнал - няма да стигнеш никъде.......
Та така...........

Тедивас - синът ти е супер - аз доста се позагледах в " поста му", защото му познавам ника и се дивях какви ги пише юнака Wink но се усетих за какво иде реч! Joy  Joy  Joy
Феичке, много ни липсваш!
Габи - ти също!

За всички други - редовни и нередовни -   bouquet  Hug  bouquet   Hug  bouquet  Hug  bouquet  Hug   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт